Banoshana
0
Esmu par vaarda briiviibu, tachu visam ir savas robezhas un diemzheel ir cilveeki, kuri taas neieveero.

Ko vareetu dariit lietas labaa?

1. IP banoshana, ja taadas nav.

2. Izveidot briidinaajuma sarakstu, kuraa tiek ievietoti kandidaati uz banoshanu.

3. Ja pareizi atceos, tad registraacija bija caur emailu. Taadaa gadiijumaa vareetu uztaisiit taa, lai tiko pieregistreets lietotaajs nevar izveidot vairaak par divaam jaunaam teemaam un ievietot vairaak kaa 8 postus dienaa.

4. Atriebiiba! Katram nobanotajam lietotaajam lapaa izvietot textarea formu, kuraa paareejie lapas lietotaaji var nosuutiit savam garstaavoklim atbilstoshu spama suutiijumu uz vinja meilu.
Komentāri sakārtoti pēc to ievadīšanas datuma
0
Meils jau nu nav nekāds baisais dārgums, kuru desekrēt.
0
un ta Bigijs būs tas vagars, kurš tumšās naktīs pērs tos izbanotos...
0
Un kurš tad būs tas pidars, ko mēs sitīsim? Deadfall?
0
Nezinu peers vai nepeers, bet banoshana ir tikai viena klikshkja jautaajums.

Protmams kaads laicinash paiet, lai taadu siteemu ieviestu un tas ir tikai BigUggas kompetencee, cik vinjsh ir gatavs no sava laika noziedot un vispaar vai tas ir taa veerts.
0
Maigoni, ja mani izbanos, tad noteikti buushu to pelniijis.
0
Tikai nebanojiet mani ārā. Todien vienkārši viss mans gejisms lauzās ārā! Piedodiet. Varu pastāstīt par vienu no manām homoseksuālajām fantāzijām. Tā ir par to kā mani ieliek aiz restēm un es nonāku cietumā. Un tur mani izdrāž kameras biedrs un pēc tam es viņu. Nu, kā jums patīk?
0
vāji... tā riktīgi švaki...
0
Tev tiešām ir 18, slip? Izklausās, ka ne vairāk par 13..
0
Izklausīties var daudz kas.Varbūt es vienkārši neesmu izauzis līdz tam līmenim.
0
Starp citu, es redzēju sapni - man viens vecis (kurš mani ienīst) sita un spēra ar kājām, bet es neko nepretojos, tikai vaidēju vie sienas piespiedies un sarāvies. Tad viņš ar rokām parādīja tādu žestu, kas nozīmē "paņemt priešā" un teica, ka cietuma kamerā mani noteikti izdrāzīšot. Man bija neomulīgi. Galvenais, ka es to veci dzīvē pazīstu un viņš mani tiešām ienīst.
0
oho jums būs sexiņš...
0
Zipaks - the master of sex
:DDDD
0
ha ha ha maigum, tu tik tieshaam esi lohs!
0
Es neesmu lohs. Dzīvē esmu savādāks nekā tajā sapnī.
0
dziivee tu paraleeli sit kulakaa kad tevi kaads dauza ja ?
0
Īstenībā mani dauza ļoti reti. Bērnībā brālis dauzīja, bet es, protams, aktīvi pretojos, lai gan bez īpašiem panākumiem, jo biju sīkāks. Vēl mani vienreiz dauzīja uz ielas viens traks vecis, tad es arī aktīvi pretojos, bet beigās kaut kādi armijnieki mūs izšķīra.
0
izklausaas gan ka tu esi dauziits biezhi... stipri un pa galvu ;]
0
Ну это же маразм полнейший, какие йо-баны баны? Какие предупреждени... Вы что и на улице с помощью полицейских общаетесь? А еще андерграунд считается, что то более на среднестатист... обывателей тянет.

Давайте говорить по делу и без всяких там заморочек!

