CRAUNCH
0
Chau, es esmu jauninjais shajaa forumaa un gribu visiem pateikt CHAU! Man patiik KoRn,linkinpark,Slim Bizkit,Lipknot,MM,Metallic... leishiem Dzelzs Vilks ,Liivi un Opus Pro.Ceru sheit atrast domubiedrus un nearvienu nesapleesties! CHAU!
Komentāri sakārtoti pēc to ievadīšanas datuma
0
nefolks ir uzdevuma augstumos... >:)
0
CHAU Renaar! kas kaados augstumos? ko tu te runaa :))))
0
nu labi labi, CHAU!!! :))) Kaa ietaas shajaa saulainaajaa dieninjaa?
0
cerams jau ka labi
0
jaa iet baigi forshi sauliite silda labi taa, ceru ka tev arii, Renaar. klausos system of a daun, reāli iekačā
0
skatos buusi muusu true lapaa iemaldiijis :))) briesmiigie, melnie metaalonkulji tevi noeediis, ha ha ( jocinsh :) )

nu labi, man jaaiet. CHAU
0
Craunch- tu nebaidies, ka vietnieki ar mužikiem vnk ņems tevi un nolaidīs līdz atejai... piespiedu kārtā pataisīs par homoseksuālistu.
Mums vajag tikai kāda no dūžiem piekrišana..
Domāju, Sonnenmensch dos zaļo gaismu.
0
Ne tikai zaļo gaismu, bet arī zilo dodu!
0
Mans nez kaapeec arii par nefolk iedomaajas peec pirmaa posta...
0
īstenībā mani ar tādas pashas domas māc - jo grūti iedomāties tādu jampampiņu, kas te varētu pats tā pieteikties no malas at "tādu ievadu vēstuli" :)
0
to Inorcist- tu ko, Nefolks ir taču viens no vietniekiem... bet šis ir kārtējais broileris :-0

Karoče craunch- tu saproti, ka virtuāli tevi apstrādāt nav iespējams... Tāpēc pienāc pie mums klāt vienā no tuvākajiem končiem... Mēs ar Intaru un Balrogh tevi turēsim lai mazāk spīrātos, kamēr Fauns ar Malēju veiks inkvizīciju tavam dupsim.
Sonne ir atļāvis, ja kas..
0
vajadzētu viņu "Fauna kambarī" ieslēgt uz pāris dienām un iesvētīt, tā ka aizmirst , kas ir KOЯN :)
0
Nefolks tak pats kaut kur kārtējā strīdā ar Crain - Edenbeasta reinkarnāciju - pieminēja "kā būtu, ja es sāktu postēt zem vārda Craunch - baigi labais niks, ne?" vai kaut ko tamlīdzīgu.

Drīz jau visi sāks taisīt fake accountus...
0
Sorry, bet es neesmu tas Craunch - kāds droši vien nospēris manu ideju - malacis! idejas jau nepieder nevienam, tā turpināt!!
0
nezinu nezinu. ja tas neesi tu, nefolk, tad tam ir jābūt kādam daudz trakākam par tevi. ar šādu pieteikumu truemetālā līst ir gaužām riskanti tikt nolīdzinātam ar zemi jau pirmajos vakaros. sīkie parasti neiztur. bet, ja izturēs, tad tas tomēr esi tu vai kāds cits nobriedis onkulis, kas nolēmis paākstīties atkal. ;)
0
...ko biedriishi vajadzeeti izdomaat IESVEETIISHANAS proceduuru...piemeeram nosaukt 10. somu vai zviedru hevy metal grupas...vai veel kautko nu labi kautvai lielbritaanijas vai ASV...
0
25 grupas no Latīņamerikas!
0
no japānas nav labāk? ;)
0
:)))
0
Hmmm - Latīņamerika ir kudiš' lielāka, no Japānas pietiktu ar 5 :)
0
bet, kā ar Āfriku? eksotika tomēr lielāka pat par japāņiem un latinosiem :)
0
Āfrikas kontinentā, pamatā grupas, kuras ir jēgas peiminēt bāzējas DĀR (dienvid-āfrikas-republik... un Ēģiptē.
0
Un kopā labi ja 20 vispār savācas pa visiem viņu pakšiem....
0
sonnenmensch,tu pats vari 25 grupas no latīņamerikas
tā uzreiz nosaukt?
0
20 varu nevisai saspringstot - bet tad jau būtu jāsāk domāt :)
Pievienot komentāru
Komentārus rakstīt var tikai reģistrēti lietotāji tapēc ielogojies vai reģistrējies!
Aktuāli
Forums
Online [0]
Pieslēgties
Meklētājs
Jubilāri
regar (18 gadi)
ssstnotb (6 gadi)
Viskas