hm
0
reklāma pazuda, nu labi, var jau citiem vārdiem, urskumug lv atvērts forums, nav slikts, krāsas gan tādas pašas kā truemetal :))
Komentāri sakārtoti pēc to ievadīšanas datuma
0
amm te pat ir labi...
0
kad bus gatavs - tad info bus te, nevajag pirms laika celt breku!
0
a vaitad tur jau nav gatavs!!! Cik iemetu aci tad likās ka tur viss štokos.
0
Tur jau ta lieta, ka nav vel gatavs - kas bus - tad te ari bus pazinjojums.
0
hi hi

kas tad nav gatavs?
0
tur es neiešu, mani no turienes izfērēs ārā ja es pateikšu ka man Urskumug nepatīk
0
kāpēc nepatyk?
0
Kaa var nepatikt??? Labi, man pirms 2meeneshiem ari nepatika, bet tagad...mmmm, njammm...:))))
0
laikam tas "mīnuss" ir tajā drammašīnā... lai cik ultra ātri un sarežģīti ritmi būtu, sintētika ir un paliek sintētika... manuprāt viņiem ir pārāk augstas prasības pret `dzīvajiem` buņģieriem, tāpēc jau nevar dabūt tādu.
0
Vienu jau dabūja, bet tas diemžēl ilgi dzīvs nepalika.
0
starpcitu jā, es kautko tādu dzirdēju. tu nezin sīkāk, kas tur īsti bija un ,kas tas džeku bij ?
0
Bet es domāju, ka problēma diez vai ir tai drammašīnā. Koncertos to var krietni just, ka tā ir sintētika, bet ierakstā var sačinīt itin feini. Drīzāk jau, ja neptīk, tad nepatīk tāpēc, ka tāda stila mūzika nepatīk vispār.
0
Par to bundzinieku - bija tāds jauns džekiņš, Andrejs aka Frostmourn, spēlēja arī iekš Agares, vienu reizi koncī redzēju un vēl nospriedu, ka ļoti perspektīvs izskatās, bet tad pēc dažām dienām viņš tika atrasts mežā karājamies pie zara... Vari pameklēt arhīvā ap pērnā gada jūnija pirmo pusi, te arī nekrologs bija ielikts.
0
O bljā, es locekljojos, Urskumug pakāra savu bundzinieku!!!
0
Labojums: - Andrejs aka Frostmourn
nekad nav bijis Urskumug bundzinieks - viņam vajadzēja spēlēt DARK DOMINATION, ko viņš arī gandrīz 1 mēnesi izdarīja, pirms aizgāja no šīs pasaules.

Jā, viņš tiešām bija viens no daudzsološākajiem jaunajiem bundziniekiem, tomēr, savos 18 gados izlēma, ka šī pasaule nav domāta viņam....
0
neatradu... laikam būšu paslīdējis garām, bet nu labi, lai jau paliek.
Tad ko, iznāk suicīds? nu bēdīgi... :-(

a Nefolkam kad tik palocekļoties, bļin.. :-0
0
Aaapaac!!! Lai izdariitu pasnaaviibu, laikam ir taalu jaanoiet no celja!
0
nu ja tā padomā- true black stilā, ja kas.. :-]
0
Nemaz tik tālu nav jāiet - vaig tik atrast kādu koku, kura zari celjam liecās pāri :E
0
Vai tad true black stilā nav jāšauj poseri?
0
Nu es toreiz no Koniš sapratu, ka viņš bija arī Urskumug mēģos piedalījies.
0
true black stilā pirms tam ir jāizgriež aknas kādam pediņam, jāpiesakās policijā, tad jāaizbēg, jānogalina lokālās skatuves BM krusttēvs (Sonnenmensch) un tad var ary pakārties :]]
0
Un vēl, kāda jau nedaudz mistiskāka informācija - Andrejs aka Frostmourn aizgāja viņsaulē tajā pašā dienā, kad
Quorthon's (Bathory) un poļu grupas Capricornus bundzinieks...

