Ossastorium (LT) dziesma onlin
0
Labdien,

esmu lietuvietis:) Nerunaju latviešu valodu:) I'm playing in a death metal band Ossastorium. Recently we have recorded a new album "Inferi". It 's not realesed yet, but you may download one song from it or just listen to it online.

baubas.pit.ktu.lt/~giljotina/ossastor...
www.ossastorium.tk

I would like to hear you opinion about our music.

Un ja, lai dzyvat Latvija! ;)
Komentāri sakārtoti pēc to ievadīšanas datuma
0
Sorry, "your opinion".
0
ir OKi! Klausīties var, nesmu īpašs Dead cienītājs...
0
suger pus pus - mik mik meee
0
not bad for lithuania, but i think tihs kinde death metal is more for black metal liseners, i mean like behemoth now. I like the first 40 seconds, sounds like some thrashy florida style riff ala death and some oldschool fast picking riffs, to me it sounds like some Dissection's swedish black/death style drives in to Bolt Thrower with car and throws little bombs ( palm muted chords ) on road like, on with a lot of colors but it no realy anoing so you can lisen to it more then one time. After first minute all riffs will be the same excep 2 solos, hmm and the slow part. Well, i realy why a realy realy lot of bands place those fucking slow parts, its yust liek psyho shiteater maniac runs with chainsaw and this music is in background, so in one moment start the slow part and he says " wha ta fuuk". Its your busines to write songs how you like. The solos are not but, second one is litle more original, but i think more like blongs to some pagan/melodic black band. Allthrought the song is quait technical and inaf good quality in the way your band memmber play and the song conception ( structure ), it feels like all is in right places, nothing seems to throw you away like what is this doing here ,(except the lyrics, "children of ... " komoon quit the crap ), and infact the slow part is not bad but, i dont need it, and i think those who are death metal fans, not death lisening black fans, they to don't need it, but still the ideas is nothing new, nothing realy intersting in rithm or voclas, nothing what takes you in, yet nothing what throws you out. It medium for now, will se what will be next.
0
Augury, amacies raxtiit angliski ;)
0
ko vel man jaizdara ?
0
Paldies, augury. Un tava anglu valoda ir ka mana latviešu:) Es saprot.
I mean, it's okay, I guess I understood what you wanted to say.

It would be great to see more comments here.. You can write in Latvian - I understand almost everything:)
0
nav slikts, tās melodiskās vietiņas ir tīri baudāmas, tikai skaņa gan prasījās spēcīgāka. Tādu kā basīgāku prasījās. Tā basene ir uzgriezta tā kā kautkāds reaktīvais dzinējs, bet basīgumu tā arī nepiedod tam visam. Ja būtu sulīga skaņa, būtu daudz lielāks efekts. Un jā.. uz to lēno vietu roka automātiski ceļas pēc fast forward.
0
Ņjā, tā melodiskā vietiņa uz 1:20 ir baigi laba. Un tā čildren of darkness vieta tiešām ir uzjautrinoša. Šitais čildrenisms toč kautkā nupat jau šķiet smieklīgs.
0
"Šitais čildrenisms toč kautkā nupat jau šķiet smieklīgs."

Ok, lets sing about love:)
0
hell yeah, babe!!! cuku cuku!
0
Neblogaj siaip pavarot jau atrodo ir isejo jusu albumas bet visgi nera lesu isigyti visiems lt albumams o ir death nera mano pats megstamiausias zanras. Dabar kaip tik klausau inferi siaip visgi yra gan aukstas profesionalumo lygis bent jau lietuvoj jus vieni geriausiu siam zanre (i top 5 patektmet mano atzvilgiu) Nu tai tiek linkiu jums toliau dirbti ir klesteti ;)P.S. sorry for lt lang =D
0
Neblogaj siaip pavarot jau atrodo ir isejo jusu albumas bet visgi nera lesu isigyti visiems lt albumams o ir death nera mano pats megstamiausias zanras. Dabar kaip tik klausau inferi siaip visgi yra gan aukstas profesionalumo lygis bent jau lietuvoj jus vieni geriausiu siam zanre (i top 5 patektmet mano atzvilgiu) Nu tai tiek linkiu jums toliau dirbti ir klesteti ;)P.S. sorry for lt lang =D
0
Ir ok, man patika, buutu interesanti dzirdeet ko juus veel esat sarazojushi!
0
Update: Ossastorium album "Inferi" will be released on January 2006 m/

P.S. Dreifz, tai kad tik 5 death metal grupės LT ir yra iš viso:)
0
Leishu forums aizgaaja valaa:DD
0
Nu manau yra daugiau nei penkios tik gal ne apie visas ferrumas raso :D O jei penkios tai tada i penketuka tikrai patenkat =D
0
Tiesa kai cd isleisit ji Klaipedoj bus imanoma gaut ar tik vilniui?
0
runāsim čisto pa latviski, a to es nesaprotu
0
Man patiik. Vieniigi tieshaam par to cvhildren of darkness piekriitu. Varbuut vokaalu vareeja veel vairaak izcelt bet tas jau tiiri subjektiivi. Un kaadsu.Laba lead gichas partija.UN no 2:42 saakas taad Ensiferum tipa solins :) Buutiibaa tieshaam interesants un neapniciigs gabals. Atliek vien albumu ieveerteet bet ir labs. Cerams ka kaads kviiiii arii buus hehe
0
Ok, runasim čisto pa latviski:) Arlabunakti;)
0
sakot iisi un kodoliigi-man patiik
gaidiis to albumu un ta jau taa pamatigaak ieveertees
0
nu nav jau tur nekaa....
Pievienot komentāru
Komentārus rakstīt var tikai reģistrēti lietotāji tapēc ielogojies vai reģistrējies!
Aktuāli
Forums
Online [1]
atmoda
Pieslēgties
Meklētājs
Jubilāri
Liega (20 gadi)
MEDIEVAL (19 gadi)
Sedmenc (15 gadi)
Racējs (1 gadiņš)
Viskas