Last.Fm - ko tu šobryd klausi
+1
Komentāri sakārtoti pēc to ievadīšanas datuma
0
0
o, tas ir apsveicami

nu vispār mums te ir tāds projektiņš novākt vismaz 15 cilvjus, lai var pašiem savus čārtus pazavērēt:

www.last.fm/group/Urskumug...
0
0
0
0
nu atkal jaaregjistreejas!
0
nestraadaa man :((
0
eee... vinamps. DAA!
0
kaa to vispaar palaist lai skaneetu ????
man neskan ! jebal :(((((((((
0
0
jeeeeeee palaidu !!!!!!!!!!!!!!!
laba fiicha !

tikai hujova ka man tas "pilseetas inets"
no 18:00 starptautiskais nets :(
0
-1
shits un viss, bļe
0
iva tas pohuj ka pDSL, man ar, viņš vienkŗši tāpat uzskaita un pēc 18 tikai pieskaita tai tavā profilā....
0
0
Tēmas "Kas šobrīd skan?" veiksmīgāks turpinājums, manuprāt, varētu būt šeit... Nesen aktivizēju arī savu sen reģistrēto profilu. www.last.fm/user/humilis...
0
+1
+7
"Intara" profils spārda, tēlo te baigo metālistu, bet kas patiesībā... :D
0
0
-1
-1
SAVATAGE-Streets:A rock opera-
-2
psc bob!

0
0
0
Bāhahahā, es nemaz nezināju par tāda profila eksistenci. Man tas profils bija no darba kompja reģistrēts, kad mainīju darbu, nahrenizēju viņu vispār. Acīmredot pēc tam tā poliete ir piereģistrējusi akurāt tādu pašu.

A tagad klausos In Tyrannos - Die Maske Fällt.
0
Tas jau ir vienalga no kura kompja reģistrēts. Jebkurā kompī novelc to pluginu un ievadi paroli un viss turpināsies.
Aptuveni puse no manis klausītā - www.last.fm/user/Hellgar...
0
Absurd - Totenlieder - Reissue 12 - absurd - as the fullmoon disappears
0
es ar iemetiešos :D
www.last.fm/user/CorpseCollapse...
0
Tam sūda plaginam nevaru šances proksi iemānīt, tā ka īpašas jēgas man no last.fm statistikas nav - darbā muzonu kādas 6h klausos - mājās uz kompja 1-2h
+1
^ interesants darbs? :)
+1
Man patīk ;)
0
-3
www.last.fm/user/jansonexz...

nesen sāku lietot...
-4
^(facepalm)
0
Nu, es kādreiz to Last.FM lietoju, bet tikai tāpēc, ka Amarok atskaņotājā (Linux versijā) tas bija integrēts un pats biju kaut kad reģistrējies tajā Lastā ... Tagad īpaši vairs neredzu jēgu no tā pasākuma, kā tikai "paskaties, cik es esmu kruts, jo klausos krutu mūziku!!!11one" un tā. Palieku vecs laikam.

Lai nu kā, Last.fm vidē arī atradu tādu tekstveidīgu [nosacīti] paziņu, ko arī esmu saticis dzīvē. Nekad nebiju domājis, ka tas ir vispār iespējams caur tādu vietni kā Last.fm :)

www.last.fm/user/sumpurnis...
0
Your musical compatibility with sumpurnis is Very High

dīvaini, ņemot vērā to popsu, ko es klausos
0
Nepacel balsi pret A. Duboku!
0
Es vispār par Kailo Minogu runāju, bet pofig ...
0
Šodien pa LR1 uzzināju, ka rokmūzikas novirzienu, kas izceļas ar tekstu deklamēšanu, sauc par rap. Hahaha.
0
^(Lieliskais 5inieks)
+4
Dīvains tas Last.fm:Darkspell ieteica uzinstalēt kaut kādu softa gabaliņu, kas tipa ziņo last.fm, ko tu mēdz klausīties.

Vienīgais iznākums — es uz sava MacOS Leoparda ieraudzīju Darkspell kompi kā vēl vienu cieto disku, un pat varēju pa to nedaudz parakņāties… :D
+1
kas tur ir
?
+2
...viņi ...tie ...tur...rr.. mmm... jā...
0
Bļa, nupat piefiksēju, ka šite ar kautkāds frendšips notiek un man pat ir 4 draudzības uzaicinājumi pa diviem gadiem :D Turklāt divi pat pazīstami keksi ...
0
jā, kaut kāda draudzēšanās štelle tur tiešām ir, nezinu pat kad, bet acīmredzot pats arī esmu kaut ko saspaidījis un daži draudziņi kaut kā tur ir uzradušies:D
www.last.fm/user/polauris...
-1
Pievienot komentāru
Komentārus rakstīt var tikai reģistrēti lietotāji tapēc ielogojies vai reģistrējies!
Aktuāli
Forums
Online [0]
Pieslēgties
Meklētājs
Jubilāri
MEDIEVAL (19 gadi)
Sedmenc (15 gadi)
Racējs (1 gadiņš)
Viskas