Goth-girls
0
Negribu nevienu aizvainot, nevajag uztvert to personīgi, bet...
Man nepatīk mazas gotu meitenes (es viņas saucu par "gotiņam"). Visas melnā, lidzīgas nāvei, ~13-16 gadu vecas...
"baby join me in death"...
SORRY, bet WTF notiek jūsu prātos???
varbūt man kāds spēs izskaidrot to gotu-meiteņu padarīšanas fišku???
M-E D-O N-O-T U-N-D-E-R-S-T-A-N-D!
Komentāri sakārtoti pēc to ievadīšanas datuma
0
pamēģini, varbūt sapratīsi...
0
nē, paldies, man tā ir labi :) un kaut kā vecuma kategorija nepavelk :D
es vienk gribu mēģinat saprast!
0
nu ja nepamēģināsi un neiekļausies, tad jau nesapratīsi, saņemsi tikai citu cilvēku redzējumus un citu pieredzi un nesapratīsi, bet iegūsi informāciju...
Tu ar šito forumu mēģini citiem iestāstīt, ka neesi pokemons?
0
gotinjas ira dziivee viilushaas hiperseksuaalas zubriites... veel kaadi jautaajumi?
0
un vispaar- kam tev tas?
0
Maleeja k-gs, es neesmu. pajautā kaut vai BigUgga'm or Sonnenmensch'am. :)
0
pokemoni izgaaja no modes liidz ar tatu... vispaar vajag mekleet tam jaunu apziimeejumu.
0
nu viņi jau varētu mainīt savu viedokli atkarībā no tavas klātesības/promesības.....
kāpēc tik dikti tagad aizstāvies, ja, pēc tavām domām neesi, ta neesi... vai esi... nē, es jau neko ļaunu nedomāju, tik tāda foruma veidošana norāda uz uzbrūkošu aizsardzību... >:))
0
man shkjiet, ka shiis personas profils tam ir otrais vai treshais;)
intuiicija.
0
tu maldies:)
0
Ir smuki gotiskas meitenes, un ir tik gotiskas meitenes, ka bail...
0
Un ir gotiskas maukas! Uuuu.. njammm-njam :)
0
tu domā tās s-m maukas?
0
ar s-m tu domaji Sado-mazo? - vai savadak?
0
a ko vēl s-m (izņemot reklāmas avīzi) varētu nozīmēt? :))))
0
nu tu jau pats ari atbildeji..
ko var zinat, varbut tev patik kada, kas strada SM reklamu biroja :):):):):)
0
SM reklāmas biroja sadod -mazo gotu mauka...
laps, būs jāiet piestutēties, moš pie reizes kādu autiņu varēs dabūt... >:)
0
hehe taas jau krutaas aarzemju gootes, staigaa aadaas un lateksos... muuseejas pashmaju zeltenes(?) mammas kleiti velk kad puceejaas... bet nekas nekas, draazt jau ganjau forshi, sava eksotika ir hehe, paznjaugt, papeert... hehe algoagnija ROCKS!
0
heresy
tava intuicija tevi māna... esi uzmanīga. esmu, biju un būšu tāda vienīga.
0
& "..norāda uz uzbrūkošu aizsardzību... >:))"
tāda foruma izveide norada uz to, ka es ļoti gribu saprast un lai man palidz saprast, kā arī gribās dikti saprast un uzzināt viņu nostāju dzīvē.
vaitad tas ir slikti, ka es gribu saprast? vai uzreiz mani jāpieskaita pie viņam? :)
0
mums vajag vinjus saprast, iefiltreeties starp vinjiem un nodarboties ar seksu ar vinju sievieteem. <C> Family Guy
0
paldies, negribu... man labāk patīk puiši. un lai viņus saprast eksistē forumi [neaizmirsisim patieso vārda "forum" nozīmi :) ]
0
nu ganjau kkur pasaulee ir arii mazi miilji gotu puiseeni, nu taadi kas par mensonu fano un korn :D... forums ir vainu kkas saistiits ar magisko skaitli 4 vai ar piparkuuku formaam... blee ziemassvetki naak.. atcerejos kaa siiks piparkuukas cepu... ahhh... kas pa laikiem bij... neseedeetu ofisaa un nebuutu baigi krutais vecis noritinaatu sentimentalu asaru...
0
A man nepatiik tava bilde. WTF?!

