metaalisti-alkashi vai muuzikji
0
man dazjreiz riebjaas tas ka vecriigaa visiem metaalistie pats galvenais ir tikai piedzerties...taa ir degradaacija
Komentāri sakārtoti pēc to ievadīšanas datuma
0
cunt tu pats esi degradets.... un ar savu kladbutni degrade citus...
0
Ne jau visi kaut ko spēlē. Tie, kas nespēlē, nodzeras. Tie, kas spēlē, bieži dara tāpat. :)
0
ja es buutu degradeejies tad dzertu taapat kaa visi , bet es dzeru paraatiigi un uzmaniigi...lai nerastos probleemas
0
tad jau jaajautaa - matainie - dziivesstils vai dziivesveids???
0
nu par to dzersanu teikt taa... nu vareetu teikt arii taa ka divesveisveids... kaut vai es dzeru tikai sestdienaas bet tomeer dzersana ir sava veida atslabinajums... dzerot tu atpuutini smadzenes no ikdienas probleemaam... "tas atdzesee drosinaatajus no paarkarsanas..."
0
Kas var buut forshaaks kaa aizliet muuli vaartruumee, uzchuraat mentam un norauties pa niereem. Draugam taads izgaajiens izdevaas :)
0
kaaada vaina taa kaartiigi pielieties un tapt par taadu kaartiigu mataino lopu? pilniiga bauda!
0
Nee nu reizi pa reizei taa ir sveeta lieta. Cita lieta ir kaa dzert. Viena lieta ir ja no riita galva smaga un nelabi metaas pa bedreem braucot, bet pavisam cita ir pamosties nejeegaa par to kas ieprieksh ir noticis, un no kaada uzzinaat ka tu ar kaadu esi sakasiijies vai visu vakaru vemstiijies vai veel sazin ko. Veel protams ir variants pamosties ar zilumiem, bruuceem vai konstateet ka tu esi ieguvis sev tuvu cilveeku nezinot vinja vaardu.
Vaardu sakot... lai vecumdienaas vereetu atcereeties jauniibas cuuciibas.
0
ja arii metaalisti ir alkashi(kaut arii es uzskatu, ka nav), tad vismaz ne narkoshi kaa daudzu citu stilu piekriteeji... piem kaut vai tie skeiteri, kas tusee griizinjkalna skeitparkaa... no vinjiem tikai vienu lietu dzirdu - shodien viens dzheks fofas daliija u.t.t.
0
Cunt, tev taa domaashana bishku aizgaajusi greizi. Kaapeec tu domaa, ka visiem matainajiem pats galvenais ir pieliet muuli? Laikam pats jau esi nodzeeris visas smadzenes un neapjeedz, ka ljoti daudzi matainie straadaa, un vinjiem vienkaarshi nav laika piedzerties.
0
henesy,ja tu neko nezini par sho teemu ,tad nebrauc citiem virsuu,ja neesi ieveerojusi,tad runa bija par vecriigas metaalistiem
0
Alkaši ir sastopami jebkuras mūzikas mūziķu un klausītāju vidū. Bet ir fakts, kas ir redzams metālistu koču beigās - atlūzušu purnu desmiti. Tā jau Tas iespaids rodas, bet tomēr es uzskatu, ka alkaši ir visos mūzikas stilos.
0
es jau nesaku ka visi matainie ir alkashi,bet dazjreiz riebjaa ka tu atnaac uz vecriigu un momentaali tev skrien klaat un piedaavaa mesties alum(kaut arii pashiem kabataa labi ja 7 santiimi),un tad vinji baazjaas tev virsuu ar saviem septinjiem santiimiem lai paareejo iedod tu,bet ja gadiijumaa tu nenopeerc alu uzreiz visiem zuud pret tevi interese---karochi uzreiz tu esi lohs...labi man pasham reti ir nauda,bet es vismaz neskraidu rinjkjii prasiidams visiem to nolaadeeto alu...vipaar shogad taa vecriiga atgaadina kaut kaadu trko maaju.......un veel tie pokemoni........WHAAAAAAAA...
