Bathory un Sentenced?
0
Ir radies jautaajums.. ieklausoties Bathory albuma TWILIGHT OF THE GODS dziesmu Under The runes , meldinjsh likaas tik paziistams... ieskatijos video mapee un iesleedzu Sentenced dziesmu Nephente (Greatest Kills alb.)... gribu zinaat, vai man jaatiira ausis ka liekas nu tik liidziigas vai kaa? varbuut esmu ko palaidusi garaam?
Komentāri sakārtoti pēc to ievadīšanas datuma
0
nepenthe ir no albuma Amok, greatest kills ir izlase..tas tā. neesmu dzirdejis to Bathory dziesmu
0
es vienmēr samulstu kad dzirdu Kreator-people of the lie- un Carcass-heartwork-
0
atvainojos.. iisti nezinuaaju kursh tas albums, taapeec arii mineeju izlasi.
0
jaa un veel vispaar nosaukums Twilight Of The Gods ir superslavena Helloween dziesma, jaa... esat jauno albumu dzirdejushi, legacy ?
0
Nea.Kāds ir?
0
sha nopiraateeju veel tik vienu dziesmu get it up, un zini man patiik, toch, taads labs, kaa vecais! buus zheel ja netikshu uz helsinkiem shos pastiities ;[
0
hmmm
0
Jā un vēl vispār nosaukums Twilight of the Gods ir superslavena Vāgnera opera.
Nevaru atcerēties to Sentenced dziesmu... Bet viss var būt, tajā Bathory diskā, piemēram, ir viens Holsta kovers. Ja nemaldos, sen klausōjos.
0
es arī kautko nevaru atcerēties... man liekas mūsu ir daudz...
ko? ... uzsita kopības sajūta?
0
vispār nosaukums Helping The World To See ir ideaals, ?????taads ???taka ??smagaaks ??? ne ???
Pievienot komentāru
Komentārus rakstīt var tikai reģistrēti lietotāji tapēc ielogojies vai reģistrējies!
Aktuāli
Forums
Online [0]
Pieslēgties
Meklētājs
Jubilāri
M (jauniņais)
Viskas