P.S. Blood Or Whiskey cauru dienu. Psc ku labs muzoninjsh... mm... you can keep the baby, baby

tralala
0
Izsludinam akciju - katrai mazai gotu meitenitei pa nazitim - lai tak beidzot griezh valja savas venas un beidz pikstet par gruto dzivi!
0
labaak pa preziitim, lai maacaas baudiit dziivi
0
doma ka vinjas zinas, ko ar to darit? uzputis vel baloninjus un staigas pa ielam....
0
blin man nupat ieshaavaas uuber ideja praataa.... tip veenas vinjaam patiik griezt ja? karoch cirkshnja rajonaa ir viena uuberveena, nu dahuja krutaaka kaa taas stulbaas delnas veenas... a ja to patgrieztu suiciidu taisot? blin un pastaigaatu veel... haha vo tas butu stiliigi!
0
un uzrakstiis ar mellu flomiti KORN! hahah

lab lab piesakos izskaidrot, bet tikai smukajaam, nesmukajaam nee, man nesmuki cilveki nepatiik...
0
Faun, tev nekad nekas nepatīk :)

0
Shvaks mierinaajums, ne?
0
man viens nabaga gots dziivo kaiminjos. nebeidz raudaat, ka juutas pozers. un es nevaru beigt vinjam atgaadinaat, ka ja labi gribeesi arii paarstaasi taads buut.

bet gejs vinjsh nav.
0
un korn vinjsh arii vemj araa.
0
viņam negaršo kukurūza?, tāpēc viņš to vemj ārā?
0
nezinu. ja satiec, pats paprasi:)
0
heresy
ja tu būtu uzmanīgāka, aplūkotu bildi un uzmanīgi palasītu šo diskusiju, tad, varbūt, tu saprastu, ka es neesmu PATS, esmu PATI.
0
samaja samaja heheh
0
Deathperado, šodien, plkst. 11:26

piekrītu, ka meitenes un ģerbšanās stils, nu tas kleitas, tīri interesanti, ja nav pa traku, un ja ir glītas ( dīemžēl prāta kritēriji te nesanāk ), pat ne obligāti glītas, var būt arī intersantas. Pret meitenem ka tādam man nav iebildumu, bet kad sak aplupušos nagus bāzst šite, bojāt man apetīti, jo pedejo reizi ēdu 7 no rīta, un sāk karināt melnus mēžģīņu aizskarus metalizstrādājumu fabrikā, tad man paliek tā šķērmi ap dūšu. ( šitas laikam labāk piederējas pei tēmas rozā par meitenēm ). Būs viņiem sava lapa, varēs tur spietot , ai pohuj
0
Māzās gotiskās meitiņas - tas ir pārejas vecums vienkārši. Kad viņas izaugs, lielākā daža pāries uz kaut kādu regeju vai miega mūziku. Esmu to redzējis.
0
to Augury: nu bet vai tev nebūtu vēlēšanās nogāzt kādu smuidru gotu meiteni gar zemi, skaļi elst viņas matos un veikt coitus ?
0
Izaugs, sāks iet vidusskolā, augstskolā, parādīsies pirmie džeki un pāries mellie apģērbi un sakrāsotās acis - vienkārši...
0
Pirmie džeki viņam jau varbūt ir. Džeku būšana vai nebūšana jau neko neizmaina. Es pats esmu draudzējies ar 1 tādu gotiņu, kad vēl biju jauns.
0
tas bija pagājušo gad ?
0
mūsdienās daudz modernāk ir vemt uz iekšu. kaut to pašu kukurūzu!
0
apraksti procesu detalizētāk, lūdzu.
0
džeki viņam ir lai kkur iziet, padr***... [atv. par izt.] tt... par to, kas būs tālāk jau neviens nedomā.
es te kko spriežu. laikam jau vecus dod par sevi ziņu - apzinīga esmu kļuvusi. ble! :)
0
Tas bija pirms 6 gadiem. Tagad tā gotiņa uz metālu (pat numetālu) pat virsū neskatās.
0
Nu es jau taisnība arī uz numetālu virsū neskatos, lai gan, kad biju jauns, tad jau tos deftonus un kornus ar klausījos, bet kurš tad no mums to nav darījis, beidziet man braukt augumā!
0
ko ta tu te atmazivaješsa... ko ta es, es tāpat kā visi... atbildi par saviem pagātnes grekiem... (patiesībā nezinu par ko iet runa)
0
ja kas es nekad sava muzha neesmu nevienu albumu no Deftones vai Korn noklausijies....