0
cunt blin, tu dzer ar meeru?! haha smejos. ko tik nenakas par tevim dzirdet.. ooj, skini mani aiztaves bla bla bla. pakalja tu esi, nekas vairak
0
vecriga kaitina tikai pokemoni, un krievenes paris, kas neko citu nezin ka kur dabut naudu smigai. ja pats nedzer tras baigi krit acis
0
cunt ko tu tur par pokemoniem runaa uz sevi paskaties un vispaar sveiciens tev no pachkainaa un rokas ,)
0
Vinji laikam grib cuntu kaartiigi samiiljot..He He
0
samiiljot un veel pkjes uzdaavinaat
0
vai nu ir tik traki ja ka skrien klaat un uzreiz piedava pirkt? Nu un varbuut tev na kur steigties, nut tad vai ta kas slikts notiks ja druscin iedzers. ARii atradushi teemu. Domaju ka tadi matainie dzerajai nav. Visi dzer tik cik ir un cik var dabut, gandriiz visi. NE nu mans viedoklis kaads. Katru dienu druscina var un 2reiz vai 3 reiz taa konkreeti liidz ragi sunaas. Nu man liekas tas ir normali. Ko var dariit ka patiik iedzert. Nu un kaa juus cik reizes menesi jums liekas norma ?
0
par tam 2 liidz 3 reizeem domaaju menesii, nevis nedelaa citaadi tas jau ir parak lopiski
0
kaut arii 1 reiz nedelaa ta kartiigi arii nav nemaz tik briesmiigi, tikai nevajag ka dazi labi ness ko tik var uz lombardu, un peec tam prasa vai nevar iedot uzpiikstinaat.
0
ei napaleon nodod luudzu arnim ka man piektdien ir alga un ka es par visu noreekjinaashos lai neviens uz mani netur ljaunu praatu.....plz
0
vispaar dubli ko tu tur dirs par to cunt(tas pats attiecas uz pachku un roku)...vinjsh jau neko nav izdariijis...pie arnja tusaa vinji pateica ja kaads kaut ko salauziis tad tas arii maksaas,bet shajaa gadijumaa cunt neko nav ne salauzis,ne sabojaajis,bet juus solat vinju nosist(cuuukas juus esat) - mekleejiet rokaa to liepaajnieku vai kaa vinju tu sauc......
0
Oj, es vinju shodien satiku, bet nu jau sezhu maajaas un lasu sho tavu tekstinju. Arnis 30tajaa lido prom taakaa tev jaapasteidzas.
Par dzershanu runaajot - Riit jaadzer, jaapriecaajas. Ja tevi nesauc Jaanis, tas nenoziimee, ka tev pa Jaanjiem jaapaliek skaidraa :)
0
cunt tu pats esi stipri degradejies, un varu pateik skaidri, ka reti kursh par tevi ir labas domas! piedod bet es vairs nevareju o sevi turet!
0
kain, tu vispar zini par ko iisti vinji cuntam dirs virsu??
0
ja godiigi man ir pilniigi po*** kas par mani ko domaa...man ir savi draugi un sava dziive un ko par mani domaa kautkaadi man maz paziistami cilveeki---kaa saka ''pa barabanu''
0
nu nevar but tev ir ari draugi :DDD nu gan jau ka tikai tu ta doma :DD
0
:DDDD
0
eh, cuntuci.. dums jau tu reizem esi..
0
uz seviim ir jaaskataas pirms kaadam kaut ko dirsh...
0
a tad esi paskatijies uz sevim, pirms nodirs visus aiz muguras??? es piemeram esmu apskatijies uz sevi, un ja kadam dirshu virsu, tad tikai tad kad esmu nodirsis vinju acu priekshaa!
0
nu bet ta jau ir pareizi. bet principa uz Cuntu jau ari biezhi vien nonak apvainoju pa temu "tantinja teica"... bet jebkura gadijuma es uzskatu, ka cunt tu pac esi vainigs, ka pa tevim dirsh! un tu tachu dzer ar meru...
0
man jau peedeejaa laikaa pasham ir apnicis ka no katra cilveeka dzirdu visvisaadus jaunumus par seviim,ko pats arii dzirdu pirmo reizi...nesen no blondaas dzirdeeju ka tjipa taisos skutu pizdjiit,veel es no citiem cilveekiem esmu dzirdeeji tjipa es esot teicis,ka suutiishu pachkai un rokai kautkaadas urlas...un shitaadus bullshitus es dzirdu katru dienu...a un arii tas ka es dirshu aiz muguras arii ir meli......bet iisteniibaa tas ir kruti,ka tu neko nedari un sliktaas baumas par teviim staigaa pashas par sevi...karochi man jau tas zb,ka kautkaadi ideoti par mani sastaasta pasakas un veelaas visu aciis esmu lohs(kaut arii pats nezinu par ko)..........
0
es pat apraudajos! be be be :DD
0
njirgaajieties cik gribiet...man po***
0
njaa... tipa vari jau teikt ka tev pohuj, bet zemapzinja jau tevi tas aizskar! un nevajag apdirst citus, tad ari neviens tevi neapdirsis!