Radās iespaids, ka Quorthon'am, lai nokļūtu Vallhallā vajadzēja 2 dvēseles, kas pavadītu viņu mūžības laivā...
0
varbūt ne gluži kārties, bet kādu dievnamu nosvilināt bonusā + iesēsties centrālcietumā un būt tur par gaili
0
uz 20 gadiem
0
Nee, es domaju ko citu, taa gruuti tagad paskaidrot, pareizie vaardi nerodaas!...Nu apmeeram taa: Jaabuut ljoti nelaimiigam, izmisusham, ar tik lielu bezceriibas sajuutu,, pilniigi noteikti nedriikdt buut ne bisku sevis zheel, ja taa ir, tad nav labi, un pietams kaarshanaas nav izdeviigaakais pasnaaviibas veids, taadaa virvee veel ilgi var raustiities, liidz nosmoc...:( Baac, es meedzu domaat par sho lietu, bet nekad neesmu nonaakusi, liidz kautkam taadam, sviests...:(
0
Sonnenmensch: sameklējot attiecīgo rakstu un komentārus (bok - nav nemaz grūti atrast - atliek tikai ierakstīt meklētājā Frostmourn) tomēr uzgāju, ka gluži no gaisa manis teiktais nav grābts:

/news/78/#comment3466
0
Precizēšu - DARK DOMINATION viņš reāli arī spēlēja, URSKUMUG - tika teorētiski pieņemts.
0
Kas bijis, tas bijis...
Nav ko vairs par to diskutēt, cilvēks aizgāja un viss....
0
ah jā... es to meklētāju nebiju nemaz izmantojis.

njā... domāju, nav ko te cilāt aizgājējus lieku reizi..
0
nu tai viņu spēlētmākai es nepiesienos-viss ok,bet bet noklausijos vienu viņu elbumu Pareja saucās...esmu gatavs saņemt akmeņu lietu, bet tādu muzonu spēlēja apm 97 gadā...un es tā īsti nesaprotu ar ko viņi izceļas uz visu pārējo fona..tādam true bleka warrioram noteikti tāds ir īsti pa tēmu, et jā man tas stils kopumā ne visai patīk-atsevišķas grupas tikai..
bet nu prieks ka latviešu invāzija pēc Skyforger turpinās...
0
Invāzija? :)
0
tiešām laikam bija domāts crossover puišeļi no Invasion?
0
Nu tas jau sen visiem zināms, ka Urskumug kopē Skyforger :)
0
o jā..Invasion:)))
nu jā, invāzija..tāda gausa, bet pamatīga:)
0
Paga, Invasion, tas kas no Latvijas, man kaut kā galīgi pēc crossover neizklausās. Kaut gan, tikai to "To the Eternity" albumu esmu dzirdējis; stāsta, ka pēc tam esot par Korn safanojies tur viens otrs un stilu nomainījuši. Bet Korn jau nu ar nekāda sakara ar crossover nav.
0
da visi viņi vienā maisā bāžami...
0
Nu jā, kartupeļu :)
0
viņiem man liekas tik viena kasete bija...vairāk jau uz kaut kādu trešiņu vilka...
ar to crossover mūsdienās neko tā īsti saprast nevar, senāk par crossover sauca D.R.I.
0
Kas ir D.R.I? Sonne,nepareizi,burkānu.K... būs par lielu. :D
0
Nu tieši tā, D.R.I., Suicidal Tendencies, S.O.D., Cro-Mags - tas ir crossover. Invasion ne pēc kā tāda neizklausījās; cik atceros, bija thrash/death ar nelielu industrijas pieskaņu.
0
D.R.I. - Dirty Rotten Imbeciles. Apskaties metāla arhīvos.
0
Man savulaik ļoti patika šāds saīsinājums un gripa - S.O.B. no Japānas :)
0
Normālie veterāni...Man likās ka crossover sākās tikai 90-to vidū.
0
S.O.B. un kā tas diez tulkojas? Sjuņ Okņuj Baņ?:))
0
90-to gadu vidū jau tas stils bija praktiski miris. crossover ir thrash metal un hardcore punk krustojums, ja kas.
0
Jāaa,izrādās man zināānās ir lielāki robi nekā domāju.Mūžu dzīvo,mūžu mācies.
0
laikam mums ir dažāds priekšstats par tie Invasion. Es viņus redzēju 2000 gada augustā vienā koncī (starpcitu Līvānos) nu galīgi nekāds thrash vai death tas nebija... velns viņu zin.
Principā tas koncis arī ir mans vienīgais priekšstats par šiem... varbūt agrāk viņi ko savādāku rukāja..
0
Nu es jau teicu - ir gadījies dzirdēt, ka stilu šie mainīja. A tas albums, ko minēju, ir tīri labs, mājās kaut kur kasetē mētājas.
0
Varu publiski paziņot, ka Invasion bija pirmā grupa, pie kuras es koncī sadūšojos aiziet pamētāt paciņu (kādi 14-15 gadi man bija) - kur koncis notikās atceros vāri, bet manšķiet, ka tur, kur tagad tas Sevenaps ir...
0
Vēl kādu laiciņu vēlāk Invasion kasetes prezentācija bija baigi izpromoutētais events, uz kuru es negāju, jo īstenībā biju jau sapratis, ka tā trešā desa ir mani neinteresējošs sviests. Pēc tam dzirdēju, ka visiem, kas nopirkuši kaseti, bonusā nācis alus kauss. Kūl
0
o jā, tas bij kabatā..
0
ā nē - alus nāca līdz ar ieejas biļeti. pēc nostāstiem varēja noprast, ka baigais kodiens bijis :(
0
Citēju urskumug lv:
5.10.2005
Izveidots jauns FORUMS.
www.urskumug.lv/forum/
0
vispār jau piekrītu universum par tiem 90-jiem ;(
0
nu tā Invasion kasates prezentācija tak bij kabatā-vēl spēlēja Barbarossa un Heaven Gray....
0
Invasion - atceros viņiem bija tāds buņģieris Fritofs Beļiševs. vienā no koncertiem Robinsonā šie jau saslēgušies, a džeks nenāk.. Gaida gaida, džeks izvaļī ar glazīti rokās, sēžas klāt.. un ātrais sākums.. un bunģieris ta pa ra ta tam pa tamu stīpām un apstājas.. Visi tā what da fuck?? Mēģina vēlreiz... tas pats.. Vokālists iet pie miķa, lai atvainotos, a buņģieris paņem glāzīti, izpļauj tukšu un aizplanē aizkulisēs... Tā bija pēdējā reize, kad viņu redzēju ar šiem spēlējam... un tad jau džeki bija pārklausījušies Sepultura "Roots" un centās tasīt Jo Jo metālu... A Fritiofs pat pamanījās Sceptis paspēlēt, tajā grupā, kas pēc tam bija Trace, kur spēlēja Pauls (sveiciens) un kas, manuprāt, bija JOPROJĀM vienīgā jēdzīgā crossover grupa Latvijā!!!
Par Urskaumug - nav viņiem necilvēcīgas prasības pret buņģieriem, tas viss ir nospēlējams, tikai tas prasa no bundzinieka lielu atdevi un trenniņu, gribasspēku, bet.... maz mums tādu un visi jau pa 2-4 grupām aizņemti...
0
Ak, šausmas, tas pats Fritjofs tak.

