Skyforger
0
Skyforger is noslēgts sadarbības līgums ar lielāko Rīgas mūzikas veikalu RANDOMS. Tagad tur var iegādāties dažāda veida T-kreklus (arī meitenēm), ekskluzīvu grupas simboliku (cepurītes, uzšuves, pogas utt.),tāpat visus pēdejos 4 CD. Veikala adrese: Rīga, Kaļķu iela 4.
Komentāri sakārtoti pēc to ievadīšanas datuma
0
Būs jānopērk pogas....
0
Tad tā vairs nav exkluzīva grupas simbolika.
0
arī fakts... tagat visi jodelēs apkārt ar Skyforger maikām, džempiņiem utt..
0
Tāpat jau jodelē. Paskaties, teiksim, Baltijas Saulē kā bij - katrs otrais Skyforger kreklā.
0
Komercuha!!!!
0
riktiigaa :D
0
nu viss, aiziešu mājās un uzcelšu no miroņiem visas skyforger tēmas šajā fermā! :666
0
Visiem eest gribas... Man reiz bija viena blonda maasa, kas bija shokaa, kad shameejo menedzheris vinjai birojaa tos kreklus pasuutiit ienaaca. Lamaaja baarbija peec tam visu metaala dzimtu, taa teikt :D
0
Piedrāzt. Man tādus sūdus nevajag, tieši tāpēc, ka, kā Intars teica: "Baltijas Saulē kā bij - katrs otrais Skyforger kreklā."
0
bet pogas būs jānopērk ja sanāks... iešūšu bikšupriekša :D
0
LT koncī bija kādi 10 cilvēki ar SF krekliem un neviena ar Obtest (cik redzēju) - bija tikai ahūni tizls paštaisīts Obtest karogs vienam gīkam, par to es nenormāli piedūros :)))
0
Man viens skyforger krekls ir.vairāk laikam nevaidzēs...
0
Nefolks arī bija Lietavā??
0
biju...
0
es bij Urskumug šoferis :)
0
Neredzēju tevi. Vai arī- redzēju un nepazinu?
0
nekā dyvaina - es tevi arī neredzēju, tas visu izskaidro ;))
0
Nefolk - tu biji 1/4 Urskumug šoferis, uz to brīdi :)
0
Ja jau tu uz šitādu pagānu pasācienu biji aizbraucis, tad tev gadienā nav jāmaina niks uz "neofolk"? :D
0
0
tomeer tad kalkju ielaa veikals valjaa!!!!!
0
A viņš nekad nav bijis ciet, tikai pirms 2.5 gadiem pagraba stāvu slēdza, viss tagad ir vienā stāvā.
+6
Svaigi intervija ar Pēteri: www.metalstorm.net/pub/interview.php?i...

Iespēra komentārs:
'' IvoStrauts - 24.07.2016 at 10:34

Good interview, but since Kaspars has left, Skyforger has become mainstream (total boredom) band for me. I left their latest gig after 10 minutes.''

nuja, bandu pamet tās popsīgākais dalībnieks, šie sāk graizīt trijatā daudz bleķīgāk un tuvāk oriģinālajai skaņai - tātad meinstrīms :D
+3
^ Saprotu domu, bet īsti piekrist nevaru. Dūdas un cita veida tautas štrumu mūzika tomēr popularitātes ziņā metālam i tuvu nestāv, tā globāli raugoties.
+3
^^ mani nepārsteidz šāds viedoklis, jo pēdējie divi albumi man arī neko vairāk kā žāvas neizsauc, un tas ir ok, jo mums katram ir sava gaume, un es jau daudzkārt laikam esmu teicis, ka Grindmaster Dead man tomēr labāk nekā Skyforgers patika.

Tas gan nemazina faktu, ka Pērkoņkalves oriģinālais disks ir manā īpašumā un tā pavisam no pleilistes tad pazudis arī nav :)
+2
^^ jā, bet domu saprati :)

Albumu labumam un nelabumama ar Kaspara klātbūtni kolektīvā īsti nav sakara - cik no dziesmu kredītiem atceros, viņš komponēšanā nepiedalījās.
Pievienot komentāru
Komentārus rakstīt var tikai reģistrēti lietotāji tapēc ielogojies vai reģistrējies!
Aktuāli
Forums
Online [1]
BladeOfDarkness
Pieslēgties
Meklētājs
Jubilāri
Liega (20 gadi)
MEDIEVAL (19 gadi)
Sedmenc (15 gadi)
Racējs (1 gadiņš)
Viskas