Pain
0
Vai kāds var ieteikt vēl kādu grupu, kas spēlē muzonu a ļa Pain?
Komentāri sakārtoti pēc to ievadīšanas datuma
0
Rammstein
0
man droši vien uzreiz vajadzēja pateikt, ka Rammstein nepiedāvāt... :)))
0
Neue Deutsche Härte ;)
0
Godhead, Marilyn Manson, Orgy, Front 242, Ministry, Strapping Young Lad, Gothminister, Deathsatrs, Filter, Heavy Water.. Sākumam pietiks, ko?
0
neesmu pārliecināts, ka Pain ir pieskaitāma pie šitām grupām.
0
ēēēmmmmm.....Hypocrisy? :DDD
0
paldies, Intar, paldies! :))))
0
SIECHTUM
0
Oomph!
0
mjā... a kaut ko oriģinālu neviens nevar piedāvāt? Nefolka piedāvātais Siechtum gan neatradās iekš metal-archives, bet būs jāpaskatās.
0
un Kovenant es arī jau zinu... :)
0
Ir ir pieskaitāmas, varbūt ne visas 100%, bet Orgy, Filter, Godhead, Ministry, Strapping Young Lad noteikti! Īpaši iesaku Strapping Young Lad "Alien"!!!
0
Bet Zeromancer kur palika uzskaitē? :)

Deathperado - un kur palika industriāļi. ;)
0
Bet, Deathperado, kāpēc tad tu domā, ka visām grupām, kas spēlē līdzīgi Pain, būtu jāatrodas iekš metal-archives? Pain tur atrodas tikai tāpēc, ka tas Tagtgrena blakusprojekts, ne jau tāpēc, ka tas būtu metāls. Bet es nopietni saku par Neue Deutsche Härte - tas ir jaunais vilnis, kas sevī ietver arī jau pieminētos Rammstein un Oomph!.
0
Zeromancer te vispār ne pa tēmu-tad jau mierīgi arī Garbage var minēt:) bet tā nopietni, laikam jau ka nav nekas līdzīgs-nu kovenant savā ziņā ir, bet..
un orgy, filter, godhead, nepavisam jau nav līdzīgs-vismaz es nekādu līdzību nesaskatu.
principā tegtgerns jau ir tikai viens...:)
0
ZEROMANCER ir forši... man patyk

This message will self-destruct in 5 seconds

5
4
3
2
1
.
0
gaume jau katram sava-man ir viens šo albums zzyyxx laikam nosaukms-nu man tā ne visai. bet trāpijās arī viena dziesma no vecajiem Clone your lover-tā gan baig labā, tā mani paķer.
0
Jā, Clone Your Lover ir tiešām spēcīgs death pop albūms. Dziesma FADE TO BLACK man vienbrīd bija nr.1 hīts personālajā rādžiņā.
zzyxx tur gadījumā puse nebija koncertu ieraksti? - tas neskaitās...
Vēl Dr.Online ir labs gabals, klips it sevišķi.
0
Dr. Online - dziesma, kas attiecas uz visiem tīklatkarīgajiem

Thank you for calling 1-800-SUICIDE.
If you wish to self terminate by electric shock - press 1
For termination by overdose - press 2
If you would like to make a reservation to visit our drowning pool -
please press 3
For termination by hanging - please press 4
For death by self inflicting gunshot - press 5
To speak to a representative, stay on the line.
If you dont wish to die - please hang up now.
0
nē nē, tas ir pilnais studijas albums, tas zyyxx.
tāds prātīgs popiņš, bļin viņi ir norvēģi-vot zaibis norvēģiem popmūzika. skandināvija vispār rullē, nacionālais tops 2001, 1,vietā vairākjas nedēļas pēc kārtas amorphis-alone-, noņemu cepurišīs valsts priekšā... vispār tikko uz trijiem izrāvām 0,7 absintu, laikam murgoju, toč murgoju..man tagd skan ajattara jeb es murgoju nezinu, he he
0
0
es par viņiem pirmoreiz dzirdēju pirms kādiem gadiem 5, ka šamējie it kā supports Kovenant tūrē. Nu, nu, šodien skatoties, nav vairs īsti skaidrs, kuram tur kuru suportēt. The Kovenant salīdzinoši ar Zeromancer līmeni = andergraunds
0
"Clone Your Lover" - tiešām labs albūms. Ja patīk visādi [ne-TM] Mensoni, Ramštaini, HIMi un tādas lietas arī, nenožēlosiet ieguvuši.
0
ok, skaidrs, pierakstu - "paklausīties Zeromancer"
0
pain = huijnja! Prieksh kam tu taadus debiilus jaut. uzdod!
0
nu tu jau droši vien tikai uber trve kvlt mūziku klausies... tikai no limitētu laidienu viniliem, tikai sevišķas bandas...
0
ko???
Pievienot komentāru
Komentārus rakstīt var tikai reģistrēti lietotāji tapēc ielogojies vai reģistrējies!
Aktuāli
Forums
Online [1]
atmoda
Pieslēgties
Meklētājs
Jubilāri
skru (9 gadi)
M (jauniņais)
Viskas