Vital remains & Hypocrisy Vi
0
Sveiki!! Man jums ir luugums.Ja kaads gadiijuma nofilmees Vital remains un hypocrisy konci.Pats nevaru uz konci nekaadi tikt.Tad es to gribeetu nopirkt no ipasnkieka.Vital Remains svariigak par Hypocrisy...
Contacts:
grindcore@inbox.lv
Komentāri sakārtoti pēc to ievadīšanas datuma
0
a starp citu uz to hypocrisy konci, kā tur ar fotoaparātiem? jābāž apenēs jeb visiem po ka fočē/filmē?
0
cik sapratu,tad "neprofesionālo" foto ienest varēs.
0
filmeesim ar telefoniem un monteesim rezultaatus
0
nu jaa, ja jau iesi iekshaa apkraavies ar somaam + veel divi kekshi ar statiiviem, tad jaa..bet nu parastu fochiigo, nu tur tiri piri...parastais
0
Fotografēšana
Black Death Night pasākuma laikā varēs fotografēt, bet visa veida video filmēšana tiks liegta! Biļetes joprojām ir pārdošanā - Ls 12. www.bilesuparadize.lv Pasteidzieties, biļešu skaits ir ierobežots!
0
taatad ja es ienesos ar (profesionaalo, ne ziepju trauku) fotoaparaatu varu tik iekshaa un manipuleet ar to kaa gribu? vai tieshaam riikotaaji to garantee?
0
es sahubos vai vini nokaps lia iedzertu kaut ko pei bara, kaut ari es isti nezinu, ja biletes tik dargas via tiesha bus daudz cilveku, nevar saprast iisti, man jau isteniiba tada focehsnaas nav vajdaiiga, bet es bal neateikstos
0
Vot arī, ar digitālajiem tak var vēsi filmēt; ja ir laba skaņa (:DD), rezultāts var būt pat tīri baudāms. Kāds baigi ies un čekos, ko īsti dara cilvēki ar digitāliem fočukiem rokās, ja ir teikts, ka "visa veida" filmēšana aizliegta?
0
aj drikstetu padiskute pa sho jautajumu, nu itka jau tipa grupa negrib klut baigi komerciala un un izplatiit kaut kadus viedo tadeja poluarizejot visu sevi, bet es domaju ka shis nav tas gadiijums, pie tam nekomercialai grupia butu pohuj, ta pat te vinus nekada televizija nenaktu filmeet
0
tieshi ar to es domaaju.. piemeeram man ir profesionaals aparaats(fotoaparaats!!!) ar ko var ierakstiit 30 min garu video..
taatad ja man ir fotoap., tad ienest varu, jo vai kaads pie durviim peetiis taa funkcijas?
no vienas puses vareetu riskeet, bet no otras negribas zaudeet taadu daargumantu (jo nu neuzticos tam, ka vareeshu peec tam to sanjemt apakalj)
0
Atliek paļauties uz atmiņu.
0
:/
Pievienot komentāru
Komentārus rakstīt var tikai reģistrēti lietotāji tapēc ielogojies vai reģistrējies!
Aktuāli
Forums
Online [0]
Pieslēgties
Meklētājs
Jubilāri
Liega (20 gadi)
MEDIEVAL (19 gadi)
Sedmenc (15 gadi)
Racējs (1 gadiņš)
Viskas