7 janvaaris- salamandra
0
iet, blla neiet? dazzas grupas pilniigi nedzirdeetas... un veel pietam taa salamandra taadaa dirsaa atrodas..
Komentāri sakārtoti pēc to ievadīšanas datuma
0
tiem kas nezin..
Sestdiena 07.Jan.2006 : "BirtH_Sic-Party" - GoSsiP (brutal metal/core), Bite Back (brutal nu-metal), Emotions Sold Out (experimental indy/hardcore), Shaman Guild (nu-metal), Undusted (metal/core), Sidemind! (hardcore), Spirit Mill (punk rock), Serpant (melodic/black metal)
vieta: Rīga, klubs "Salamandra"
ieeja: no 21:00 - 22:00 = 200Ls pēc 22:00 = 300Ls
piezīmes: Katra grupa spēlēs dzimšanas dienas dziesmu!
0
kur ir nefolks?
0
ojee, nu-gangsta-glam-brutalcore

ierasties ar no plastiliina izlipinaatu peni vai vagiinu... kam nav sava drauzdzinja tas ar lalalalaa

ok, labi elvis - i got stung ! rock`n roll!
0
Runci neuztraucies.... Nefolks mājo katrā no mums citos tikai vairāk kā vajag...
0
GoSsiP (brutal metal/core), nu shitas ir vinkrashi killerS pizģec vienkraši, ei tu nost.Bite Back shitas ari labs, varu iedomaties , TAS TAČU ir riktīgs pretsitiens, viņi ir atpakaļ, žel tik ar tiem piena zobiem nekāds bite back nesanāk.
0

RuncisRenars, vakar, plkst. 23:48
vo vo, tikai man sak mākt jautājums, vai tu pats neesi nefolks. Opaaa, ieberzies.
0
es esmu un neesmu nefolks
0
Es neiešu :))) pārāk dārgi :DDD
0
jā, pa 200 latiem es ar neiešu.
0
es gan ieradīšos pēc 2200
0
shis mani uzjautrina : brutal nu-metal
0
un taa tu ac/dc uzjautrinies... un vinji tikai raud...
0
A starp citu, nez kā tas domāts - ''Katra grupa spēlēs dzimšanas dienas dziesmu!" ???

Tipa visi spēlēs hepī bērsdej tu jū? vai arī viens to, otrs - daudz baltu dieniņu, trešais - sveiks lai dzīvo? :D
0
varbuut var barteraa? iemainiit kautko? (nav 200 Ls uz rokas tagad..)
0
ko tu piedaavaa?
0
mani gan atkal interesee ok oooorgaani (zatori) piedaavaa mainiishanai?
0
oo, man ir viena draudzene, kurai ir triis nieres. nopietni. bet taa treshaa nestraadaa, taapeec nav jeegas to donoreet. ah, veci projekta zhuljc (kaads vispaar zina to grupu???) laiki.. gjitaariste. vispaar es gribu sev tresho kruuti. driikst?
0
driikst , bet vai vajag??
0
apmaini pret dveseli
0
vajag, es reiz beerniibaa vienu sci-fi filmu skatiijos, kur meichai 3 kruutis. man tagad tikai divas:( jo vairaak, jo labaak
0
neatceros, kurai dievietei, bet bija pulkaak, peec viinogu kjekara izskatiijaas. feini.
0
bet tur bi arī džeks, kurš, ieraudzījis to daili, galīgi sašuta par savu kroplību - tikai divas rokas.
0
paspeet atcereeties?
0
haha a kung pao bija viens pups... bet liels.
0
starp pleciem?
0
zem kreisaa celja ;p
0
taa jau buus cista
0
Tā vien šķiet, ka daži turpina jaukt truemetal.lv ar alternative.lv.

Autor, ej dirst. Un paķer savu brutal nu-metal līdzi. Smiekli nāk. Idiņi.
0
to augury: nefolks tevi mīl un vēro!
0
BigUgga, vakar, plkst. 16:46 [Profils] [Link]
bet tur bi arī džeks, kurš, ieraudzījis to daili, galīgi sašuta par savu kroplību - tikai divas rokas.

baac, jaa, tur bija cilveeki ar visaadaam kropliibaam. he, atceros, ka vietaam man pat pretiigi bija. varbuut tu zini, kaa to filmu sauc?
0
Tas nebija tur par to Marsa apdzīvošanu? Cik atminu, kārtējā "Brūss Viliss glābj pasauli".
0
nee, Bruus Viliss, ja pareizi atminos, tur nebija.
0
3 ciči bij iekš Total Recall, kur darbība risinājās uz Marsa, un galvenā lomā bij pats Ārnijs Schw.
0
Ak, nu Arnijs vai Brūss- man viss viens pīpis, tik vai tā viņiem abiem ir īsi mati. :)
0
paldies par informaaciju. beerniibaa jau man bija dikti baisi no taas filmeles.
0
ha, bruus, blle. tur tak swarcz bi. nosaukumu neatceros, bet biki pa browseejot imdb atradu nosaukumu `total recall`.

man tie kropliishi patikaas, bet neomuliigi sametaas, kad tiem keexiem saaka truukt skaabekla un acis spiedaas uz aaru. reizee tik nenormaali reciigi un briesmiigi. izvolbeklji, hahahahahaaaaa
0
Bigij, kas tev acis pierē vais nau? Es jau paspēju palielīties ar savu erudīciju :))
0
ai ble, Intars. vinjam tik paraadi trijus....
0
atceros, ka tur bija taada programminja, kas taisiija vizuaali ideaalos cilveekus. piedaavaa pasham uztaisiit sev sievieti. Tu izveelies visu - matu kraasu, luupu formu utt. :)
0
kas i, nevienam nau ko teikt pa pasākumu? diusimt lat bi žēl? gej el vē ble.
0
ja vecim ir daudz naudas, un blakus stulba sieviete, tad nevajag programmas.. visu var izdariit uz operaaciju galda..
0
es nesaprotu jusu jokus bilete maksa 200-300 LS???
vai ari tikai 2-3ls?
0
A kāda starpība? šodien jau ir 10. datums. Un tas pasākums tāpat nenotika.
0
tadēļ ka pārcelts uz 14, bet vai tiešām tam ir nozmīme ?
Pievienot komentāru
Komentārus rakstīt var tikai reģistrēti lietotāji tapēc ielogojies vai reģistrējies!
Aktuāli
Forums
Online [1]
neverforgotten
Pieslēgties
Meklētājs
Jubilāri
daemon_dawn (16 gadi)
Skuja (11 gadi)
skru (9 gadi)
Viskas