Katatonia jauns albums
0
THE GREAT COLD DISTANCE
1 LEADERS
2 DELIBERATION
3 SOIL'S SONG
4 MY TWIN
5 CONSTERNATION
6 FOLLOWER
7 RUSTED
8 INCREASE
9 JULY
10 IN THE WHITE
11 THE ITCH
12 JOURNEY THROUGH PRESSURE
THE ALBUM
CD & LTD ED. RELEASE 2006.3.13


MY TWIN
1 MY TWIN (SINGLE EDIT | MP3)
2 MY TWIN (OPIUM DUB)
3 DISPLACED
4 DISSOLVING BONDS
THE SINGLE
CD SINGLE RELEASE 2006.2.13
DOWNLOAD SINGLE 2006.2.6
Komentāri sakārtoti pēc to ievadīšanas datuma
0
gaidīsim.
0
Beh, ieraugot topiku, es padomāju, ka ir iznācis nevis paredzēts iznākšanai 24121236.gada martā! >)
0
A ko viņi vispār spēlē? Ir maz vērts skatīties? Baigi dzirdēts, bet kautkā liekās, ka varētu būt kautkas tikpat neizteiksmīgs kā Kataklyzm vai Andželas ciči. Tikai intuīcija...
+1
Un tie kata- koni, toni, un kas tur ar laikam vairākas grupas. Vieni ar C, otri ar K, trešie vēl tikai domā, vai likt ar C, vai ar K
0
Bet vispār, pretīga tēma... Biš garīgo sapisa.
+1
SOIL'S SONG
INCREASE
IN THE WHITE

Bļģ, kas tie par idiotiskiem dziesmu nosaukumiem>>!>!:!:!<! (*(*(*

varat nemaz neteikt, ko viņi spēlē, es to grupu jau ienīstu. Huiņa kautkāda!
0
+1
Kautkad kāds smagi dabūs ierīt...
0
Kautkad kāds nomirs...
0
Kautkad kautkādi bērni Āfrikā pbeis futbola maču ar rezultātu 2:3
0
Mana klaviatūra sen nav atspārdīta. Suka, bla!
0
''pochemu-to o latvijskih gruppah takih slov ne uslishatj :))''

Kautkāds debīlisms. Jau kopš atnācu mājā un izlasīju to teikumu, netieku gudrs. Kas pie...??!?!!
0
Fauns, Tu skaidrā prātā?! :))
0
No Katatonia man ļoti patīk "Teargas" un "I Break" dziesmas.
0
Fauns...jūtu ka tu gribi vardarbību...tev labs ķermenītis vardarbībai
0
Faunīgais...tu izklausies pēc veca pašpuikas...death nav vienīgais stils ko klausīties, bet jebkurā gadījumā tu ar savu ūberkūlo diršanu esi mani izvedis. iemācies kaut ko pussy un tad pļūti...
+1
Cik zinu, Fauns vairāk klausās black un viking, nevis death.. un izvēlīgs viņš ir arī tajā lauciņā :)
0
cik man zināms Osvalds klausās tikai nacistikso black metālu

dougjones.topcities.com/Br~12.jpg
+1
yass..danijs de vitoo valda
0
protams. kārtējā mūzikas tēma aizdirsta.
0
Jā, nu šī ir baigi interesanta, saistoša un galvenais!!!! Uz saturīgām diskusijām vedinoša mūzikas tēma. Kā tad...