0
ai nu tagad jau nezin kas nu bus! bet ir tak tomer sis tas kas nav no zila gaisa, jo principa nav dumu bez uguns! neesi tik naivs, cunt un padoma
0
Cunt, sauliit, zikjiit!! ja nevari savu viedokli mutiski izklaastiit cilveekiem, kas tev apkaart reaalajaa pasaulee, tad notiekti jaakriit uz nerviem arii tiem, kas netaa seezj. no tevis par sho teemu dzirdu ljoti daudz, paaraak daudz... un pat netaa iekaapjot redzu tevi un tavus trulos tekstus... kas tev vispaar liek paraadiities vecriigaa, ja tev tas viss ir tik ljoti piegriezies? seedi maajaas... neviens tev ar varu alu riiklee nelej... tu pac esi savas dziives notieceejs un tavas filozofijas kaa uzlabot pasauli ir pilniigi bezjeedziigas. atver tachu acis!! vairs te nekas nav liidzams....
0
Kapeec visi apsirsh cunt , vinsh varbuut nav vainiigs ka i stulbs vai kaa tamliidziigi.....!!! :p
0
nu viss veiss, tu tagad saksi vel vinju aizstavet?! :D un kapec pie stulbajam bildem bija tikai 1a?? ir tak el daudz stulbu bilzhu... >:p
0
tapee ka kapeec beidzas a c....!!! Noveertee manu centiiibu man nebij stulbo bilzu un es to folderi taa taupiiju kaadai stulbai bildei...!!!
0
aaa cik miilji! :p
0
Bet taa bilde laikam gluzi taapat kaa cunt tiesaam bij loti stulba ......!!! :)
0
nu bet zini cik kruti! un tad mes bijam tajos kapos un tad tur tos krustus KAAAAAADS aplauza! nu kruta, tai bildei tak veesture!
0
Eu bet runaajot pa to vai matainie ir alkasi tas i loti vienk. ir gan alkasi un ir arii muuziki bet ir arii muuziki alkasi ..! Vot kaa!!! Jjaa gribeetos patuseeties kapos kaadreiz un justies patiesaam launam wwooowww....!!!
0
ev davai maucam uz kapiem shodien?! bus riktigi gotiski!
0
davaj cikos????
0
cikos tu vari?
+1
Paga meilu aizsuutiisu vienk. daudziem nepatiik ja te pa ko citu neviss pa teemu runaa..!!!
0
cunt jau pats ir ne pa teemu!
0
vovovoovovovovovovovoovovo...
0
ai....labi davai nodirshat mani...ja gribat suutat pastu man iz maajaam...taapat esmu lohs vaine...nee tieshaam es jums piekriitu esmu ideots........
0
dunkelheit pilniigi tev piekriitu... :)
0
es pinigi iekritu cunt- tu esi idiots...
0
cuntu uz aushvici un aatri ..!!
0
beidzot cunt pats to ir atzinis! cepuri nost tev! es un domaju daudzi citi ari ar tevi lepojos! tu to vari! turies!
0
Mjaa kaa redzams sim puisim i loti objektiivs pasnoveerteejums to nu jaatziist kaa plusu!! Nu soreiz zetons cuntam...!! :D
0
...riikojam zetona vakaru he he
0
Davaj un beigaas apmeetaajam cuntu a zetoniem bet tiem zetoniem i jaabuut no svina...! :)
0
ak, jus! launie launuli!
0
cuntam apgaismiba
0
ha, par velu, diemzel!
0
Hm, neliels komentaars par atsleegas teezi - par to dzershanu. Nu jaapiekriit jau cuntam, dzershana jau notiek, pat pamatiiga. Arī sheit liela dala recenziju ietver sevii spilgtus teikumus par to, ka par kaadu grupu nav iespeejams pastaastiit, jo biju jau aizleejis acis u.tml. Tachu jaasaka, ka, ja shaada sabiedriiba ir netiikama, nu tad ir iespeeja ar shaadiem cilveekiem nekontakteeties. Ja ljautinsh prot dzert, liidzi nemot sapraatu, kaa arii adekvaati uzvesties (kaa pieaugusham, normaalam tautietim pienakas), tad nesaskatu probleemu. Mani netraucee:)
0
nu paldies jums ... (metaalisti)
0
a un tu ''vampiirs'' ja tev kaut kas manii nepatiik tad varam satikties un aprunaaties normaali.tad es redzeeshu kaaa tu visu saki aciis...bet reekjinies ar to ka dabuusi pa muti
0
tas ka es toreiz gandriiz jau saaku kauties ar teviim delj taak a tu koljiijies manai vecenei-tas tev baigi nepatika jaa?nu tad davai satiekamies viens pret vienu un visu normaali izrunaasim.....vai arii tu miiz????m?
