Steve Vai
0
nesen kipsalaa notika Steve Vai eurotour gribeetu uzzinat atsaucienus par sho pasaakumu!
Komentāri sakārtoti pēc to ievadīšanas datuma
0
Tepat kaut kur jau bija runa par šito pasākumu,bet
īsi sakot - SUPER!
0
man jau teica ka kruti uzvedushies
0
atsaucienus?
0
Čali, kā lai uzraksta ar burtiem to, ko var sajust tikai ar sirdi? Bija vislabāk! Iesildošais čalīts arī bij' īsts lucifers!
0
Jā,it īpaši tās darbības ar alus pudeli...Zajebis!
0
man tie visi solinni mazliet beigaas jau piegriezaas. palika jau paaraak vienveidiigi. bet tas nigers rukaaaja tikpat labi kaa steve vai. basists vispaar pilniigs psihs.
0
basistc esot aatrakais pasaulee
0
Nu nezinu nezinu, neko baigi kruto viņš tur neparādīja. Savukārt basists no Dave Weckl bandas, viņš gan var konkurēt uz šo lomu.
0
neko kruto?vish uz basa mochii tadus pashus arpeegius kaa malmstiins un steevs morss un veel pietam ar pirkstiem.nu nezinu bet man teica(1 tante tirguu teica:D) ka esot aatraakais.
0
nu ja, mums jau arī katrā otrajā Latvijas grupā spēlē labākie ģitāristi Latvijā, bundzinieki, utt. . . Nu parasti jau mūsējie spiež uz labākajiem ģitāristiem. Kāpēc gan tie arī abi nevarētu būt ātrākie ārzemēs?
0
viena labākā nav. tas pat nav jāpierāda
0
protams, ka ir

/me

bet ne uz stīgām. parādiet man labāku vargānistu LV, vot tad gan...
0
naw runa par "labaako"bet gan aatraako.aatrums ir taads lielums ko var izmeeriit
0
ja vsiu izšķir garums! itkā ne, bet vieglāk ir nedomāt. Un ka tagad tu taisies mērīt labāko.
0
ar metrameeru...
0
visus tāpat neizmērīsi... un kas tas ir ātrums? diez vai tas stīvais vējš ar ģitāru pa šķēršļotu apvidu kilometru noskrietu ātrāk par visiem
Pievienot komentāru
Komentārus rakstīt var tikai reģistrēti lietotāji tapēc ielogojies vai reģistrējies!
Aktuāli
Forums
Online [1]
krabathor
Pieslēgties
Meklētājs
Jubilāri
daemon_dawn (16 gadi)
Skuja (11 gadi)
skru (9 gadi)
Viskas