Kvadrats
0
Pasakiet lūdzu, kur atrodas veikals Kvadrāts, kur parasti ieperkas metālisti.
Komentāri sakārtoti pēc to ievadīšanas datuma
0
?!
0
cik atceros "sarkanais kvadraats" razhoja gumijniekus...
0
LOL :D

Pasakiet, lūdzu, kur atrodas klubs "Veldze", kur parasti tusē matainie.
0
phe. kaarteejais wannabe metaalistas, domaa nopirksi smukus spiidigus zaabakus un aproci (kaa deemonburgerim!) pa 17.55 (ar atlaidi pa 16.47 !) un buusi naaves metaalists... gribi buut true staigaaa kedaas un naudu nodzer... a ap kaklu liec pizdjiitu dzelonjdraati...
0
kas par Kvadrātu!!!
0
sarkano?
0
komunistu kvadraats :F
0
Oi, es domāju te vācās kārtējais truemetal pasākums kolektīvi uzspēlēt kvadrātus, es skolā katru starpbrīdi spēlēju, lētāk par peinbolu arī būs, vajag tikai bumbu (varam izmantot Zipaka galvu) un kādu plakanu virsmu 8x8 m
0
ja kvadrātus gribat lekt droši varat paprasīt Nefolkam viņa mazos olīšus, tik neizmirstiet adot atpakaļ viņam, jo savādāk nevarēs ritmā grabēt....
0
tb klasītes ne kvadrātus
0
Domāju, tēmas aizsācējam/-ai vairs nebūs jautājumu...
0
veikals kvadrāts? bļa... vienīgais kvadrāts, ko es zinu, ir tas mazais kvadrātiskais laukums pie Randoma, kur tusējas visādi bomži, dzērāji pokegoti un Peksis.
0
un Crains no stūra ar skumīgām acīm noskatas...
0
uz ko tad es tā skumīgi noskatos? uz to, kā Zipaks guļ uz apmales piedzēries un bez biksēm?
0
tādi jau ir mums tie jaunieši. izlaidušies.
0
pa visu kvadraatu
0
galīgi.
0
oriģinālais kvadrāts (90-o otrajā pusē) patiesībā ir nevis pie randoma, bet pēterbaznīcas - tagad tai vietā jau sen ir žogs un rok bedres. bet laiki gan vēl bija baigi zaļie tajā kvadrātā, tāja...
0
vo vo, tur pretī tieši bija tas mazais pārtikas veikals 3. videnē. tas pasākums beidzās ap 1998. gadu, kad tur sāka kaut ko rakt...
0
ja akut kur pamaniishu veikalu kvadraats padoshu zinju ja taads arii bus tad tur visticamaak tirgos kaut kadas saimnieciibas preces un teemas aizsaceejs varees sev nopirkt gumjniekus kjeedi pakart kaklaa knipstangas un kabataa nesat aamuru!
0
bet kur tad jūs ieperkaties? ;D
0
Pārtiku es pērku pamatā MAXIM'Ā, šad tad RIMI, vai arī IKI, kad esu Lietuvā.
0
DŪMU PĪPES ir stilīgs kiosks uz Baronielas, pie Dzirnavu ielas tramvaju pieturas.
0
Cigaretes labāk ir pirkt kioska pie autoostas.
0
Jah, tirgus teritorijā cigaretes tirgot aizliekts.
0
Pareizi, akcīzes nodoklis ir jāatbalsta.
0
Toties tirgū var dabūt BLUESTAR kedas pa 3 Ls, apburtais loks kautkāds
0
nu bet tas jau tas pats "kvadrāts" vien sanāk.
0
Alkoholu perku visur. Pārtiku nelielā veikaliņā netālu no mājām, savukārt cigaretes Tabakas Namā.
0
visu pērku kur pagadās, bet vispār neko daudz nepērku...
0
Labi. Kur jus perkat apģerbu un aksesuārus? Tikai ludzu nopietni.
0
Apģērbu - vispār kur sanāk. esmo šo un to p[ircis Cartini, šo un to kaut kur citur, T- kreklus koncertos. aksesuārus nepērku.
0
Es visas savas drēbes, nu 95%, pērku vai man atved no Vācijas.
0
Kas tas ir Cartini un kada tam adrese?
0
Tu nezini kas ir Cartini??? Haaa!!! Meklee Olimpijaa, Origo uc lielveikalos...:))))
0
par humpalaam esi dzirdeejis ?!!

vai tev naudas pae daudz ?!
0
par humpaalam neesmu. es neesmu no rigas. naudas pietiks ;D
0
nav konkrēta veikala, kur kautko labu ieraugu tur arī nopērku... Cartini ir tas kur visādi ādinieki, vēl kautkāds ar garu bārdu vecis tanī veikalā uzīmēts un viss tāds sarkans???
0
jā.
0
Tur jau viss nežēlīgi dārgs....
0
Tajā Origo, kas atrodas stacijā ir šis Cartini vai ne?
0
zipak, ja gribi lēti, ej uz kubus
0
veikalaa Milano uz Krišjāņa Barona ielas 37 var nopirkt diezgan feinus zābakus - free breakus, izveele nav liela bet zaabaki ir feini saakot no 47.50 LS,T-kreklus var nopirkt uz tirgus vienaa kioskaa vienuviet, kaa arii ķeedes aproces utt...! gribaas vairaak naudas izdot, var iet uz Randomu, iepirkt kaadu kreklu vai baiku, kaa arii uz Bomberi, tur gan es esmu dzirdeejis, ka peedeejaa laikaa izveele nav nekaada lielaa.....!
0
brrr senciishi doteeja naudinju stila mainjai ?!! metaalists iepeerkaas humpalaas, tirguu un kon4os !iznjeemums vareetu buut zaabaki, mocis un gitaara....
0
saimniecības preču veikalā var labas ķēdes nopirkt...
0
riktīgi labas!
0
Nefolk Cubus jau izķemēts :P
0
Man ta liekas es jau paceelu kaut kaadu temu ar nosaukumu bomber ka bomberaa ir shis un tas jauns paraadijies
0
ha hah a= nah, laikam parādijies kāds jauns komiķis iekš truemetāla, nu nekas smiekli taču pagarinot dzīves ilgumu, ha ha ha , Suudu Ahe mani nevar beigt uzjautrināt, ha ha ha , veikals kvadrāts, laikam būs kādam garāmejot pajautājis kādam hipijam : "ei vecais, kur var nopirkt tās fainās reitūzenes?" un tas atbildējis ka visi true matainie iepērkās, HA HAH AA HA
0
bet es ar meitenēm lecu klasītes ... ļoti ļoti jauki (:
Pievienot komentāru
Komentārus rakstīt var tikai reģistrēti lietotāji tapēc ielogojies vai reģistrējies!
Aktuāli
Forums
Online [0]
Pieslēgties
Meklētājs
Jubilāri
MEDIEVAL (19 gadi)
Sedmenc (15 gadi)
Racējs (1 gadiņš)
Viskas