0
vot tur tu vari pajautat laumai! ka tu apkodies un man peipisies, smiekliigi! dzert vajag mazak, un vel viena lieta es metalistus(lai ari kadi vinji ir) netaisos sist! un tevi man ir vienkarshi zheel!
0
ai, cunt tu jau smiegliga paliec. kad nevari pats ar Aivu tikt gala uzreiz citi vi njai pipishas.. ne? padoma
0
Cik noprotu no forumaa lasiitaa cunt i stulbs..?!
0
nee, vienkarsi vinjam pa daudz galva sakapis pedeja laika un vins visadus stulbumus gvelz pa ko vinjam dirsh virsu un ari pa ko Dublis vinju loti miil! un vispar...
0
DUBLI PAR PREZIDENTU
0
nu vamp... eh
0
a prichom te es vispaar es tachu esmu pacifists pat mushai paari nedaru(ja nesaak smirdeet)
0
aa starp citu menti vienu skinu leishos nosita pagaajusho nedeelj tagad visas lietuvas zinjas par to raksta un televiizijaa raada
0
a ko es tadu! tevi par prezidentu, lai tu cinitos par mieru visa pasaule + negeru un zhidu iznideshanu! uz priekshu balotesim nakamajas veleshanas :)))
0
Joptvai, ko Juus te pishat jeezu? normaali biedri te striidas. Eh, braalji...
0
:P :P:P:P
0
eu dubli! nepiekas latvijas pilsonjus! programma sastikjesim, taa ka maz neliksies!
0
bishkji neiebraucu?
0
eh nenjem mani galva ipashi! tas man tads izsauciens pedeja laika "DUBLI PAR PREZIDENTU" darit nav ko!
0
nu man jav arii iipashi nav te lietuvaa ko darii aizpariit buushu riigaa tad gan buus kautkas jaapasaak :))
0
ei dunkelheit man buutu baigais priex ja tu pteiktu kas tu taads/a esi-gribu zinat kam es veel nez kaapeec esmu kjuvis ienaidnieks...
0
vampiiram-kaapeec tad tev manis zjeel?un es taksh netaisos sist metaalistu es taisos sost kaut kaadu peeteri?un galu gala-es taksh neesmu metaalists-esmu pokemons.....................
0
velns es tev piekriitu,nu bet kaa redzi es te esmu vislielakais nodirshanas objekts(nez kaapeec :)
0
Lai klausiitos smago muzonu, nav obligaati jaabuut alkasham, ne arii jaasmeekee, nav obligaati jaamuzicee vai arii jaabuut saatanistam. Ir jaadara tas, kas patiik... un ja tas kas patiik ir smagais muzons, tad tevi var iedaliit sociaalajaa grupaa - "metaalists":)
0
tadelj, ka eskluvu dusmiga uz tevi jau kadu laicinjuatpakalj. tapec ljaujos hormoniem un pirksti kustas vareni raiti un druka visadas lietas. esmu Blonda Aga
0
nez kaapeec gan cunt, es domaju ka taapeec ka kad tu ver muti valjaa tad dumiibas vien birst aaraa
0
aga tu vaitad jau atkal blonda? tas taa ja tu esi taa aga par kuru es domaaju.ja taa tad cepuri nost
0
he he he! ko tu taisies sist? mani? nu ko paskatisimies, diez kads ari iemesls tam buus?
0
nu es vel diezgan rizha esmu un voldis mani medz pa skotu princesi apcelt, bet nu driz busu blonda! :)
0
kas ko taisaas sist?
0
nu veelu veiksmi kljuut gaishaakai
0
nu paldies!
0
ko andriits dara
0
nezinu, mes vairs netusejam...
0
a ko taa
0
nu ta sanca... dazas pretenzijas no manas puses.. bet nu sarunajam palikt draugi!
0
nu labi miegu jau ciet doshosh chucheet
0
nu arlabunakti tad
0
labriit kaa ar pagjiraam,man normaali man vinjas vienkaarshi ir
0
Taapat kaa pexim un veel daziem muuziigais reibonis un pagjiras tipa organisms automaatiski izstraadaa alkaholu kaukaa..!! :D
0
man sieva jau aizskreeja peec alinja
0
Laba sieva ko lai veel saka, man mamma gan no riita peec alinja neskrien.... :( A tu lietuvaa arii straadaa tagad???
