Fear Factory Tallinnā
0
Neesmu nekāds dižais fans... bet nu, zināšanai:
notikumi.delfi.lv/archive/article.php...
Komentāri sakārtoti pēc to ievadīšanas datuma
0
AAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA!!... FFFFFFFFAAAAAAAAAAACCCCCTT... this boy is going to see that show!
0
ja buutu nauda noteikti aizbrauktu
0
Man taa neshkiet ka taa ir death metal novirziena grupa, vairaak liekas kaa kaut kaads new age.
0
mazliet apshaubu, ka zini, kas ir new age :DDDDDD es arii sho zhanru paarzinu taa ne visai, bet Kitaro vai pat Enigma vareetu buut diezgan labi piemeeri :)
0
Taa gan. Vangelis un Jean Michel Jarre arii pieskaitaas pie new age.
0
Fear fACTORY IR Industriālais metāls, Fear Factory ir arī mana mīļākā grupa, Fear Factory būs koncis Tallinā, bet es uz viņu netikšu, miniet, kas pie tā visa ir vainīgi (jūs)...
0
Kāds starp citu nevarētu paskaidrot WTF (kāda debīlā sakarā) tajā koncī ieeja esot no 18 gadu vecuma????
0
elementaari - ja sataisiisi suudus, buus vieglaak tevi sodiit
0
intars: :D new age of what?
0
New Age ir taads muuzikas stils :DD Un no manis un thetrve mineetajiem piemeeriem var apmeeram noprast, kaads. Tam gan arii vairaaki atshkjiriigi novirzieni.
0
es ne par to ;)
0
Dredi - pedi, aaaahahahahaha
0
Auzas taadas, ka vinji ir melojushi, ka taas biljetes varot dabuut no 27maija. Nehuja nevar dabuut! Shodien biju ar vechiem aizgaajis, bet aplauzaamies. Ja kaads ko zin, kur vareetu biljetes dabuut, tad luudzu pasakiet!!!
0
Biljetes var dabuut visaas biljeshu servisa tirdznieciibas vietaas, piemeram, Kongresu namaa, u/v "Centrs", "origo", "Stockmann" u.c. (ja tas veel ir aktuaali)
0
Varbuut kaads zin kaadaa sastaavaa vinji speelees? Cik dzirdeets, Dino Cazares vairaak nespeelee un Cris Wolbers aizgaajis uz Cypress Hill.. Tik un taa braukshu.. Biljetes maksaajot itkaa 13 Ls.
0
Nu karoch bijušais basists Cris ir ģitārists, basists ir no Stripping young lad, pārējie pa vecam. Man vismaz liekas, ka Cris neuzkādu Cypress Hill nav aizgājis, vienkārši wviņš viņiem esot bigais draugs. Nu bet kā pa īstam būs jau neviems nezina, varbūt tas koncis vispār beigās nenotiek...
0
strIpping young lad, hahaha :DDDD peec nosaukuma spriezhot, laikam kaads nsync vai backstreet boys klons :)
0
Izģērbts jauns zēns, nujāāā, tā tas tulkojumā likam ir. Zini vari man teikt, ka es esmu debīls lohs, bet to tevis pamanīto līdzību ar n sync es neredzu, nu tā tas vienkārši ir...
0
StrApping Young Lad ir iistais nosaukums ;)
0
Nu labi, lai jau tā būtu ;)
Pievienot komentāru
Komentārus rakstīt var tikai reģistrēti lietotāji tapēc ielogojies vai reģistrējies!
Aktuāli
Forums
Online [1]
pincītis
Pieslēgties
Meklētājs
Jubilāri
regar (18 gadi)
ssstnotb (6 gadi)
Viskas