Un cik var man šūt kautkādus mīļākos stilus klāt? Sen man tādu vairs nav.
0
Bet vispār jā... laikam tas būtu aūna kruta, ja zem šādas tēmas būtu kādi 30 posti ar:

"gaidīsim"
"oho, vēl biš jāpagaida :)))"
"O jā, šie man ir baigi mīļie, uzreiz pēc _____"
"Jauka grupa, it sevišķi tas smukiņais ģitārists"
":))))"
":)"
";)))"
":DDD"
";DDDD"
0
ja nav vārdu krājuma taqd nav
0
Nu pag, bet šitais:

"THE GREAT COLD DISTANCE
1 LEADERS
2 DELIBERATION
3 SOIL'S SONG
4 MY TWIN
5 CONSTERNATION
6 FOLLOWER
7 RUSTED
8 INCREASE
9 JULY
10 IN THE WHITE
11 THE ITCH
12 JOURNEY THROUGH PRESSURE
THE ALBUM
CD & LTD ED. RELEASE 2006.3.13

MY TWIN
1 MY TWIN (SINGLE EDIT | MP3)
2 MY TWIN (OPIUM DUB)
3 DISPLACED
4 DISSOLVING BONDS
THE SINGLE
CD SINGLE RELEASE 2006.2.13
DOWNLOAD SINGLE 2006.2.6"

jau arī vairāk izskatās pēc copy/paste nevis vārdu krājuma...
0
P.S. - ja gribi man iedot pa muti, tad rekur ieliku bildi!
0
smuka bilde, ne?
+1


tas ir, es gribēju teikt, nē

;DDDDD
0
un tikai tāpēc ieliki bildi? sick māfakā:)) pa muti nē, ja dotu pa muti visiem kas besī, tad vissa dzīve būtu jāpavada kaujas laukā. verbāli tevi atmočīt..
+1
šances nav īpaši lielas...
0
un par to textu jā, copy/paste-gribēju vnk darīt zināmu ka būs jauns albums-domāju ka bez manīm vēl kādam šie interesē...un vakar nostījos satyricon-roadkill extravaganza-vokākists vienā vietā ar porši brauca, ar īsiem bļin BALINĀTIEM matiem-iktīgs naziblakmetal
0
Nu it kā jau katatoņi ir vieni no nedaudziem, kas pēc pārdepešošanās vēl ir klausāmi, bet nu vienalga skepse mani nepamet.
0
stūlbā skepse, pa mājām viņai mle
0
-1
man jau gan labaak patika black murder day...
+1
satyricon-roadkill extravaganza ir debešķīgs mūvis, tikai žēl, ka Frosts ir kroplis un piedevām stulbs. Labs jau viņš ir pie tām bungām, nenoliegsi, bet nu filmēt gan viņu nevajadzēja.
0
pizdec, nu , visnh ir tiaki parasts cilvekks, nu nevar visi but tik stiivi ka nikita, pats teici, ja jau visnh tik stulbs, nav jau tev vinam mazais pirkstinsh ausi jabaksta un jacūkst viasi vardi
+1
man presonigi bij reciigi uz viņu palurēt, bla nu , grupa ķūst zinama ar to ka ir laba, nu un uztaisa savu dvd, piemeram tabestic enteron majas dvd, un vins izdoam , ai zini man tas onka huute nepatiik, ai vinsh kaut kads dumsh, bet bla grupu tak neveido viens cilveks. Normals video, interesants, ja kads bija stulbs, tad tas ir anselmo, un tur pat nav ko pasmieties.
0
"bet bla grupu tak neveido viens cilveks"

Bet es jau nerunāju par grupu, bet par konkrētu cilvēku.

"nu nevar visi but tik stiivi ka nikita"

Frostam jau tā nelaime tai filmā bij tieši ar to, ka viņš ir stīvs. Tas ir ok, ja cilvēks ir stīvs, bet kad tāds stīvais kēks mēģina mētāt kautkādus spicos jokus, tas izskatās diezgan pabriesmīgi. Man skatoties uz viņu pāris vietās sametās kauns viņa vietā. Nepatīkama sajūta skatīties, kad kāds izmet kautko ļoti neveiklu.
0
Nu tu esi parāk labs viens variants un neesi kopa ar anakinu skijvalkeri iegājis tumšajā alā pie veidera ( tas itkaa neveikli?, kaut ari par to alu taču jau var sāk laizīties ), kada sakarā es to pateicu jau aizmirsu, nu nevajag sevi ta personificēt un būt biki evil un ļaut lai jau viņš patizlojās,( nu es personīgi netēlošu baigo vēso un nenoliegšu faktu ka pats bieži ieejūtos vai paturu riekstu kadam no filmas varoņiem ), un ja vajag tomēr iejusties, tad nu tas laikam būtu slimi ne ?
0
Fauns, šodien, plkst. 19:49 [Profils] [Link]
"bet bla grupu tak neveido viens cilveks"