0
nee man ir pagjiras kaada tur straadaashana un vispaar tev nav kaada cigarete
0
Paga mosh pa emailu aizsuutiishu paarkopee disketee peectam un buus..!!!
0
ha ha ha tev smiekliigi a man nav ko piipeet
0
Nu zeel ka tew nav ko piipeet...!! Es tavaa vietaa aizietu un nopirktu ko piipeet..!!!
0
nu jau ir krietni labaak nekaa no riita
0
dzirdi dunkelheit-aga ,bet vari paskaidrot kaapeec es tev ta peekshnji neiepatikos-taadeelj ka dzirdeeji visaadus briinumus par mani,no visaadaam zaneem un peeteriem...es biju shokaa kad uzzinaaju ko par mani runaa---baigi labi sasanaak-es uz visiem dirshu-bat pats par to nezinu...kruta!!!
0
eu cunt ej dirst! es tev aiz muguras neko nedirshu! to ka tu man piepisies ka tads urla man besi un tas ari viss! protams es dzirdu par tevim tik daudz ka agnese! ta ka daudz nedirs ja neko nezini pajauta agai, vai es ko dirshu par tevi! es zinu tikai to ko man stasta! un es eszinu vai ir gliti nodirst cilveku un taja pasha momenta vinjam ieziepeties dirsaa! tu jau pats esi vainigs ar savu uzvedibu ka lielaka dalja tevi ne ipashi ieredz! paldies par uzmanibu!
0
1. no zanes NEKO nesmu dzirdejusi,bet gan no skinu un vel dazu labu puses.
0
2. baigais blekeris atradies. tu piekasi visu. dzirdeju tagad urla esi, vai ne???
0
vampam ir liela taisniba. cunt tev karteja viela pardomam
0
he he he! es ta skatos ka cunt patiesiba acis kozh ka vislaik shita runaa!
0
ai man tas cunta intrigas jau aknas sezh un zane blin nav labaka... zb vienkarshi
0
Metaalisti, gan alkashi, gan muuziki, gan sadziives cilveeki, gan dzeeraaji, gan gudri, gan dumji, gan lieli, gan mazi... nu nevar pateikt, ka visi metaalisti ir alkashi, vai visi metaalisti ir muuziki, visi esam dazzaadi un atskiriigi, un savaadaak izveidojushies laika gaitaa un sabaazti vienaa maisaa (kaa jau te viens cilveeks izteicaas sociaalaajaa grupaa "metaalisti")...
Slikti ka tev riebjaas, neviebies un centies saskatiit tajaa kaut ko labu, piemeeram tas ka tu esi viens no tiem retajiem kursh nav degradeejies...
0
tas ir labi ka juus dzirdat visu par mani.bet obligaati visam jaatic???ja gribat ticiet man po***
0
un es neesmu nekaads urla esmu parasts cilveeks-apnika visu laiku atrasties melna smagaa transaa un veel klausiities briinumus par seviim-un tas ka man nepatiik tas peeteris un paareejiem patiik-uzreiz noziime ka esmu lahs? besii........
0
par mani runaa ka es visu laiku kaujos .CUNT gribi tici gribi nee.bet ne jau visam ir jaatic :D
0
pasaki to tiem tur kas konkreeti mani apliek...
0
es ne par vienu neesmu taa konkreeti dirsis(injemot vienu)-es nezinu kursh pidars izdirsa shitaas muljkiibas par mani---jaa esmu dzirdeejis ka tjipa taisos skotu pizdjiit,ka taisos kaut kam virsuu suutiit urlas un veel visaadus briinumus
0
bet nu par metaalistu neemu pelniijis buut-taapeec atkaapjos no shii stila un aizmirstu savu pagaatni-man jau bez shiis ''manas nodirshanas'' probleemu pietiek...
0
es ne par vienu neesmu taa konkreeti dirsis(injemot vienu)-es nezinu kursh pidars izdirsa shitaas muljkiibas par mani---jaa esmu dzirdeejis ka tjipa taisos skotu pizdjiit,ka taisos kaut kam virsuu suutiit urlas un veel visaadus briinumus - Ooo, jaa Cunt, iznjemot vienu. Nu ko? Gribi par shito VIENU padiskuteet? To es varu dariit ilgi un dikti. Man iisteniibaa zheel, ka tu to VIENU tik ljoti nodirs, jo tas cilveeks bija tev tik ljoti piekjeeries un tu vinju taa. Bet protams no shiis kluudas vinjs maacijaas. Nekad ar taadiem liekuljiem, dipsh-ziepeetaajiem, izspiedeejiem un alkashiem nepiities. Tu vinjam pirmais iemaaciji dzert un vinjs no taa kljuva atkariigs. Protams tagad vinjs vairs tik biezhi nedzer un meegjina par tevi aizmirst. Vinjam bija sakaapis galvaa tevis deelj. Tu vinju nepareizi skoloji.. Vinjs bija iedomiigs un uzpuutiigs. Arii dirsa visiem no muguras taapat kaa tu.Nu, ne tik traki protams. Vinjs arii deelj tevis skolaa gandriiz palika uz otru gadu, jo tu to vaardinju POHUJ biji ieriiveejis tik dzilji vinja mazajaas smadzeniitees, ka taas ...