ta ka tas nav fakts
0
mēs ar melēju to neesam darījuši (klausījušies deftones un citu kaku)
0
Nu vēl tālākā pagātnē (kad man bija kādi 11 gadi, tad jau par Ace Of Base un Backstreet Boys arī iefanoju... Bet kurš tad no mums to nav darījis.
0
hehehehe - es! :)
kad man bija 11 gadu - tadas grupas vel nepastaveja :)
0
tajā laikā arī 2 unlimited un dj Bobo bija tīri izsitušies... sāku arī iepazīt savu ķermeni (nu jūs jau saprotat)... Bet kurš tad no mums to nav darījis.
0
Ja kas, tad man 11 gados bija pirma lenta, pasham sava, ko klausijos uz sencisha lentinieka, un taja bija EUROPA - Final Countdown...
0
Deftones albūms Around The Fur - labākais no numetāla, vēl tagad reizi gadā uzlieku.
0
Maleej - neziamirsti vel SNAP :)
0
nu es 11 gados gan Depeche Mode pēc bračkas parauga fanoju. vēl spoļu maģis bija (lentas)
0
a ja godigi, tad ne Dj Bobo, ne 2 Unlimited neklausijos... man tajos laikos patika ULTRAVOX, ALPHAVILLA ubn EUROPA...
0
Mana pirmā saskarsme ar metālu bija, kad man bija kādi 11 - 12 gadi un es biju kaut kādās lauku mājās un tur bija 2 zēni, kas man rādīja savas Metallica u.c. kasetes un ieteica paklausīties. Es uzliku uz 30 sekundēm un tad izslēdzu, jo man likās, ka manī ieiet sātans.
0
sanāk ,ka sonne nekad poperis nav bijis, kā lielākā daļa.
0
Metallica... laikam pirmo reizi dzirdeju vinju gada 89-90... toreiz likas kaut kas extra-super, tas bija ONE albums....
0
tie 2 zēnu tevi slikti ietekmēja..
0
bet tās ņemšanās ar tām lentām gan uz vella parāušanu laba štelle, savu laiku tika visa senča kolekcija izklausīta, ko šamējasi pa tirgiem un trešajām personām pa nelegālo dabūjis vai pārrakstījis, tie itk bija laiki... nevis kā tagad, ieej DC, nokačā, nospļaujies un izmet ārā... varētu uz kādu mēnesīti atgrieties tajos laikos.... >:))
0
es saku paldies savai gjimenei un cilvekiem man apkart, jo neviens POPSU neklausijas, man reali paveicas.... Jo mans bralis tajos laikos klausijas DEAD CAN DANCE, C TWINS un tamlidzigus... kas man toreiz likas divaini - ka vispar tada muzika var eksistet....
0
Maleejs - tiklidz es pabeigshu savu laika mashinu - tev uzreiz doshu zinju!
0


