NYCTICORAX vs. PRETERNATURAL
0
Bā, jau esat kaut ko dzirdējuši par šito reālo battlu? Un viss Urskumugu menedžmenta dēĻ....
Komentāri sakārtoti pēc to ievadīšanas datuma
0
fuck you!
0
pasukaa liiko
0
Preteri ir vairāk, tāpēc viņiem ir reālas izredzes vinnēt, ja vien nenobīsies no Ņeftjekorešu briesmīgajiem ģīmjiem...
0
A moš kāds arī ko vairāk apskaidros?????
0
Ceri vien,tad tev nefolk jāņem aiz krāga un jāvelk ar varu augšā.
0
Sonne, tu labāk nejaucies iekšā, pats zini, kas pie tā visa vainyks.... tribal black metal war, wo!
0
to nefolk
Izstaasti tagad visu siiki un smalki, kaa pie bikts. btw, un sauc vaardos kas un kaa.
0
Preternatural, jo tos otrus nemaz dzirdējis neesmu...
0
wtf?
Kas par battlu, apskaidrojiet. Vai arii tas ir atkal kaarteejais beernu un liimes ostiitaaju murgs?
Un Nycticorax ar Urskumug menedzhmentu nekad nekaada sakara nav bijis.
0
ja kaut kas tāds notiks... ja... tad tas būs cīniņš vienos vārtos (vismaz no mana skatpunkta)
0
atnāks Dark Domination un visus izdominēs...
0
:D tas ir seerijas "paurbinaaju degunu un sensaacija gatava". bet lai jau tauta peraas, kas gribees, sapratiis.
0
btw, ja neesat pamaniijushi, tad nefolk ir talants sacelt veetru uudens glaazee...:)
0
Nefolk var iztikt arī bez ūdens... un ja nav arī glāzes, ar nav liela bēda. :)
0
un ja nav vētra- pofig- iedzer ūdeni
0
visapkārt sēnalas - ko lai iesāk?????
0
kašāt māki?
0
hm, laikam nē, tikai secēt... :(
0
hmmm... taisies gāzt esošo iekārtu, izmantojot secēšanas paņēmienus... interesanti- būs jāpasūta Diena, lai būtu informēts
0
es netaisos neko gāzt, man patyk tā, kā ir... kaut ko ir, paēst ary pietiek (pagaidām)

Bet spamot es beigšu tikai pār savu lyķi!
0
Nu, veciit, uzprasiijies! muahahahaa
0
Pag,nefolk vairs nav onlainā.Liekas,ka nabags tomēr pārrēķinājās...
0
bled nu i nosaukumi muusdienaas taam grupaam... un vinjas tak pilniigi noteikti suukaa hahah
0
sirdstrieka... hroniskaa hehe
0
jā, tā visi saka
0
gmiii, lohi un plagitatori, muusu grupas.
0
nosaukumi labu labie, no farmacētijas aizgūti?? Nikotīna Plāksteri vs Prezervatīviem..
..nosaukumi ar domu, jo grūtāk atcerēties jo labāk..
0
nefolk, es tavā vietā aizietu uz toaleti un atbrīvotos no dēmoniem, kuri tev īsti nesaietas ar tavām smadzenēm gluži kā vecā labā Voodoo Banshee videokarte ar vecajiem Maxter[mazas ietilpības] HDD.
Un man, protams, nežēlīgi sajūsmina šis izcilais apgaismotājs, kurš par pamatu mājai var uzlikt arī plastmasa klājumu un jumtu noklāt ar tēraudu, lai māja ātrāk sabruktu no svara pārplūduma(bet sabrutktu tā .. uz leju, pilnīgi noslīktu plastmasā, kad būs karsts laiks un plastmasa sāks lēnām kust)::::"Zipaks, 20. oktobrī, plkst. 08:47 [Profils] [Link]
Preternatural, jo tos otrus nemaz dzirdējis neesmu..."":)) Zipak, to daļu aiz "jo", labāk nebūtu rakstījis, tas ir debīlākais, ko vien var izdomāt.
0
eternal-hate > respektīvi, tu vai tavs draugs spēlē vienā no šiem grupņikiem???
0
kāpēc man jāatbrīvojas no "dēmoniem"?>??

man tādu nav. man ir tikai elfi >:)
0
Vai tad ne laumiņas?
0
ta cik noprotu e-h pats atbrīvojas no dēmoniem tualetē, un man tagad jāklausās kā tie tur brēc, kamēr es lieku kluci... bišķi abidna ir... man
0
A par kādiem dēmoniem iet runa?Par tiem pašiem nekro dēmoniem?
0
es personīgi e-h klāt tiem mīļumiem nelaistu...
0
Viņš jau ar netiek klāt.Man liekas...
0
vismaz kautko no viņa jānosargā...
0
Grūti būs,bet vajadzētu pacensties...
0
Tu gan savu draugu smuki aizstāvi... >:)
0
Un kā vēl...
0
ta Tevi ar nevar laist pie NekroDēmoniem
0
Nekad neesmu apgalvojis ka var.
0
re, ka zilais valis esot varen spējīga maujamā aparāta īpašnieks... sasniedzot reaktīvās lidmašīnas pacelšanās troksni... baisi vakarā būtu nonirt garām...
0
eternal-hate, bļā, kāds tev nikneims pzģc, tev pašai ir dēmoni!!!
0
Pag un kas tad ir tas Deniss no Purčika, kas sevi dēvē par Swamp Village Necro Demon King? Man liekas tabestiķiem viņam vajadzētu izrakstīt, kādu recepti...
0
nefolk,man domāt tu kaut ko smagi jauc.bet tas lai paliek uz tavas sirdsapziņas.
0
hm, iespējams, ka kronīši bija karļika, bet mati - denisa, xvz
0
jā, nefolk. un tu mani pievienoji pie saviem drauģeļiem last.fm
Pievienot komentāru
Komentārus rakstīt var tikai reģistrēti lietotāji tapēc ielogojies vai reģistrējies!
Aktuāli
Forums
Online [1]
2econd_Skin
Pieslēgties
Meklētājs
Jubilāri
Liega (20 gadi)
MEDIEVAL (19 gadi)
Sedmenc (15 gadi)
Racējs (1 gadiņš)
Viskas