0
... vairs nespeeja funkcioneet un koncentreeties uz maaciibaam. Taa vietaa vinjs domaaja par pudeli. Tu tieshi taapat izriikojies ar veelvienu fruktinju (visiem paziistamu), kurs veel nav atveeris acis, un diezvai arii atveers. Tu tam VIENAM visu laiku teici ka tas fruktinjs ir LOHS un fruktinjam teici ka VIENS ir LOHS. Nu jaa, a kaa gan savaadaak? Naudu jau vajag no abiem diviem, vai ne? Lai izdeviigaak. Bet es zinaaju, ka viena persona spiiteesies un nepakljausies tev. Taa ir taa persona, kuru tu vislaik sauc par siiko, smirdiigo pankjeli. Cunt - ja vinjs tieshaam smird kautkaa, tad varbuut bishku moraalajaa zinjaa, bet tu smirdi moraali un tieshajaa noziimee. Tas pagaidaam viss.
Lomaas:
VIENS - Vecais, labais Gluks
Fruktins - Bushs
Cunt - Pats personiigi
Smirdiigais Panks - EdMens
0
shito es uzzinu tikai tagad! un cunt kas tev ir pret mani? es esmu parak draudzigs vai neesmu alkans un nedzeru? ludzu paskaidro!
0
nu ko juus cunt bruukat virsuu??? vecrigaa neviens nepavienu neuznjemas atbildiibu. piekjershanaas uzticeshanaas tur ir svesha paradiiba un ja kads kljudaas pats vainiigs. ar jaunajiem lielaakoties tusee naudas deelj, tas noteikti ir svariigi. o.k. es nepaziistu cunt, vinjsh noteikti ar ir no jaunajiem, bet parmest to ka vinjsh parak patiik kadam nevar :)
0
Ja vinju nepaziisti, tad labaak neizsaki savu viedokli :D
0
vampiirs--> iisteniibaa sorry ka es taa runaaju-peedeejaa laikaa shirmi brauc ciet-aiwa,radu naaves,slimniicaa paguleeju-tieshaam juudzos praataa...tieshaam - sorry-bljin!!!pats nesaprotu ko daru...vienkaarshi bija kautkaadas bezjeedziigas dusmas uz teviim par aiwu,bet tagad sapratu ka tas bija stulbi . sorry oki?
0
sakaraa ar gljuku-jaa, es vinju dazjreiz tiktieshaam izmantoju un konkreeti nodirsu,bet tagad man nav nekas pret vinju-nu ir jau vinjsh dumsh,bet tas ir laika jautaajums...varu pateikt taa:tieshaam atvainojos par savu garo un stulbo meeli...neesmu es metaalistu veerts...peedeejos 3 gadus itkaa bija normaali,bet peekshnji viss sapisaas.un es pats pie taa esmu vainiigs-uzskatiiju sevi par paraak svariigu---taapeec please-aizmirstiet mani.............
0
un tas ko es dariiju sakaraa ar gljuku.tagad es to nozjeeloju...bet atkal tas ka kaadaa sakaraa es nodirshu edinju-nekad neesmu vinjam taa konkreeti dirsis virsuu.ne aiz muguras ne aciis...tas ka es dazjreiz nosaucu vinju par stulbu un smirdiigu panku-tas ir fufelis,tie ir prikoli un vinjsh to briineshkjiigi zin.
0
purity-ja nav nosleepums kas tu taads/taada esi???
