Slayer iesācējiem.
0
Iesakiet kko labu no šiem.
Paldēs.
Komentāri sakārtoti pēc to ievadīšanas datuma
0
REIGN IN BLOOD!!!!!!!!!
0
man pirmais sleijers bija hell awaits, poļu "oriģinālais" MC, tituldziesma baigi iepēra, principā tas tak black metal
0
seasons in the abyss 1990
0
jah, seasons ir vislabākais
0
ZInāmā mērā atkarīgs no tavas vispārējās šābrīža muzikālās gaumes. Tomēr ieteicami ir visi albumi no pirmā Show No Mercy (1983) līdz Seasons in the Abyss (1990). Man personīgi vismīļākie ir Hell Awaits, Reign In Blood un South of Heaven.
Ir tāda lieta, ka Hell Awaits dažbrīd parādās šādi tādi black/death aizmetņi, kurpretī Show no Mercy vēl mazliet speed metālam tuvāks.
Ja pankroks patīk, tad var paprovēt Undisputted Attitude, bet tas nu galīgi nav tipiskais Slayer.
Ar Diabolus in Musica un God Hates Us All nav vērts krāmēties.
0
Diabolus in Musica - mmmmmm... ņammīte
0
kā jau ierasts man mazliet tas viss pie sirds iet biki savādāk... man vislabāk patīk Divine Intervention... patīk arī klasiskais Slayer, bet šis (DI) ir tāds treš kāds man patīk... iesaku arī dzīvo ierakstu- Decade of Agression- tas gan saspārda sasmirdušās apenes...
0
Jā, Divine Intervention ir pilns ar zvērīūgiem rifiem. Daudz labu vārdu varu teikt par Paul Bostaph darbu šajā CD!!!
0
nu re kā parādās atbalsts Divine... ta tik uz priekšu jaunie albūmu kačātāji !!!!
0
Mans Slayer albūmu tops:
1.Reign in Blood
2.South of Heaven
3.Seasons in the abyss
4.God hates us all
5.Show no Mercy + Haunting the Chapel
6.Divine Intervention
7.Hell Awaits (patiešām labas ir tikai pirmās 3 dziesmas)
8.Diabolus in Musica (patīk tikai pirmās 3 dziesmas)
9.Undisputed Attitude (tas nav Slayer, bet priekš manis tas ir ideāls HC)

Starp citu, drīz jābūt jaunam albūmam. Tika solīts izdot to 11.oktobrī, bet nu jau kādu laiku vienkārši tiek teikts: šā gada beigās.

0
eu, es nemaz nezināju, ka slayer i tik daudz plates... kura ir tas tribūts pankiem, jānokačā...
0
neaizmirsti par "spaikiem"...
0
Divine Intervention ir ok, bet nekas izcils priekš manis. Tas tribūts pankiem ir Undisputted Attitude.
Tas, ka gaumes atšķiras, ir tikai dabiski un apsveicami. Un vienmēr jau ir klāt arī kāds subjektīvais, nostaļģijas faktors - piemēram, kurš no ierakstiem ir bijis pirmais, kas dzirdēts, kādas atmiņas ar to saistās utt. Bet nu God Hates Us All - vēl nesen domāju, jāpaklausās, ir tik daudzi kas kladzina par return to form, back to roots u. tml....nu jā, back to the "Roots" by Sepultura moš ir arī.
0
tas nostaļģijas faktors toč ir pie štelles, man tā arī bija pirmie tas Divine... un tas Decade... tā tie arī ir palikuši... >:)
0
Jā tas ir jau ierasts...
0
nu nez man no vinniem patiik pilniigi vis , manupraat ideaals
0
Sauciet mani visos sliktajos vārdos ko zināt, bet pagaidām man tas Reign in Blood ne pārāk :)
0
ui tas tak ir labaakais n labaakajiem
0
aizej vēl pēc alus
0
1996 ir ieveris durvis galvu. Bet atbilde uz jaut ir klausies hronologiska seciba. Un tad kad viss ir noklausits, tad vsari nakt pie sledziena, ka vislabak ir "South of Heaven"+ "Seasons in theAbys, kas ir klausami ka 1 vesals. No pedejiem 3 varetu 1 labu cd izveidot
0
Gmm, man Divine Int. bija viena no pirmajaam miilaam, taa ka peecaak gruuti vispaar saliidzinaat, hmm, bet South...tomeer laikam labaax, ai, nezinu, sen nav dzirdeets...
0
hmm,man tas God Hates Us All tomēr ieper.Nu ir tur agresija,ir tas Slayer.Bet līdz Reign in Blood tomēr neaizvelk.
0
miii, sen nav parbaudiits, kaa tagad iedarbosies, dereeja aka ar veciem klipuchiem paniekoties... gandriiz pie teemas "kamieljjaajeejs", tik piedieniigaakaa kontextaa:)
0
aij man no taas otraas dekaades sleijera patik tikai bloodline, un ar tik kopaa ar klipu
0
nez,Disciples gan ir makten labs.
0
www.slayersaves.com/slayersounds.htm...

