Moraale
0
reiz dziivoja kaads mazinjsh putninjsh ...

uznaaca ziema un vinjsh noleema lidot uz dienvidiem ...

taa sataisiijies celjaa lidoja lidoja tachu driizumaa nosala ... un nkrita aukstaa un sniegainaa pljavaa ...

te garaam gaaja govs un uzdirsa vinjam virsuu lielu meeslu chupu ...

putninjsh gribeeja sacelt traci sakaraa ar to ka vinju apkakaaja ... tachu suudu chupa bija tik liela ... un silta ka putninjsh driz sasildiijaa vinjam kljuva labi un silti

... ka vinjsh saaka chivinaat ...

garaam gaaja kakjis ... izdzirdot putninja balsi ... nostaajaa mediibu pozaa un vienaa lecienaa izraava putninju aaraa no suudu kaudzes ... un aprija ...
Komentāri sakārtoti pēc to ievadīšanas datuma
0
Spameris bļa!
0
Morāle: Ne visi, kas tevi iegrūž mēslos, ir ienaidnieki. Un ne visi ir draugi, kas tevi no tiem izvelk.
0
Vieniigaa moraale ko es varu izsecinaat.... "Suudi notiek"
0
Morāle - kakās ir labi tikai to nevajag nevienam teikt.
0
morāles:
1) ziema nāk!
2) es zināju, ka govis DIRŠ!
3) putniņi, neceļ traci, bet čivina
4) Šalle!
0
Vai g mazāk filmas lūrēt! Tāda te morāle.
0
Un es uzzināju, ka kaķi ēd sūdus! Don't eat my love/hate - eat my fukk..
0
bļe kur vēl kretīniskāk var būt..... moš man tēmas taisīt par to kādu sūdu katru reizi izdiršu [ o bļe šodien tāds liels un ar rozīnēm, jopcik bet smird nelāgi.... un nez ko tas varētu nozīmēt, ka tas sūdz s burta formā izdirsās??? Ko jūs domājat?? Man liekas ka tad veiksies un pusdienās būs pupiņas...] obanā, forši ne...
0
Pisies dirst, Bil Klinton!
0
Ā hā hā!
0
Ārprāts, it kā jau varētu būt tā - morāle nenoveco, bet kāpēc tā jāgrūž jau kuro dekādi tieši purnā?
0
*Sveiciens Ilvijai B. no bērnības paziņas..:)
0
maz to fimoz cienitaaju, tada morale ha ha ha hha
0
par Šalli nav šaubu...
0
kas ta vel pa shali man ari pazinas skandina visu laiku, nu kas tas pa sviestu
0
Šalle rullz :DDD
0
Šalle rullz :DDD
0
nu zaibala kas par debilismu nekads shalle nekur nerulz ar kaut kadiem hip hopa murgiem, ko tu te lej, uzraksti tik velreiz un aplicini savu parakumu
0
Jā! Pareizi šalle sūkā! ;) Labāk ap kaklu siet lakatiņu.
0
"Šalle rullz :DDD"

psc... es skatos uz šito teikumu un esmu vienkārši autā.... kautkas tur nav tā, bet kas īsti, nevaru saprast... kautkas toč neštimmē. Tu dzirdi Bātorī? psc kaukāds.. BĀTORĪ. Sveiki, mani sauc ________, bet mans nikneims ir Elizabethe Bātorī. Iemani? "Nikneims" Nikneims šeit! Ak dievs, kāds kroplis.... Draugi mani parasti sauc par Dark Rider, lai gan man jau labāk patiktos ja būtu iegājies tāds NIKNEIMS, kā sūkalu hujārs, bet šeku nekā! Dark Rider saka draugi un tad mēs ejam aiztikt viens otru!
0
ļoļiks atradies
0
:D
cik zjeel ka cilveeki tik neapteesti, lai saprastu pamatdomu..
0
nu nu .. vecais labais draugs Faun :)
saaksi atkal kult sviestu?
0
nu nu .. vecais labais draugs Faun :)
saaksi atkal kult sviestu?
0
šalle viens no labākajiem aparātiem... izkrīt viņai plauša nahuj ārā bla
0
tas pats kas ar to armandu bija par bumu vineu briidi, mirkļa trulums, es ta uzskatu
0
un vai mirklja trulums ir slikts?
0
vot, bļāviens morāle:

neuzkodēsi šodien programmu iekš C++, sestdien pie eksāmena netiksi.
Pievienot komentāru
Komentārus rakstīt var tikai reģistrēti lietotāji tapēc ielogojies vai reģistrējies!
Aktuāli
Forums
Online [2]
WrongTale
Sonnenmensch
Pieslēgties
Meklētājs
Jubilāri
daemon_dawn (16 gadi)
Skuja (11 gadi)
skru (9 gadi)
Viskas