0
tu pateici baigi labu tekstu-daljeeji tev taisniiba.daljeeji nee-nu taalaak spried pats,bet iisteniibaa paldies!!!padies par to ka juus visi leenaam bet droshi atverat man acis
0
zheel ka es nepazistu cunt, citadi es vinjam pa purnu sadotu pa shitadaam runaam...piedoshana, "juus man atverat acis" un ta talak...tas viss ir sviests.
bet jo vairaak es klausos jo vairak saprotu ka aiz visiem shiem nikiem sleepjas pokemoni
0
Siiks, Cunt ir ne tikai pa PURNU pelniijis, veciit. Un jaa Cunt, tagad tu pats atzini, ka nodirsi gljuku no muguras. Ko vinjs tev tik sliktu ir izdariijis, jaa vinjs bija metaalistu parodija, jaa, vinjam sakaapa galvaa, jaa, vinjs SBIJA stulbs. Bet biku ir pienjeemies praataa (nenoliedzami), protams vinjs turpina pieljaut kljuudas. Cunt, tava vieniigaa un vislielaakaa kljuuda kuru pieljaavi ir taa, ka Gljuks tev bija tik ljoti piekjeeries. Gribi zinaat, kas es esmu? Tev to nevajag zinaat - Es esmu Purity, Cunt, neliels sakaamvaards par tevi - "The pure and simple truth is rarely pure and never simple" Vot, ceru, ka kaads vispaar to sapratiis...
0
Cunt, man daljeeji taisniiba, daljeeji nee? Man pilniibaa (vissi 101%) ir taisniiba, veciit, nu neesi tu visgudraakais, nu neesi. Gljuks man teica, ka esi vinjam paraadaa 30 latus par kerziem, ko tu februaari no vinja nopirki un teici, ka peec meenesha atdosi, bet veeljoprojam neesi neko atdevis...
0
purity, tu mani parprati. vinsjh ir pelniijis pa purnu ne jau deelj taa ko dariijis bet delj taa ka to tagad nozheelo, ludz piedoshanu u.tml. protams var pienjemt ka tas vis ir teaatris un patiesiba vinjsh taa nedoma. kas zin kas zin... un tu purity nevari vinjam parmest ka gljuks vinja piekjeeries. sasodits, tev pashai nepatiktu ja tev kaads mazais dikti piekjertos un tu varetu vinju izmantot. padomaa
0
Zin, ja man kaac siikais piekjertos, es labaak ar vinju draudzeetos nevis izmantotu, jo nav tolka izmantot. Labaak draugos nekaa naidaa ;) Un kapeec tu mani uzrunaa sievieshu dzimtee?
0
izmantotu un kaa veel, iipashi ja tev vinjsh ne parak patiktu. parasti meitenes uzrunaju siev. dz.
0
un nika noziime tev ar taada ka shaubos vai kads puisis tadu izveletos
0
Nu labi, uzskati mani par meiteni.Nee nu godiigi, es vinju neizmantotu, ja pat vinjs man nepatiktu, tad es vienkaarshi izvairiitos no vinja. Nekad negribeetu nodariit neko taadu kaadam siikajam, ko Cunt nodariija Gljukam.
0
paklau ja cilvekam pasham nav galvas uz pleciem tad....
0
Nu ja, redzi, vinjai ir par visiem 101 procentiem taisnība ( kiki, tur jau tas lielais joks arī apslēpts, mēs jau visi zinām ka tikai 100% var būt )...
0
ja ir liela taisniba tad var buut ari 101 :)
0
Zinu, ka var buut tikai 100%, bet tie 101%: Nu es zinu par Cunt vairaak, nekaa vinjs par sevi ;)
0
tas man arii prikolii-ka citi zin par maniim vairaak nekaa es
0
iisteniibaa es pajokoju-gljuku es nodirsu agraak-un pareizi dariiju............
0
Karoche...Gljuk klausies - pupi ir taadi ka ja tu gribi kautko raxtiit Truemetal.lv tad raxti ar savu vaardu.Domaa ka man gruuti uzmineet ka Purity esi TU?Beidz kautko maaleet par mani!Kaads sakars shim Forumam ar Mani???
Ar cienju starp bulcinjaam - Smirdiigais panks - Edwarc
0
vispaareejai zinaashanai : Purity ir gljuks......:)
0
Nu sakars jau nav nekaads. Vienkaarshi pateicu, ka Cunt tevi nodirsa un viss. UN nu jaa, whatever, Gljuks forever!
0
stulbs tu esi gljuk
0
Spogulii skaties, Cunt? Un kur te ir tavs gljuks? Es oj nu paldies par komplimentu :D
0
mjaaa par ko juus esat paarveertushi sho teemu? viens siikais ap****s otru siiko, pashi nezin par ko, vai tieshaam juus cilveeki shajaa datoru likmektaa, aci pret aci vairs sarumaaties nemaakat??
0
mjaa... cunt no tevim tadu liekulibu, jaatzist, nebiju gaidijusi.. nu neesi tu tak tik naivs, ka tev acis jaatver.. da labi!
