polifonija
0
sen zināms fakts - metāls midi audio formātā izklausās pēc kakas un ņirgāšananās par oriģinālmateriālu. Nuss? Ko ta kungi savam mobilajam ir iestutējuši? :D Man ir "Spirit in Black" Tas bija vienigais, kam kautnecik līdzību varēja saskatīt:)
Komentāri sakārtoti pēc to ievadīšanas datuma
0
man gan ta nelikas, istnība es dažreiz pilnīgi pohuj gp4 vai pa īsto, ar laiku pierod. Tu arī varētu klausīties midi cauru dienakti, tad tu b;utu profesionālais midi klasusītājs ne ? :))))))))))) :PPPPP >:( 248 _$(@-= (3589
0
PPPPP >:( 248 _$(@-= (3589

zaibis citāts auury, būs jāiegaumā
0
ne nu ok ko cilvēki stutē savā mob par zvana signālu?:)
0
Uz vecas Nokijas 8250 man bija BURZUM - War, uzskatu ka galigi normali skaneja.
Tagd man uz "jaunās" Nokijas ir MP3, tapec viss skan normali :)
0
vienkaarshi pieliec pie tumbas balss ierakstus vai ko tur un ieraksti..da jeb ko..
0
balss ieraksts - multimediju funkcija.. ja ir
0
jaa, man ir prodigy uz telefona.. a man poo, skan labaak par origjinaalajaam melodijaam.
0
patiesiibaa taa" miidii "skanja ir kvalitatiivaakaa pasaulee:)
0
nu a ko talāk Aphex Twin vai, bla reku nodevējs sitiet viņu " lai tas kruš nav nekad grēkojis met man pirmais akmeni" augury's pienak un injicē 579 -$*35( 26/*2*/^*%535 pmipis 34679 kosmiska skaabe 2338 50
0
Man ir fucking Herald-Heavy Metal Wakes the Beast mp3 variantā un SMS man pienāk ar Chris Barnes Escape from the Grave aftersong urkšķi. Pats saitaisiju uzliejkot puku uz midi kaku
0
Man ir SKYFORGER!!!!!
0
Ew kāds zin adresi kur var atraut kautko no metāla????
0
0
metall4ever.wab.ru

kaadu briidi atpakal tur na halavu vareeja dabuut diezgan daudz metaala polifonijas zvanus!!
0
Sāksim ar to, ka tā nav nekāda polifonija(daudzbalsības veids, kad visām balsīm ir vienlīdzīgas nozīmes tematiskā līnija), bet gan homofonija(melodija ar pavadījumu). Un ar to arī beigsim. Vienīgais cilvēks, kuru tas uztrauc, esmu es. (Nah man visas tās gudrības? Tikai dzīvi maitā.)

Man ir Metallica "Whiskey in the jar".
0
es no taa augstaak mineetaa saita sakachaaju kaadas 15 metallica dziesmas:))gandriiz no katra albuuma pa paariitim:)
veel tur bija behemoth, ac/dc un veel visaada draza!aaa cradli arii bij!!
0
polifoniija riktiigi sako !
mp3 vajag
0
Jopcik es jau gadiem meklēju Cradle!!!!
0
ai bļins to adresi es jau zināju un tur pie daudām grupām neko nevar nokačāt... ieskaitot Cradle...
0
nja, reizeem tur negaaja, bet nu es paspeeju nokachaat:))
0
nezin vēl kāds kādu labu lapeli???
0
Ahilejam noteikti bija asinjojosha tulzna. taapat kaa man
0
Zinu, zinu lappusiiti, jau straadaajam pie bildeem, paliidziet izveeleeties seksiigaako:

www.last.fm/music/Ambassador21/...
0
manis peec, shitaj ari nav ne vainas, uhh labi nodod to spraadziena efektu:

static.last.fm/proposedimages/orig...
0
Man ir Raining Blood. Diez kā jau neskan, bet es tak neies iegādāt jaunu rāciju tik tāpēc, lai varētu ar zvanu pontot.
0
Es būšu tik fuking labs ka pateikšu kur var dabūt mazliet metāla poly......
--> mrhard.nm.ru/poly/polyse/PolySE....
0
0
error:) a man 2 meeneshus bija "heavenly", a kas?
Pievienot komentāru
Komentārus rakstīt var tikai reģistrēti lietotāji tapēc ielogojies vai reģistrējies!
Aktuāli
Forums
Online [0]
Pieslēgties
Meklētājs
Jubilāri
MEDIEVAL (19 gadi)
Sedmenc (15 gadi)
Racējs (1 gadiņš)
Viskas