iesaaceeji - pozeri
0
vai iesaaceeji ir pozeri ?
un kaa var pateikt ka cilveeks ir pozers ?
Komentāri sakārtoti pēc to ievadīšanas datuma
0
me
0
Poseri uzdod stulbus jauatajumus un nelasa foruma arhiivus. Bla!
0
īstie pōzeri ir šitie cirvji- "es esmu krutais, a tu nē, jo neklausies to, kas man patīk un vispār.. tu man nepatīc, 'značit' tu esi pōzeris a es nē, es esu ūber trū, bļā!"
0
pozeris ir ļoti labs lamuvārds. universjāls. ja nu gluži aptrūkstas, ko uzdirst cilvēkam vai arī grupai, šis vārds vienmēr noder. Vienmēr varēs atrast, kā piesiet grupai pouzerismu, ne-tr00-umu, izpārdošanos.

0
ko tu domā ar "iesācējiem" ? Tu ahūna vecais buks jūties vai kā? Tava pačka un tie mini-spaiki nav pozerisms? Varu tev tikai pačukstēt, ka ir slikts pozerisms un labs pozerisms. Vakar Exodus bija smuks pozerisms, bet tā huiņa, kas tev ap roku, ir sūdīgs pozerisms. Bet nedomāju, ka tā ir atbilde, kuru tu vēlējies dzirdēt. Tev, tāpat kā vēl veselam baram noteikti ir sava versija, kuru zināmu apsvērumu dēļ tu pagaidām paturi pie sevis. Un pareizi dari. Labāk vispār nebūtu muti vaļā vēris.
0
es tak neteicu ka esmu baigais veteraans!
es sevi uzskatu par IESAACEEJU !
Faun tu vienkaarshi nesaprati manu domu!

0
Fauns pilnīgi noteikti visu saprata.Pa savam...
0
es tak tev ar neko neteicu, tikai jautāju vai tu ahujennais vecais buks jūties! A kas man bija "jāsaprot"?
0
Drīzāk otrādi dažreiz - vecie ir pozeri, nevis iesācēji. Ir daudz tādu grupu, kas sāk labi, bet beidz ar popmūziku, nu, piemēram, Metallica.
0
Pozers - Teelo no sevis to, kas vinnss patiesiibaa nav.
0
Un kas tad mēs patiesībā esam? Filozofi - meklējiet atbildi uz šo jautājumu.
0
Nu jau panesās ļurkšķēšana...

pozeris - ieņem konkrētu pozīciju uz skatuves vai zem tās
pozeri - visi tie tur, kas man nepatīk
pozerisms - kautkas slikts
pozēšana - esmu dzirdējis no dažiem maniem draugiem, kuri mani šad tad furkā dirsā, ka tas esot kautkas slikts un apkaunojošs.

utt.

Nu gudri.. jā, viens par otru gudrāki.
0
Man tā liekas, ka vajadzētu uztaisīt kādu speciālo terminu vārdnīcu, lai nebūtu šie mūžīgie strīdi, kas ir kas:D
0
galvenais, lai jums nekad netr'uktu meite'nu uzman'ibas - vai tie d'zeki j'us sauc par pozeriem vai tr'u - tie ir b'ernud'arza l'ime'na aizciet'ejumi.

NEVER

MIND
0
es pat ar latviešu burtiem uzrakstīšu, lai doma skaidrāka: POSER / NEPOSER * MINETS / MINETA SAŅEMŠANAS IESPĒJA * MINETA MĀKSLINIECISKUMS - 1 = JĒGA/PILNUMS. nu? rij vai spļauj - tas nav no svara
0
nav arī mazsvarīgi, lai pēc tam nelien uzreiz bučoties... tfu bla
0
ui

jā, variet uzskatīt, ka esmu iebiedēts

?!?
0
tas ir, iebiedēta, es gribēju teikt :D
0
Vispārizplatītais termina poser (poseur) skaidrojums būtu aptuveni tāds: pozeris ir cilvēks, kas seko kādas noteiktas subkultūras (panki, metālisti, u.c.) ārējām izpausmēm - ģērbšanās stilam, uzvedībai utt., lai tiktu asociēts ar šo subkultūru, tiktu pieņemts konkrētās aprindās, tai pašā laikā sevišķi neiedziļinoties un neidentificējoties ar attiecīgās subkultūras idejām.

Īsāk sakot, Dimeberga dotā definīcija ir principā pareiza, tikai ne pārāk precīza.
en.wikipedia.org/wiki/Poser...
0
nepiekrītu. es identificējos ar visu stilu, nevis kaut ko tur atsevišķu.

so

TrueMetal in LV = basically /me
0
ok, vēl pie TRUE latvijā ir pieskaitāmi tabsetic entreon, dork damntion un fimoz.

bet vispār

/me

0
apchii!!!!
0
don't know what upsets you
i'm gonna take you to the outer space
find planets - red, blue...
let's make a universal race

eins, zwei, vier!
0
juus nerulleejat

/you
0
UB40
Pievienot komentāru
Komentārus rakstīt var tikai reģistrēti lietotāji tapēc ielogojies vai reģistrējies!
Aktuāli
Forums
Online [1]
Sonnenmensch
Pieslēgties
Meklētājs
Jubilāri
daemon_dawn (16 gadi)
Skuja (11 gadi)
skru (9 gadi)
Viskas