Bet es jau nerunāju par grupu, bet par konkrētu cilvēku

Tad tu mani actāj galīgi kailu un neabruņotu, nabaga frosts, viss sūdos
0
Bļa bet atdzīšo ka man gribējās "secret window" ar lapstu tai kucei iešķelt, tas tiešam bij' no sirds.
0
par lāpstu nezinu, bet es depa vietā droši vien to gōti no ciema pasta nodaļas būtu dabūjis gan. un tā kukurūza...mmmm vairāk gimme korn
+4
www.youtube.com/watch?v=moZwgUex4aA...

gabals no jaunā, 2009. gada CD Night is the New Day. Imho, Katatonia ir palikusi nedaudz smagāka un vēl gruzīgāka nekā iekš TGCD, bet pēc vienas dziesmas vēl nevar spriest par visu :) lai gan, ma jau ļoti patīk. m/
0
Gabals OK. Smagās vietiņas gan atklāti nopižģītas no Novembers Doom.... Sākumā vispābā likās, ka tūliņ ies vaļā kaut-kas-nebūt no Novembers Doom pēdējiem diviem albūmiem...
0
man ļoti patīk piedziedājums - the dark will rise...! šausmīgi labi izklausās.
0
ja viņi tā turpinās arī uz pārējām albūma dziesmām, tad pastāv iespēja, ka tas būs gada atmosfēriski visdrūmākais un tumšākais cd no metal mainstrīma gala. drūmāks pat par Paradsie Lost (lai cik ļoti man to negribētos atzīt).
0
Būs, būs... Jābūt!
0
o, labs gabals.
+2
o! Sūds pēdējais!
+2
o? Nothing special.
0
Katatonia paliek Katatonia. Man patīk un gaidu jauno albumu. 2. novembri laikam iznāk.
0
Tas jaunais gabals tai paša The Great Cold Distance līmenī vien šķiet ir, nekas īpaši smagāks nav, kaut gan man tīk, tāds Novembra Dūmisks nu dien.
+2
tik pat kakains kā TGCD. grūvīgs emo
+1
^ precīzi. Skrīmo vokāliņu klāt un varēs ar POD & Co. tūrēs maukt ... Viena no bandām, kurai pirms gadiem 10 vajadzēja nosaukumu nomainīt uz The Catatonia piem. (cepuri nost Covenant džekiem).
+1
Nu Covenant gadījumā jau iemesls nebija stila maiņa
0
Man gan duras acīs tāda kā skaidrība, ka tā "skrīmo vokāliņa" tur nebūs ne tagad ne vēlāk.
0
''Now known as The Kovenant, they had to change their name for legal issues after the release of "Nexus Polaris" due to the name already being used by a much longer-running Swedish EBM band.''
Lācim taisnība, kautk''a bija radies priekštats, ka sakarā ar stila maiņu nomainīja nosaukumu. Me bad. Vai tad grupas nosaukumu var patentēt ? Skaidrs, ka My Dying Bride vai Adidas var, bet tādus standarta vārdus ... ?
0
Domājams, ka vispār var padarīt grupas vārdu par trademark. Vai ta Gāls nebija pieteicis tiesības uz Gorgoroth trademark - vai tikai publicitātes triks kārtējais tas bij? Un pat ja tas tā nav izdarīts, tāpat jau var piepisties, ja var pierādīt, ka tev tas nosaukums pirmajam bijis. Tas tomēr ir nosaukums, nav gluži tas pats, kas riteni patentēt.
+1
''Night Is The New Day'' tālāk pa 4 dziesmu nespēju noklausīties - piegriezās tās emo gaudas. Labāk Enya būtu klausījies.
0
100 punkt pie visa vainīgs tas viņu bunģieris, kuram nu metal ir lielā cieņā. kopš viņš parādījās tā viss sāka lēnām iet uz grunti.
jauno gan vēl neesmu klausījies.
0
Nu albuma sākums gan ir visai daudzsološs, pirms albuma izskanējušais Forsaker un The Longest Year ir gan attiecīgi "smagi", gan tīkami klausīšanai, bet tālāk jau atkal panesas gana gaudulīgi un iemidzinoši gabali, Idle Blood vispār ir kaut kāds ārprāts un tālāk nekas īpaši labāks ar neseko. Cerības, ka šis varētu būt Katatonijas pēdējo laiku smagākais veikums pasējās jau ap 3 dziesmu un kaut kur ap vidu albums vispār zaudē dajebkādu interesi to turpināt klausīt.
Lai gan par sūdu nu varbūt ar negribas šo albumu saukt, bet atkārtoti klausīt laikam ar ne, vismaz ne pašlaik. Dance of December Souls jau nu negaidīju, bet ko labāku gan.
0
Dance of Decembrer... nemaz arī nav vērts gaidīt, jo cik atceros, tad Renksem problēmas ar balss saitēm bija un nevar paķērkt. man pilnai laimei pietiktu ja būtu arī uz Discouraged Ones vai Tonight's Decision šniti.
+2
Video dziesmai iz jaunā albuma Day And Then The Shade:

