Saspiest galvu
0
Taatad.. saspiest galvu pirms ievietot tēmas un pievienot komentaarus!
Komentāri sakārtoti pēc to ievadīšanas datuma
0
domaa, ka paliidz?
0
Man domāt, ka te nevienam vien šis padoms nav nekāds jaunums.
0
miiliit, ja taadas galvas veel spaidiis...nerekomendeeju.
0
bet vajag.. veerojot kas notiek.. klitori, g-pukti, viirishkjiigi Maigoņi utt..jaaspiezj stipraak.. kaut ar kaaju..
0
efektiivaak buutu vienk klaviatuuru atvienot vai moni izsleegt.... vai alu aiziet iedzert..
0
Nu ja visi aizies tā krietnāk alu iedzert, tad pēc tam ne tādas tēmas vien panesīsies. Taču jebkurā gadījumā es labprātāk dzeru alu nekā saspiežu galvu.
0
Intar.. kaa redzu Tev ar galvas spiehanu probleemu nav..(pirms..peec...)

0
Ko tu te tagad pielien?!!!!!!
0
Kam?
un ja taa ir pieliishana, tad es esmu viena no Čikāgas piecīšiem!
0
zašibiss. Man jau trešo nakti gļuki... dreb grīda. Nevaru izturēt. Besī konkrēti.
0
Fauns - toch zini ka gļuki? Paņem savējos uz pārbaudi, mož dreb ar, mož grīda vēlas ko teikt šādi daroties!!!
0
kautkas te dreb, tas nu toč... moš māja ļurkājās.
0
da great piektdiena ir klaat, vakaraa redzes vai alus paliidzejis formuma lietotaaju radoshajam momentam.
0
liidz riitam nepiemini man alu!
0
ue, es tā daru katru reiz
0
visu laiku lielaakais gluks - foto.inbox.lv/gavars5/20-11-2005/...
0
heh, trakajam afekstvinam arī bija kaut kas dikti līdzīgs, tikai golluma vietā višs pats
0
Man liekas, ka Fauns ir vispār nervozs.
0
Fauns, man liekas, ka tevi ir kaut kas apsēdis. Pēdējais laiks sevī ievadīt Jēzu. Kaut ko džeks murgo, kaut ko lamājās, kaut kas viņam grīļojās - liekas, ka ļaunie gari ir apsēduši.
0
GO FAUNS GO!
0
kaada jeega cereet, ka peec smadzenju traumas kaads domaas skaidraak?

buus veel ljaunaak.
0
Patiesībā es bērnībā tiešām saspiedu galvu. Mēs braucām autobusā (ikarusā) - es, mans brālis, māmiņa un tētis. Un es iebāzu galvu tur, kur nevajadzēja - kad autobuss griezās un tas aplis autobusa vidū griezās, tās redeles vai kā tās melnās trubas nosaukt saspieda man galvu pret autobusa sienu. Likās, ka galva tūlīt pārsprāgs. Kad pagrieziens bija izdarīts, neviens neko nebija pamanījis.
0
prieks, ka veel esi dziivs un pietiekoshi gudrs, lai sho tekstu uzrakstiitu...
0
galvas saspieshana - kaa reset..
0
galvas saspieshana - kaa reset..
0
kad smadzenes uzkaras, vinjas vajag iekustinaat (piemeeram saspiezjot).. biezji te nokaras..
0
idiotisms! peec smadzenju satricinaajuma var tikai palikt stulbaaks, taa pat citas traumas. es ar savu paarciesto smadzenju iekaisumu to zinu.
0
pa kuraam galvaam iet runa??? :) es abas liidz shim veel neesmu saspiedis, bet no malas izskataas savaadaak...
0
dazhi demonstree savu uber- trulumu kaut ko murkshkjot... var redzeet, ka anatomiju skolaa reti apmekleejushi.
0
bet nav jau jaaspiezj liidz iekaisumam! un ja kas ir dazji ar teerauda smadzeneem ...
0
modernaa mitologjija par bezmiesiigo chata reegu?
0
buu:)
0
nu tas tak skaidrs, ka metālisti ir vai nu lohi vai fizmati, citus variantus neesmu sastapis
0
Metālisti ir miera mikas, tikai nedaudz saīguši. Diezgan precīzi noraksturoju, vai ne.
0
saspiesta galva! galva saspiesta!
0
0
fizmati rulllllz! laikmetaa, kad 2+2 reekjina ar kalkulaatoru, vinji ir intelekta dievi.
0
FIZMATUS ZIEPEES, LU SUUKAA! BA ROCKS! JEAH!
0
vov, es jūtos varens.
0
galvenais neņemt galvā senčus - ja jūtaties par viņiem gudrāki, tā droši vien arī ir
0
Ārtūr, m m m mmauka! iespraud pimpi cičos bļe!
0
ja tu neesi ne fizmats, ne lohs, tad tu neesi arī metālists - ja sevi par tādu tomēr uzskati, tad no loha neizbēgt, saproti. bet tev tikai liekās, ka izejas nav - vnk paveries apkārt - ir tik daudz interesantas mūzikas pasaulē, ar laiku, tu sapratīsi, cik tavs metāliskās gaumes lauciņš bijis ierobežots....... artūrs & viesulis - es nesaprotu, kāpēc tāds sprauns meitēns kā luusis vēl nav jums abiem pa kājstarpi iespēris un pie citiem aizgājis. jums taču smadzeņu vietā ir homogēna putra
0
nav vērts... tāpat jau nesapratīs...
* nopūšas un iedur kārtējo adatu voodoo lellītē... un akal nekas nenotiek
0
matus vai nagus vajag īstos, ar no fočenes izgrieztu galvu nepietiek, bla
0
aa- un ko iesaakt ar galvu saspiedushiem maukuriem? pakaart vai ignoreet?
0
hehe BA var sadot pa ausiim LU 24h dienaa, 7 dienas nedelja un visas(cik tur bij?) dienas meenesii!

un veel pie jums ir fizmati, kas ikvienam zinaams, ir taalu un plashi paziistami lohi un lielakoties jaunavas. NAAVI FIZmATIEM!

a ar luusi mums taada briivaa hipiju miilestiiba 3jataa, mes drazhamies a viesuls taisa desmaizes ;D.... bet citadak hippiji suukaa, konkreeti!

hehehe der ar ja voodoo lelliiti apsmeeree ar spermu, fekaalijaam vai veemekljiem (kungja sula, fermenti)... jaunieti! SKATIES kur savu SEEKLU laid!
0
"Artuurs pat tad, kad rauj rocinjaa, nomeerkjee uz ienaidnieku." citaats no darba "laiks dziivot, laiks pist". autors - testeetaajs maartinjsh.eh vecie moral pain laiki..
0
aa, papriekshu pirms laadinja jaasaspiezh galva.
pasaku to jau laikus Artuura vietaa, ja nu vinjsh aizmirst
Pievienot komentāru
Komentārus rakstīt var tikai reģistrēti lietotāji tapēc ielogojies vai reģistrējies!
Aktuāli
Forums
Online [2]
BigUgga
Sonnenmensch
Pieslēgties
Meklētājs
Jubilāri
MEDIEVAL (19 gadi)
Sedmenc (15 gadi)
Racējs (1 gadiņš)
Viskas