Sanctimony Logo
0
Hmm, šī tēma ir itkā sīkums, bet man labāk patīk vecais grupas logo, kā jums?
Komentāri sakārtoti pēc to ievadīšanas datuma
0
Nazin...
0
jap
0
man jauns nepatiik
0
pērku. cik prasi?
0
adošu pa 20LS!!!
0
no tevis nē.

tavs ir pirātiskais, es gribu oriģinālu
0
da man arī orģinālais ir, bet pirātisko adošu par 8,50Ls!!!
0
Jebkurā gadījumā tas man nav pa kabatai. Varbūt ir kādi citi piedāvājumi? (izņemot, protams, dabūt pa purnu)
0
nu vecais daudz labaaks
0
vispār ko tu gribi pirkt???
0
a ko tu gribi pārdot?
0
Kartupeļus... ņemsi??
0
man ar tas jaunais logo nepatīk, nahuj viņus, bļin neklausīšos vairs..ja nemāk uztaisīt labu logo tad nah.. viņus
0
tad arī neklausies bļe!!
0
bļe tā arī darīšu, kamēr nebūs atpakaļ logo vecais!!
vaig taisīt boikotu sīm albumam! atpakaļ veco logo!
0
zipij, karpīšus neņemšu, tev ir pelēkzirņi ar speķi?
0
man ir pupinjas ar majonezi derees?
0
tā tik ir attieksme universum... RESTEPKA...
0
a sojā nav?
0
bāc baigi pietrūkst sojas pupiņu, kopš bērnybas - tagad tikai tomātos dod vai vispār savā sulā, a es gribu sojā!!
0
nav man pupiņas.. varu piedāvāt tikai burkānus, kāpostus un kartupeļus...
0
tb, salātus?

man ir aizdomas, ka tavs piedāvājums neapmirina pieprasyjumu
0
šoreiz laikam nevarēšu izlīdzēt...
0
nu tas tak bija jau no paša sakuma skaidrs :DDD
0
*no malas to visu vēro un jūtas ahūna varens... pie sevis, bet tomēr skaļi ik pa brīdim izkliedz "pipele"... + meģina iejusties kā NekroDēmons...
0
kaimiņi padomās ka tu nojūdzies...
0
Tu ko... kādi kaimiņi... ?!!!
0
Ak, nu bet loģiski, ka viņiem nācās nomainīt logo- tik nesaprotamus ķeburus jau nevar pa TV reklamēt. }:(
0
nu ja, ar veco logo to cd automātiski noliks melnākajā plauktā, bet vajag tak lai stāv blakus Dzelzs Vilkam un Prāta Vētrai utt.
0
es domāju veikala plauktus..
0
es domāju, ka viņiem vairs nederēja tas apgrieztais krusts un pentagramma (ja tāda tur bija), lai vai kā tas jaunais jau nemaz nav logo, tas ir vnk sanctimony uzrakstīts tizlā rokenroll fontā (amerikan style), tā kā man pret 90% desas izstrādājumu ir nievājoša attieksme, labāk vairs nebojāšu te gaisu
0
Kas ir ar jums?! Mainīja muzikālo virzienu, mainīja logo. Kas ir?! AHūna vajag jums to zvaigzni logucī? Ar ko tad iepriekšējais bija labāks? Ar to, ka izskatījās tāds pats kā vēl 291841275321 grupām?
0
kļūda, nevis 291841275321 grupām bet

_________
V 4zhbRD33 +(=) P = dgh fsf 36 4 gradi

j9090r at temperaturu*( 35xsdf + 5385dfx)
joni : ut 784 rw~ 48
0
mne ne man liekos to rekjina peec pitagora un galaa sanaaca dzholos!
0
man arī tas hārleja- devidsona, rock, zz-top un lielceļa fūrenieku stilā rakstītais logo nepārāk.. Bet ar laiku apradīs. Un būs labi.

p.s. a muzoniņam gan nav ne vainas, man jau nu patīk.. Un padebīli ir domāt par komerciju, saistībā ar TV un krekliņiem un logo maiņu u.c. tikpat labi var teikt, ka Skyforger ir komercializējušies ar maiciņām un televīzijām... bulshit ! Tas ir un paliks underground statusā, tik varbūt pazīstamāk plašākām melnbaltajām aunapieru masām, ne tikai apskaidrotajiem, kādi esam mēs:D :-)
0
drusku ironijas jau nenāk par ļaunu
Pievienot komentāru
Komentārus rakstīt var tikai reģistrēti lietotāji tapēc ielogojies vai reģistrējies!
Aktuāli
Forums
Online [0]
Pieslēgties
Meklētājs
Jubilāri
MEDIEVAL (19 gadi)
Sedmenc (15 gadi)
Racējs (1 gadiņš)
Viskas