www.youtube.com/watch?v=MoYnK6Y95jw...

Šķiet filma Ring kalpojusi par iedvesmas avotu šim. Nu var uz gōtiskajām dūdiņām palūrēt, kā tās tur lokās, gorās un mokās, bet tā jau diez kas nav.
0
Tfuu, trīs reizes mēģināju "Night is the New Day" klausīties. Lai kā man patiktu "The Great Cold Distance", šis jaunais tāda sūda spiešana ar sarkanu ģīmi vien ir.
-1
Taisnība, tikai pirmās trīs dziesmas klausāmas.
-2
Ja nogriež to gauduli un fonā uzliek Brainstorm - Croos the Line, tad klips aiziet labi ;D
+2
pēc kādas 20tās reizes, kad esmu noklausījies jauno Katatoniju (sākumā nepatika), jāsaka, ka CD pretēji jūsu viedoklim, ir ļoti ļoti izdevies. Viennozīmīgi, jaunais albūms ir smagāks par iepriekšējo, daudz drūmāks, tumšāks un vientulīgāks. Renskes nožēlojamā gaudošana šoreiz izklausās ļoti labi, īsti piemēroti visai muzikas atmosfērai. kas attiecas uz pašu dziesmu uzbūvi - ļoti daudz nianšu, kuras neatklājas uzreiz, bet tikai rūpīgi ieklausoties un izbaudot mūziku, kas arī būtu jādara, ja patiešām gribam to novērtēt. bet, katram sava pieeja. domājams, ka vēlāk, kad nebūs slinkums, uzcepšu detalizētāku recenziju.