Šeit var "nolejuplādēt" divus koncerta ierakstus no šī gada, kā arī vienu no 1985. gada. Aiziet!
0
ielaadeeju dziesmu disciple kautkas drausmiigs "dziivajaa" izklausaa, kaa viens troksnis neko nevar atshkjirt...nu nee labaak studijas ieraxtus klausiities un kas tur veel dziesmas beigaas muld?
0
Nu, tie ir bootlegi, tā ka uz izcilu skaņu var necerēt; es novilku to šī gada itālijas konci, tam ir dikti draņķīga skaņa, un to no 1985 - tam brīnumainā kārtā ir labāka, bet arī pašvaka. Nezin, kāds ir tas ieraksts no Rock am Ring, negribas tur ar to lielo kluci čikāties, ja pēc tam izrādās, ka neko dzirdēt nevar.

Dziesmas beigās tur muld tam cilvēkam kas šo konci ierakstījis, apkārt stāvošā publika :DD
+1
Pirmo reiz noklausīju Slayer no A-M - 1994 gadus padsmit nebija klausīts, bet albumi pirms 1986 visai maz vērtēti. Īpaši nav ko stāstīt, ja nu vienīgi par 1994 - savlaik biju tajā dziļi vīlies. Šodien sākumā likās, ka varētu tomēr iepērt, jo pirmais gabals sper, nākamais nav nekas interesants, bet tad seko divi labinieki. Arī titulgabals sākās cerīgi, bet tizlais vokāls visu nogalinu - tāda pat problēma ar dažām puslīdz labajām no atlikušajām dziesmām, kur suņurejas bojā visu iespaidu, vai arī bubināšana iekš ''Serenity in murder''. Tik beigu gabals vēl ir lādzīgs.

Bungošana arī ausīs iecirta - visai garlaicīga un basenei tizla skaņa - plastmasīga, kautgan iekš Forbidden Bostafs priecē.

''Decade of Agression'' ir viens no labākajiem koncertierakstiem.

1983-Show No Mercy [JP 1985] - Speed Metal - 9
1984-Haunting the Chapel [EP, CD 1989] - Speed-Thrash Metal - 9
1985-Hell Awaits - Thrash Metal - 8.5-9
1986-Reign in Blood - Thrash Metal - 10
1988-South of Heaven - Thrash Metal - 8.5-9
1990-Seasons in the Abyss - Thrash Metal - 9.5
1994-Divine Intervention - Thrash Metal - 7.5
0
Es šodien minoties ar velo divreiz noklausījos Hell Awaits. Šo un Show No Mercy esmu vismazák klausījies no klasiská Slayer. Normáls kapájiens, minot pedáļus pašá laiká.
+1
P.S. Divine Intervention vismaz vāciņš sperošs, ko nevar teikt par citiem šo albumiem - South of Heaven vēl labs un Hell Awaits ir OK
0
Es savulaik iesāku ar South of heaven, tas nebija labs sākums.
Vēlāk sapratu, ka manai gaumei visatbilstošākais ir Reign in blood albums.

Gaumes jautājums tomēr. Uz rekomendācijām paļauties nevajadzētu.
+1
Biržā pirmās divas pasūtītās kasetes bija Master of Puppets + Reign in Blood un Rust in Peace + Seasons in the Abyss :) Reign in Blood sākumā tik ļoti nepēra kā Seasons in the Abyss
0
^ man gan ne caur biržu, bet kopumā arī pirmās kasetes, kas no čomiem tika pārkopētas, bija apmēram tās pašas :)
+1
moš manu kasešu kopijas :D (nebūtu nemaz pārsteigts)
+2
Man pats pirmais no SLAYER ienācās viņu pirmais albums "Show No Mercy". Tā bija kaut kāda poļu kasete, laikam biržā iegādāta. Tobrīd nodomāju : "vot h...a " un nometu to kaseti dziļi stūrī. Pēc vairākiem gadiem šo pašu albumu noklausoties, mans vērtējums ir mainījies. Pamatīgi ieper Black Magic, Die by the Sword , Evil Has No Boundaries un The Antichrist.
+2
man viennozīmīgi nr. 1 ir South of Heaven , vispār bez maz vai augstākā treša meistarklase :). Reign in blood ar ir labs , tas bij pirmais Sleijers kas parādijās pie mums Rīgā, ja nemaldos tad 86.gadā jau labā kvalitātē varēja dabūt (vēl joprojām mājā lenta glabājas), un TAS BIJ PIZDEC! Kaut kas jauns,un tik ātri tad laikam neviens nespēlēja . Angel of Death un Postmortem laikā varēja uz galvas staigāt.
Show no mercy un Hell awaits ienacā pie mums biki vēlāk , nu tur vēl jauni puikas kamēr piešāvās - nu + - normāli.
Man Slayer beidzas ar Season in Abyss (arī ļoti labs albums), atceros kā es gaidīju nākamo ripu, četrus gadus ibio, ar drebošām rokām liku maģī lentu (Divine Intervention) un apdirsos , tas vairs nebija mans Sleijers :( nerunāsim jau par n-tajiem beidzamiem.......
Bet grupa viennozīmīgi leģendāra, un par tām smiltīm kāds var atrauties pa muti.
Pievienot komentāru
Komentārus rakstīt var tikai reģistrēti lietotāji tapēc ielogojies vai reģistrējies!
Aktuāli
Forums
Online [0]
Pieslēgties
Meklētājs
Jubilāri
MEDIEVAL (19 gadi)
Sedmenc (15 gadi)
Racējs (1 gadiņš)
Viskas