// Наше дело - смерть, наша вера в Штурм!
0
a kur rodas taadi floodotaaji? dienu un nakti dirš forumā, šito es neierubiju
0
nu tas laikam viens un tas-pats cilveeks
0
.
0
Slayer, это ты к чему относишь слово "dirš"? Попросил бы тебя поакуратнее.

p.s. Не вижу, кстати и твоего собственного мнения по поводу политики банов на форуме.
0
tfu!
0
Hekro - par diršanu es uzskatu visādu geju lietu utml. ķidāšanu, attiecīgi pats vari pačekot forumu un izsecināt, kuri ir lielākie dirsēji. Tu jau arī esi samērā interesants frukts, ne labdien ne labvakar, bet uzreiz nāc klajā ar visādiem foruma optimizācijas ierosinājumiem.
Par banošanu - būtu mana lapa un mans forums, puse būtu izbanota
0
Mani jau tīri labi uzjautrina Lielā Uggas izgājieni. Nekad pirms portāla atvēršanas īsti nevari zināt - būs vnk "connecting to infinito..." vai bac! TM Ziņas. Tā sakot, pārsteiguma moments. Bet nu banošana jau nepalīdz, ja māk proxy nomainīt - samazinās propagandas aprites ātrums, tik vien. Daudz vienkāršāk ir slēgt forumu (re: semema-industrial.net) un komentēšanas funkciju - tādējādi spams tiks novērsts zibenīgi

Slayer: pārfrāzējot "the beauty is in the eye of the beholder" - "Sūdi" un "diršana" ir tikai tavā apziņā. Kas attiecas uz tēmām par seksualitāti un attiecīgo orientāciju, mani pieņēmumi tika argumentēti un balstīti faktuālos izteikumos (par Venomu, piemēram, jāpiesienās ir nevis man, bet Skyforger bundziniekam, jo viņš man to pastāstīja), tu pats, šķiet, esi no tiem "torčītājiem" (lasītājiem - nerakstītājiem), tā arī turpini
0
Mani jau tīri labi uzjautrina Lielā Uggas izgājieni. Nekad pirms portāla atvēršanas īsti nevari zināt - būs vnk "connecting to infinito..." vai bac! TM Ziņas. Tā sakot, pārsteiguma moments. Bet nu banošana jau nepalīdz, ja māk proxy nomainīt - samazinās propagandas aprites ātrums, tik vien. Daudz vienkāršāk ir slēgt forumu (re: semema-industrial.net) un komentēšanas funkciju - tādējādi spams tiks novērsts zibenīgi

Slayer: pārfrāzējot "the beauty is in the eye of the beholder" - "Sūdi" un "diršana" ir tikai tavā apziņā. Kas attiecas uz tēmām par seksualitāti un attiecīgo orientāciju, mani pieņēmumi tika argumentēti un balstīti faktuālos izteikumos (par Venomu, piemēram, jāpiesienās ir nevis man, bet Skyforger bundziniekam, jo viņš man to pastāstīja), tu pats, šķiet, esi no tiem "torčītājiem" (lasītājiem - nerakstītājiem), tā arī turpini
0
Slayer, оптимизация форума частью состоит в идеологии, частью - в технических вопросах, которые впрочем не имеют начала.

Посмотрел вокруг, написал пару новых тем, поучаствовал в некоторых дисскусиях (так что вовсе и не было никакого "ne labdien ne labvakar") и сформулировал свое личное мнение про оптимальный режим сего форума как с технической, так и с социальной точек зрении.

Зачем банить? Ведь общение - благо, запреты - зло!
Pievienot komentāru
Komentārus rakstīt var tikai reģistrēti lietotāji tapēc ielogojies vai reģistrējies!
Aktuāli
Forums
Online [0]
Pieslēgties
Meklētājs
Jubilāri
MEDIEVAL (19 gadi)
Sedmenc (15 gadi)
Racējs (1 gadiņš)
Viskas