haha isnibaa iegaaja kkas cits, ek jestri zenkji tad bij!
0
eu sonne pa celjam izmet mani 89tajaa.
0
cocteau twins tāds portishead vien ir.
0
C TWINS... agrina dailjrade man gan liekas nka nebija... bet ja godigi, pats vinjus ta pie pilna saprata nekad neesmu klausijies,,,
0
Astoņdesmitajos gados dzīvoja X paaudze (par X un Y paaudzēm lasīju meiteņu žurnālā), viņi bija agresīvāka paaudze, nekā mēs, Y-eki. Tikko skatījos filmu "Vai viegli būt jaunam?" - tur tas ir arī parādīts. Vienīgais, kas man 80-tajos nepatīk - tās ir tās tizlās frizūras. Viss pārējais - 80-to gadu metāls, džinsu jakas bez piedurknēm un lecīgais stils - tas man patīk.
0
to filmu Podnieks uztaisīja 1986 gadā. baigā rezonance bija pa visu plašo savienību. Man tad bija 6 gadi, tāpēc neko daudz no tā laika dzīves neatminu. Bet hei Sonne; kā bija tajā tālajā 1986 gadā. kā gāja pionieru nometnē?
0
Heheheh - pionieru nometne ari neesmu bijis - man visas vasaras pagaja laukos, piespiedu / brivpratigaja karta :)
Es tajos laikos atceros, ka radija pa televizoru visadas pionieru nometnes ka ARTEKU Krima, utt - man toreiz likas tas kaut kads ideals - a ne stulba nikshana laukos :)
0
Es vel atceros- ka man tajos laikos bija sapnis izaugt lielam un iestaties partija - vispirms protams iestties komjaunatne..... eh, laiki, laiki... viss bija savadak...
0
Viss bija sliktāk. Es par laimi tajā sistēmā esmu nodzīvojis tikai 7 gadus, bet paldies Dievam tam Kungam, ka vairs nav sociālisms un cilvēki var brīvi izvirst un ļauties sātanam un neviens tev neko neteiks.
0
Bija gan sliktak, bija gan labak....
Man piemeram vajadzeja 18 gados sakt stradat 2 darbos, lai varetu pabarot sevi un abus vecakus, kuri padomju laika stradaja labi apmaksata darba, bet ka sakas musu liela briviba - palika bez darba, bez sociala pabalsta bez neka...
0
vot mēs izaugam uz Metallica, a viņi aug uz HIM.. kas tur labs??
0
nu arteks bija katra padomju tīņa sapnis... tikai izredzētie tur tika. laikam tu Sonne nebiji īsts padomju jaunietis/patriots.
0
njā - mana famīlija arī padomijā dzīvoja labāk..
ai- koks ar diviem galiem.
0
1986. gads: Helsinki- 86.
Es tad vēl biju mammas vēderā.
0
86, chernobiljaa huinjas bija... a luusis tik pa auglja skidrumu peld
0
Pats ne labāks biji, sīkais. ;)
0
tas labi ka Lūsis sveks un vesels pēc tā radiācijas mākoņa.... varēja iznākt neliels mutant;ens
0
O, es akal atceros ka 1986. gadā V-pilī naftas tankkuģis uzsprāga! Vot tas tik bij notikums, puspilsētai logi nah izbira.
0
he ! man paveicaas ar to chernobiljas hujnju !
es 85. ha :))
0
uau, kas atkal nav labi, bla, lieciet mierā mazus bērnus - pret šo parādību ir jāizturas ar sapratni... viņām vienkārši pietrūkst mīlestības. turpmāk sastopot uz ielas, klubā vārtrūmē un citur tās mītiskās būtnes (kur viņas vispār ir? es tādas tikai Lietuvā esmu redzējis!), noteikti nepaejiet garaam, samiiljojiet, uzsauciet alu un uz atvadaam iedodiet fauna telefonu, sakot, ka shis puisis taisa dark web gothic lapaspusi, var ieshkjiebt kaadu referaatu un vispaar ir latvijas gotu karalis, nu un taalaakais jau dieva rokaas... ;(
0
uhh... es piemeeram nesaprotu kaapeec tu neesaa kreklinju uz kura ir rakstiits LOCEKLIS un pie tam ar gotiskiem burtiem, bet nu paskaidrojumus jau taapeec neprasu fu kaut kas ar lv burtiem notika
0
Fauna telefonu...
0
Teodoro iesaku pastudeet tiinju psihologjiju un atcereeties ko pati veeleejies 13-16 gadu vecumaa!
0
Kas vainas mazām pokegoth beibēm? kā tieši viņas Tevi apdraud? ja gribi kaut ko saprast, Teo, tad labāk nesāc ar "man tas nepatīk".
0
Piemkārt : mani nekas neapdraud... a vot Cien. Hedera, man liekas, Jūs aizstāvāties!

