NIMFETAMINE
0
Nu kā jums patyk šitā COF & Liv Tyler sadarbyba - manuprāt labākā Filca Ficuku sarakstytā balāde... Apmēram tas pats, kas "Sonne" priekš RAMMSTEIN, vai "Chop Suey" SOAD!!! Jē!!! Mochy vampiroff!!!
Komentāri sakārtoti pēc to ievadīšanas datuma
0
vai "Sear Me" MDB.... blā, tā var ilgi tupināt punktiņus uz I.....
0
"Paranoid" BLACK SABBATH
0
"Stairway to Zepellin" RED HOT CHILLI PEPPELAZ
0
bled tev kas pirksts iekrampeejies uz Caps Lock ?!
0
"Under the Bridge" RHCP!!!!!
0
GRUPU NOSAUKUMS raksteit ar leilajiem BURTIEM ir vairāk nekā PIEDEINEIGI!!!!
0
Bet vispār, voska cimdi tev, Artuur - "par ceiliņa rõdeišanu"
0
Eu, baigi populārā tēma!!!! HIER KUMM HEAR!!!
0
Katrs mēs stāvam par pateisybu mūsu izpratnē!!!!
0
Tu mani mulsini...
0
ejam iedzert alu centraa, tu man uzsauksi
0
nevaru, man šovakar meiģis :(

metāls prasa savu, bl@
0
bet varbūt tu man varēsi uzsaukt alu iekš depoo! °!°
0
kads nahuj meigjis dolbanais hippij, man trenninsh un masonu sanaaksme, un ? NU UN ?!
0
kads nahuj depo? tas white power tepo ? a kas tur notiek ?
0
Kā kas nūteik, vo teitan ir rakstccc kas nūteik

www.urskumug.lv/forum/viewtopic.php...

(TABESTIKK SNOWMAND FUKKK!
0
nu vienai pankroka piekriteejau shitais gabals patika. posiigs bezgala bet nu gabals ir ok
0
nefolk: Tu gadījumā nebiji palicis gothic telpās pēdējais pēc ekstra mēģa pirms izbraucienu ārpus LV, ja nemaldos pagaišceturtdien ?
0
kādās telpārss? es tur vipār neesmu bijusi. zinu, ka pie Zemitāniem, tik vien...
0
bijusi? a es domaaju, ka esmu te vieniigais transvestiits?
0
Jūsu zināšanai todien gothic telpās arī izcēlās tas konflikts par Purvciema metāla torni. Dzirdēju, ka D esot zaudējis vienu zobu un divus kronīšus. Karļikam mati izplūkāti kā vecai vistai. Savukārt sīkajiem tehnodesas pidariem vienai ģičai visas stīgas noskaņotas, žņaudzot Nycticorax frontmenu. Bet es tur nebiju, man ments sātanists šito visu stāstīja. Zemitāni, bļa
0
siikaakus paskaidrojumus luudzu:DDDD
es i noreecies liiks:D
0
prasi sonnem, viņš it kā eļļu tajā ugunī pamatīgi pielējis, paziņojot, ka Ledo Takas Nycticorax vietā tomēr izvēlējies Urskumug. Sīkie krieveļi kaut ko uzbraukuši un trulais Deniss aizsvilies. Vot tev ir blakk metal war vietējā mēroga... >:[
0
skats varētu būt labais!A ko ments pats?Sēdēja un skatījās?
0
kā ko, sita kulakā
Pievienot komentāru
Komentārus rakstīt var tikai reģistrēti lietotāji tapēc ielogojies vai reģistrējies!
Aktuāli
Forums
Online [0]
Pieslēgties
Meklētājs
Jubilāri
daemon_dawn (16 gadi)
Skuja (11 gadi)
skru (9 gadi)
Viskas