0
aaaaa...! po***.....
0
iesaaka ar dzerssanu beidza ar dir**nu...
0
cunt kads tu mums salds.... ooo mmmm
0
nepatiik vai...labaak buushu salds nekaa metaalists.......apnika buut par muuzjiigu alus medinieku un striljiitaaaju....
0
Stay green and stinking!
0
drink think stink :)
0
Cunt, veel dzirdeeju, ka tu gljukam esi maaleejis ausiis to, ka uz visu muuzu buusi metaalists utt. :) Vienkaarsi tu esi nozeelojams lohs, heb CYBER-URLA, kaa gljuks saka!
0
ai da cunts tagad ir liss ar adas jaku...
0
metaalists tas nenoziimee buut obligaati alkasham un streliitaajam taa rii cunt ir tava kljuuda notuseeji pa vecriigu ntos gadus tagad pats saproti piemeeram es vecriigaa netusee taapeec ka paaraak daudz pokemonu kas sevi uzskata par metaalistiem un normaalaa veldzes taut kur kurais bet metaalists palieku un esmu saveejos var atrast citur un iedzert inteligentaakaa veidaa par pasha pelniitu naudu nevis seedeet kaadam uz astes vai pieljaut ka pats kljuust para bebru
0
cunts jau pac nezina ko grib gadinju pasedeja un apnika..
nav jau obligati jasez uz ielas jadzer vai kardinala.. ir jau ari normalas vietas kur var pasedet, kur nav nevelamu cilveku
0
PISTAAS CUUKAS !
visi dzeeraaji,
tu man paardi ar pirkstu kurs nav dzeeris kaut gramu,.
alkashi arii ir tie kas seezh miikstajos kreeslos...
0
nee nu skaidrs ir tas ka lai buutu true metaalists ir jaaseezh baraa kopaa ar citiem taadiem pashiem true un jaadzer katru dienu viens un tas pats un katru dienu aizlaizhot pa pieskari vienaadu skaitu savu taapat jau nenodarbinaato smadzenju shuunu :) I DON'T THINK SO
0
Bled, tu labaak nedirs, ja neko nezini :) Nu taatad - Cunt ir nodzeeris sev 70 % no smadzeneem bet paareejie 30 ir stulbi, ko lai secina? L.O.H.S! Veel gljukam teica, ka tas ir kaa nerakstiits likums dzert! Bet pats taga dirsh, ka dzersana suukaa. Cunt! Iebaaz sev alus pudeli dirsaa un tad padomaa Smirdiigais cyberurla! Izskuj grebeni uz dirsas kaa iistam loham pienaakas! Un uzminiet, kas to teica? =D
0
gljuks? :)
0
vai vai vai
0
Pareizi Dnkelheit! 3 punkti tev par to!
0
a man ?
0
SORRY BET JUUS VISI METAALISTI ESIET DEBIILI POKEMONI,KURI PASHAIZSARDZIIBAS NOLUUKOS TAA SAUC CITUS.TILZENJI.
0
muljkjis tu pat nezini pokemona definiiciju
0
Tev 1! ENDTHISDAY, varbuut pasaki to kaadam aciiis, jo caur netu jau viegli dirst, ne?
0
jaa.ir taada lieta.
0
vo vo ielaas virtuaalaa realitaate off
0
Vajadzeetu uztaisiit dziesminju par veco labo Cuntuci!
0
Man liekas, ka šito topiku ir jāizdzēš...
0
Nu man pohuj tavas domas, bet iereekt tak par veco labbo cyber urlu dazreiz nenaak par ljaunu! =)
0
mums jau ir ideja par dzieminju cuntam
0
Nu saki saki saki!
0
Aaaaaaaaaaaaa! Pareizi! Tiko atcereejos! Cunt veel visiem dirsa, ka vinjam ir kungja veezis tak! Lai vinjam meitenes kristu kaklaa! Bljin lohs nelaimiigais! Lai vinjs nospraagst agoonijaa!
0
kaa mani miil.............pilniigi asaras saskreeja aciis.labi ka mani neinteresee vairaak tie metaalistu viedoklji........=]
0
kaa mani miil.............pilniigi asaras saskreeja aciis.labi ka mani neinteresee vairaak tie metaalistu viedoklji........=]
Pievienot komentāru
Komentārus rakstīt var tikai reģistrēti lietotāji tapēc ielogojies vai reģistrējies!
Aktuāli
Forums
Online [0]
Pieslēgties
Meklētājs
Jubilāri
daemon_dawn (16 gadi)
Skuja (11 gadi)
skru (9 gadi)
Viskas