Tīņu psiholoģija mani īpaši neinteresē, atzinos. 13-16 gados mani intereseja ko rada lielajos ekranos un kuš dabūs "Oskaru".

es saku - tā es saku...

p.s.: god. posera k-gs, man liekas, ka tomēr tas, ko ierasts saukt par "gotiskiem burtiem" būtu Gothic Font (šrifts), un, tikmēr, man liekas, ka to, ko mēs esam pieraduši saukt par gotisko šriftu ir Romāņu šrifts. Tie ir diezgan līdzīgi, bet tomēr.
p.p.s.: par kadu krekliņu tu runā?
0
Teo kgs/kdze, savā sākotnējā postā izklausījies pietiekami pedofobisks :) Ierūsējis laikmets, tāpēc arī dažām beibēm melnas drānas un apmācies pasaulsuzskats.
0
Jā, mani arī mazās beibes netraucē un nemaz tik daudz viņas neredzu. Un laikam tiešām tie, kas saka "ai tie ir faking pokemoni", to saka aiz pedofobijas, jo ir lietas, kas vienā vecumā ir normālas un ir lietas, kas citā vecumā ir normālas.
0
Turpinaajums sekos
0
Vispaar kas par daudz tas par skaadi , bet ja ar normu ta vis ok . laikam kautkaa taa tur bija
0
Hedera,
ja Jūs būtu tik laipna un paskatītos manu profila bildi, tad, man liekas, Jums nerastos jautajumu un šaubu kā pie manis versties kgs vai kdze. Un, lūdzu - Teodoro.
citējot "Vispaar kas par daudz tas par skaadi , bet ja ar normu ta vis ok " - tam an es pilnīgi pekrītu...
fobija... bailes? nu nē. tie vairāk man izraisa smieklus. sorre.
0
:)))ā, Teo, čau saulīt :) jā, varam pāriet arī uz "Jūs". Nu jā, pareizi, galvenais visu uzturēt normas robežās.:)
0
Deftones vai Korn.. klausiits nav.. ne pirmsaakumos ne tagad.. Metallica un Obituary, tas gan..
0
salulīte mums ir Sonne. Sonnenmensch.
mīlulīt, vai Jums būtu kādi kompleksi attiecibā uz šo?

[neuztveriet tuvu pie sirds]
0
Palieku drums un parvershos par lietus makoni :)
0
Man gan viņās patīk ;]
0
Man gan viņas patīk ;]
0
Teo, jā, man ir komplekts, jo man viņas patīk īstenībā.. bet nu gan atpisieties, lūdzu :)
0
jeaah! chick fight! var jums pa vidu ?
0
oi, kad es veel pa pljavaam sakraasojusies skreeju un maavu un pikshkjeeju, kaa jau gotinjai klaajas, tur bija vainiigi tie tizlie kristieshi, kas man piesoliija elli par ticiibas maaciibas neapmekleeshanu:)

nu taa- no biibeles divreiz dienaa un luugshanaam paargaajaam uz decibeliem un vaarda satan drukaashanas un skolas tashaam.

