Avec Tristesse
0
Nu ko, izrakos cauri visām 23 lapām, bet nevienu diskusiju par Avec Tristesse nemanīju.

Ok, man interesanti, vai kāds šeit zina šo grupu???

Man personīgi, viņi nežēlīgi patīk. Salīdzinoši jauna grupa no Brazīlijas. =]
Komentāri sakārtoti pēc to ievadīšanas datuma
0
pirmo reizi dzirdu tādu nosaukumu, bet man patīk experimentēt-ko viņi spēlē, kam līdzīgi?
0
Nu jā, viņi ir maz zināmi...
Hmm, a zini, grūti pateikt, ko viņi spēlē.. Nu metalu, tas ir skaidrs. Bet ir tā, ka viņu albumos viena dziesma ir Black/Gothic, otra jau ir Doom, trešā Gothic.
Viņi spēlē melodisku mūziku, depresīvu, pilnu ar sāpēm un ciešanām.
Un viņi ir unikāli!! (manuprāt, protams) Var jau varbūt viņus nedaudz pielīdzināt My Dying Bride.......
0
metālu tomēr spēlē? es bij domājis ka viņi ir dj un močī house..:)
nu man lēnām nāk kaut kāds albums-how innocence dies-
0
"Hmm, a zini, grūti pateikt, ko viņi spēlē.. Nu metalu".... black, doom, gothic... nu jaa, slavenie nu-metal novirzieni
0
bet starpcitu kas tad iisti ir tas Dark Metal kaads varbuut var pastaastiit? Tas ir tad kad doomerim svece nodziest? Bet buutiiba tas ir kaads doom/gothic sajaukums vai kaa?
0
@Roof: Es nebiju domājusi nu-metālu. Ja būtu to domājusi būtu rakstījusi ar svītriņu vidū... =DD Sorry, tu mani pārprati..... ;]

@Universum: "How Innocence Dies" ir ļoti labs albums. =]]] Iesaku šādas dziesmas - The View Of The End, Into Your Complexity, As Years Pass By, Angel After Dark. =]]
0
He, manīstenībā nav lielas nojausmas par to, kas ir Dark Metal. Avec Tristesse gan ir piedēvēts šitāds apzīmējums, bet nu nezinu... Jo viņu mūzikā ir arī Black sajūtams....
0
roof..par to dark metal, piem Ajattara tip skaitās death/dark metal-un nu no gothic/doom tur nekā nav,nu varbūt dažas fiškas. tāds smags ne pārāk ātrs, nu death, bet ne tik tehnisks, tā lēni vienmērīgi smacē. nu šis attiecas tieši uz Ajattara.
vispār mūsdienās ar to stilu raksturošanu var nojūgties,tāpēc vienkāršāk ja ir kāda nepazīstama grupa ir paprasīt kam viņi līdzīgi, tad var rasties kāda nojausma. vo metal arhīvos ir meistari stila noteikšanā....Lux Occulta spēlē
Atmospheric / epic black metal, symphonic death metal, industrial black w/Jazz influences
ej un tagad saproti kas tas par hibrīdu..
0
...ar to es gribēju teikt, ka kamēr pats nepaklausīsies tikmēr skaidrības nekādas..
0
nu jaa, novilkshu to briinumu. Tas gan vairaak ir pozitiivi manuopraat ka ir kaut kaadi jauni termini piemekleeti lai noraksturotu muuzikas novirzienu jo tas noziimee, ka neuzliek tur tikai death, black, doom bet taa siikaak paskaidr kaut gan to jau lietotaaji dara cik noprotu. Vieniigi folk apziimeejums tur ir geniaals-visus vienaa maisaa jaaliek ja ieskanas flauta vai kas taads :D
0
Bļin, jau gribēju sākt meklēt, kad izlasiju ka šie ir no depresīvo gala :((((
0
Reku, 100 grupas, kam viņi ir līdzīgi (tieši šādā secībā):
www.last.fm/explore/?artistname...
0
kas to sarakstu stādījis un ko tur dara Ludacris feat. Mystical?? vačjū gona dū, akt a fūūl..:)
0
pie šitādas lažas nav ne mazākās vēlmes ticēt tādam saraxtam..
0
noklausījos to avec tristesse, nu normāls man patika.
ja par stilu, tad man viņš likās tāds gothic/black + katatonia, nu apmēram tā..
0
Tas saraksts nav jāuztver īpaši nopietni.
Un šite - Skyforger līdzinieki:
www.last.fm/music/SkyForger/+si...
0
A: bāze atsaučaties !
B: ko vajag ?
A: vakar aizmirsu savu hemoroīdu zieķi!!!
B: kur tad tā ir ???
A: Ā ā āā āāā

bļe pohuj, mēsls
0
pag pag, aizmirsu gothic ir baigi labais, bļe!!! vismaz teksi par 659 nākšanu uz zemes virsmas, nevis, kā tiem debīlajiem brutālistiem - par vaginālās ādās lobīšanos, yo bļe
0
nu kāda vaina, apmēram 2 veida šausmenes-mistiskās un gaļinieki. abi labi, ja labs scenārijs un režisors, he he
0
Nu bet tas top100.... Pheh, nu nez. tur principā ir rakstīts:"226 People who listened to Avec Tristesse also listen to:" Es gan nevarēju saprast, kam īsti ir domāts tas teksts....

Nu bet tās grupas mani sajūsminaja. It īpaši tāpēc, ka praktiski visas ir nedzirdētas... =DD ^__^

0
Apzīmējums "dark metal", manuprāt, ir trāpīgs apzīmējums Christ Agony muzīkai, vairāk uz pēdējiem albumiem.
0
nu bla, divi "apzīmējumi" vienā teikumā... atkal izgāzos...
0
@Fauns: He, nu bet tas jau nav nekas slikts, ja vienā teikumā kāds vārds ir izmantots divreiz... =] Kuru gan te kaut kas tāds traucē??? Gan jau šeit nav latviešu valodas skolotaju.. ^__^
0
DARK METAL... viens no mistiskākajiem un nesaprotamajiem stiliem, jo pie trā tika piedēvēts viss, kas neiederējās pie Black vai Doom, tas, kas bija "ne riba ne mjaso". Mūsdienās DARK metal grupu ir maz, šis apzīmejums bija izplatīts 90-to vidū...
Pie DARK tika pieskaitīts
Katatonia - Dance of December Souls - 1993
In The Woods - HeArt of Ages - 1995

tādi vācieši kā EMINENZ, PAIMON, poļu PROFANUM utt...

Tajos laikos viss bija skaidrs... a tagad....

0
ajatara kaukaads darkisks arii ne laaga desa ne blekjis
0
dark metal, manuprāt, ir bezjēdzīgs un neko neizsakošs apzīmējums. No tā var pateikt tik vien, ka tas neskan kā flower power vai Onkel Tom un tas arī viss. Tāpat kā diezgan bezjēdzīgs apzīmējums ir avantgarde metal - tas arī var būt jebkas.
0
Tad jau var teikt arī tā:

tas ir viss un tas nav nekas....
0
jee a bright metal akal aciis spiid jee
Pievienot komentāru
Komentārus rakstīt var tikai reģistrēti lietotāji tapēc ielogojies vai reģistrējies!
Aktuāli
Forums
Online [1]
WrongTale
Pieslēgties
Meklētājs
Jubilāri
MEDIEVAL (19 gadi)
Sedmenc (15 gadi)
Racējs (1 gadiņš)
Viskas