par klipu - sorry, mēsls. visu cieņu sievietēm, kas tajā piedalās, bet koncepts ir reti debīls. par to vairāk nav, ko piebilst.
0
piekrītu E. - klips mēsls, un atļaušos piebilst tās "maloļetkas" tomēr ir nekādas :)
0
ak, šausmas, 20 reizes noklausīties vienu albumu tik īsā laika sprīdī! Es labi ja pāris gadu laikā vienu albumu tik daudz reižu noklausos, un arī tikai tad, ja tas ir regulāras klausīšanās vērts.
+2
^ so what? es gribu mūzikā iedziļināties tik, cik man vajag iedziļināties, lai to saprastu līdz galam.
0
Hellgar- ar mani akurāt tas pats. Un mēģināšu vēl. Iepriekšējais mani paņēma uzreiz.
0
Bļin tas klips toč uz epilepsiju var pavilkt.
+1
Noklausīties 20x albumu kurš ļoti patīk ir OK, bet klausīties tādu, kurš tā īsti nepaķer pirmajās 3x, ir kautkāda iekšā spiešan - ķip banda tak baigi labā, es tik nespēju iebraukt, vēl pakruķīšu - beigās smadzenes atmiekšķējas un sāk pat patikt (pieļauju, organisma aizsargreakcija - ja jau konstatēts ka patīk, ta nedzēsīs ārā, bet arī vairs neklausīsies, tik noglabās drošībā uz cietā diska, kur pēc kāda gada nejauši uztrāpīs un nesaprašanā kasīs pakausi - ko šitas te dara).

Varbūt nauv isti pareizi pēc 1x (reizēm nepilnas) nahrenizēt albumu (arī stāru ražōtu), bet nafig mocīt sev iekšā, ja ir pietiekami daudz albumu, kuri ieper no 1x, vai vismaz liekas papildus klausīšanās vērti.

P.S. Tagad ačgārni alfabētiskā secībā klausos savus krājumus - par dažiem nesaprotu, ko nav savlaik nahrenizēti ....
0
Gadās, ka ar pirmo reizi nepaķer, bet ar otro aiziet uz urrā, taču parasti, ja nav, tad nav.
0
"Viennozīmīgi, jaunais albūms ir smagāks par iepriekšējo"

Nu, peec noskanjaam varbuut, bet muzikaali noteikti ne.
Bet poh, man shaa vai taa vislabaak patiik pati vieglaakaa, vismazaak mokoshaa dziesma - Idle blood.
0
Nu, peec noskanjaam varbuut, bet muzikaali noteikti ne.

^nepiekrītu. gan muzikāli, gan atmosfēriski šis albūms ir smagnējāks par TGCD.
0
Es sapratu. Tu to jau teici tajaa komentaaraa uz kuru es atbildeeju nepiekriitoshi.
Izpluustot plashaak varu teikt - shis albuums ir taads kaa vareeja gaidiit un lielaakoties man tieshaam patiik un patika jau kopsh pirmaas reizes, bet nekaa tik dzilji efektiiga kaa "Journey through pressure" vai "Soil's song" sheit nav. Vistuvaak kam taadam pievelkas "Liberation" vai "Onward into battle" bet tommer neliels iztruukums paliek nenoliedzams.
0
Līdzīgs stāsts - ar pirmo reizi jaunā plate galīgi nepaķēra. Izdomāju, ka vajag pataupīt , varbūt pēc pāris dienās sadzirdēšu , ko unikālu vai piesaistošu , bet arī pēc nedēļas tā nebija. Kaut kas tur pietrūka , vismaz manā skatījumā.
Laikam atliks vien klausīties veco labo Tonight's Decision un priecāties par to pašu.
+2
Es nevaru pat komentu vairāk uzrakstīt... psc.. ha ha.. viss kaut kā pārāk agresīvi un uzbrūkoši sanāk šajā tēmā.
+2
Vienkārši tu nesaproti, ka huiņa ir jānoklausās vismaz 20 reizes, līdz beidzot sāk likties, ka tomēr ir zaebiss.
+2
hah ha haha haa,,, es nevaru vairs nosēdēt ofisā...
-1
Faun, kas tie par disklaimeriem? Visi no Tevis gaida riktiigu komentaaru, a Tu ko dari?

(vilshanaas)
Pievienot komentāru
Komentārus rakstīt var tikai reģistrēti lietotāji tapēc ielogojies vai reģistrējies!
Aktuāli
Forums
Online [0]
Pieslēgties
Meklētājs
Jubilāri
MEDIEVAL (19 gadi)
Sedmenc (15 gadi)
Racējs (1 gadiņš)
Viskas