Legendārs bundzinieks - spēlēja ary brutālo desu ar pie DENERVATION (vēl tur bija ernesto no MBR un Motors no HRSRH, tagad SF). Pēc tam viņš iesēdās uz 2 gadiem par sava tēva nogalināšanu (dzērumā, bet it kā pašaizsardzybas nolūkos :)
0
Oho, tad nu gan...
0
Jah, no shit, 100 procent true alko story ;)
0
Ticu... Ir vēl viens līdzīgs gadījums ar likumu - Ēriks, kas spēlēja Huskvarn, Remains, Disgorged u.c. Neslepkavoja, bet zaga, cik pareizi atceros!
0
Akhm, skatos, ka metālistu starpā plaukst augsts noziedzybas lymenis. labi, ka vismaz ir ary tādi kā sonnenmensch (ja nezināt, tad starp industriāiem viņa oriģinālā palama ir "ments-sātanists" :)))
0
Ja bija tas gods, iegūt šādu palamu :)
0
O, zināšu tagad:)
0
Nu tā mums tie labie bundzinieki pazūd:(
0
Nu vispār var teikt, ka urskumug lv forums ir uzčibināts un pat vairs nav (c) truemetal krāsās - tā ka galja laipni lūgta pieteikties pie Lauvas katru pēcpusdienu 12.00 šajā adresē:

www.urskumug.lv/forum
Pievienot komentāru
Komentārus rakstīt var tikai reģistrēti lietotāji tapēc ielogojies vai reģistrējies!
Aktuāli
Forums
Online [0]
Pieslēgties
Meklētājs
Jubilāri
MEDIEVAL (19 gadi)
Sedmenc (15 gadi)
Racējs (1 gadiņš)
Viskas