aa- un viirieshi arii liip no taas mezhgjiinju un lateksa padariishanas klaat kaa mushas. taapeec arii vizuaali nemainos. patiik. visiem un pashai ar.
0
Vai bija tik grūti pamācīties Dievavārdu?
0
nee, sapratu, ka vinji visi melo. taada kuce balinaati blondiem matiem skalo smadzenes par to, ka patiess kristietis nedriikst buut aarishkjiigs, griiljodamaas uz savaam 15 cm papeezhu naglinjkurpeem... pieriebaas. tad nu saaka tie tantuki psihologjisko teroru... taalaak kaa ieprieksh mineeju.
0
CTRL+ALT+DELETE
0
un piedraazt vinjus!
un tagad man ir draugi, kas no biibeleem pleesh lapas un velj mazas bumbinjas, ko lieto koshljaajamaas gumijas vietaa.
0
Slayeram bija informaatikas stunda? :DDD
0
ne tikai koshljaajamaas gumijas vietaa, bet arii iznjem no lodiishpildspalvaam tintes serdeni, un caur taam(korpusiem), ar bumbinjaam, apspljauda viens otru..
0
Es neesmu pret Dievu un neesmu pret Sātanu un ticu abiem. Dažreiz es pievēršos vienam, citreiz otram, viņi cīnās par manu dvēseli.
0
Vai Latvijā ir kādas labas sātanistu sektas?
0
vienam tew buus jaakalpo:)
0
Lieta ir apstāklī, ka Sātanu ir radījis Dievs un patiesībā viņi ir labi kompanjoni, to es lasīju kādā musulmaņu sufistu stāstā. Viss tas par tiem pretstatiem ir bulšits, pašā Dievā ir gan labais, gan ļaunais un arī Sātanā ir gan labais, gan ļaunais. Viss atkarīgs kā to ņem. Kas vienam inde, tas otram nektārs.
0
Dievs no pasha saakuma ir bijis Dievs,bet Saatans gribeea buut baigais rewolucionaars un buut liidzweertigs un pat augstaagas par Dievu tapeec tika noswiec lejaa un ir luuzers:)
bet tu jau kalpo vienam no vinjiem;)
0
JAU
0
Vai Latvijā ir kādas labas sātanistu sektas?
Jaa anaalaa kulta iesveetiishanas sekta, pieluudz saatanu caur pakalu!!
0
Ew man liekas ka te dažam labam iet ciet.....
0
kam??
0
Jātaisa laikam balsošana.....
0
ja tu domaa mani tad es tikai atbildeeju uz jautaajumu ar taa cieniigu atbildi!
0
Kas vainīgs tas bailīgs, bet man padomā bija cits...
0
:DD
0
Nē bet nopietni. Es pa televizoru redzēju kur rādīja sātanistus Krievijā, viņi taisīja kaut kādu baisu rituālu un gāja runa par beigtiem kaķiem. Bet vai Latvijā tādi šībernieki arī ir sastopami? Droši vien jau, ka kaut kur ir, bet man laikam ir cita izpratne par sātanismu. Kaķi ne pie kā nav vainīgi. Vismaz pagaidām man tā liekas, redzēs, kas būs tālāk.
0
un veel citreiz raada kaa "saatanisti" savaacaas savaa bazniicaa un draaz vienu meichu visi peec kaartas!!(tas tikai peec 24:00)
hm, kas tas buutu - augliibas kults!?
0
Tie ir sēklotāji.....
0
ē, reāli piebesī tā ideja, ka Sātanu varētu būt radījis Dievs. Sātans - Dieva dēls. Pārlieku jau hierarhizēti priekš idejas par Visuma smalki daiļo uzbūvi.
0
kās tur sakars ar visumu?
0
A vot kas jūs radīja!?
un vēl kārtējo reizi jāsaka šībers brauc visiem jums dieva un sātana dzemdētājiem...
0
Zipaks acīmredzot ir tīrradnis.
0
Zipaks, vakar, plkst. 16:20: "Man gan viņās patīk ;]"

Oho! Un es visu laiku domāju, ka Zipaks vēl ir nevainīgs...
0
āāā es arī tā domāju....
bet es tur izlaboju... ;]
0
es esmu dievs un Zipaka radiitaaja
0
Hedera
Tad izdomā pati savas "idejas" ja piebesī
0
Hederai ideju netrūkst, nebrauc augumā jumts
0
thx m.e.
Pievienot komentāru
Komentārus rakstīt var tikai reģistrēti lietotāji tapēc ielogojies vai reģistrējies!
Aktuāli
Forums
Online [0]
Pieslēgties
Meklētājs
Jubilāri
MEDIEVAL (19 gadi)
Sedmenc (15 gadi)
Racējs (1 gadiņš)
Viskas