american chopper
0
ble tagad pa dicovery raada, shie taisa choperi peec ford mustang stila ! BLEE visi ierubiit motorhead un skatiities!
Komentāri sakārtoti pēc to ievadīšanas datuma
0
ibio.......
0
redirected to
www.mca.lv
0
es tomer par senem
0
0
un??
0
un viss, tagad jums visiem jaasaprot, ka taa pasaule, kuraa juus dziivojat nav iista, iists ir shkjietami sirreaalais. murr. o, redzu kakji, kas saka grrrrr
0
american chopper --- labs raidiijums
Motorhead --- laba grupa

Drossi var apvienot.
0
Jā, starp citu, Izkapts, par to sirreālismu: tev nav kādreiz tā, ka šķiet- tava dzīve nav tava dzīve, kāds to plāno un saprāto tavā vietā un no tevis nekas nav atkarīgs, it kā tu būtu kāda literāra darba varonis, kur visi notikumi atkarīgi no rakstnieka izdomātā sižeta. Man, redz, tā dažreiz uznāk, un tad man tā šķietās- ja tā ir, tad jau tās domas arī nav atkarīgas no manis, tad jau arī tās man kāds cits ieliek galvā, un tā nemaz neesmu īstā es, bet gan kāda cita izveidota personība. Bet tad jau sanāk, ka tāda īstā "es" nemaz nav. Tāds, redz, sviestiņš.
0
Tas tāpēc, ka viss ir vislielākajā mērā atkarīgs tieši no MANIS!!!
0
Mmmm, neticu. Tad jau es sen būtu izvarota, paverdzināta, sakropļota, utt., utjp.
0
luusi zaraza, ruusaa nebiji, ruusa ROCKS ble!
0
Vai, cik patīkami- tu atnāca un nolamājies, a iemesli, kāpēc es nebiju, tev ir zināmi? Nav zināmi? Nu tad muti ciet un nebļausties, kaut mazliet cieņas pret sevi atļaušos palūgt, ja tas būtu iespējams.
0
zinu zinu, visu zinu edmunds jau par tevi visu pastaastija, hehe, taadas jau vinjas visas ir... ehhh.... guns and roses - november rain
0
Bļā, kas jūs- vīrieši vai klačubābas?
0
nu pie kafijas jau shis tas jaapspriez... taapat ar tirguu
0
"Vai, cik patīkami- tu atnāca un nolamājies, a iemesli, kāpēc es nebiju, tev ir zināmi?"

Vai, cik patīkami- tu atnācI un nolamājies, BET iemesli, kāpēc es nebiju, tev ir zināmi?

"Bļā, kas jūs- vīrieši vai klačubābas?"

***, kas jūs - vīrieši vai "klačubābas"?
0
Runci, mrrr. :) Nu baigais ziķeris!
0
korektors
0
baltais aizsmeerejamais
0
bllla
0
Tas raidijums nav slikts. resnais fāteris visus komandē... daži labi rokeru žurnāli ar ir interesanti.
Luusi, es jau saaku vest sarunas par braucienu uz kilkim žaibu... ;)
0
Lūsis, šodien, plkst. 12:10 [Profils] [Link]
Jā, starp citu, Izkapts, par to sirreālismu: tev nav kādreiz tā, ka šķiet- tava dzīve nav tava dzīve, kāds to plāno un saprāto tavā vietā un no tevis nekas nav atkarīgs, it kā tu būtu kāda literāra darba varonis, kur visi notikumi atkarīgi no rakstnieka izdomātā sižeta. Man, redz, tā dažreiz uznāk, un tad man tā šķietās- ja tā ir, tad jau tās domas arī nav atkarīgas no manis, tad jau arī tās man kāds cits ieliek galvā, un tā nemaz neesmu īstā es, bet gan kāda cita izveidota personība. Bet tad jau sanāk, ka tāda īstā "es" nemaz nav. Tāds, redz, sviestiņš.

lasiiju atbilstoshaa vecumaa graamatinju par to, ka mees visi esam sacereeti ("Sofijas pasaule", Justeins Gorders). Man jau taa doma dikti iepatikaas, bet domubiedrus tobriid neatradu. (man bija tik gadu, cik galvenajai varonei). Graamata - iisais kurss filosofijaa, bet tur shaadas taadas skaistas pasacinjas arii bija. (tiem, kas nezina - esmu pasaku fane;) ). Jaa, pie visa vainiigs ir autors, kursh savas negaacijas izliek megaromaanaa "pasaule".
0
Izkapts: Grāmatas nosaukums ir dzirdēts, bet lasījusi gan neesmu.
0
ble skic no manas teemas trollji, nu labi ruusis var palikt.

hehe jeff scott solo - biker mice from mars
0
jeff scott soto ;P
0
da man vel bisk no vakardienas rokas dreb ;] mes ap 9iem tik kkur aizpeldeejaam.... pizdec forshi bija :D... tulamors ROCKS!
0
Jeff Scott Soto - 06 - Born To Be Wild! ;)
pasties osīša alb.
0
redzeju jau ;]... tik baigi maz taas bildes man jau likaas ka vairaak buus ;]... un es tik vienaa redzams :F>... vairaa knebija ?

ble es ari gribu tadu pagrabu sev, nahujaa!
0
dzīvo, strādā nedzer daudz, un moš mūsu bērni varēs tur tavā pagrabā patusēt...
0
aha negribu es vinju suudus vaakt, savus gribu taisiit! to cik taadu dzivesveidu ar kartigu darbu gruuti savienot sapratu shon no riita ;]
0
Ui jā, bija labi, Artūr! ;) Tev pastāstīja, ka biji tā nolūzis, ka Manowaram skanot i ne aiz kājas raustot pamodināms nebiji?
0
Par kārtīgu darbu es uzskatu darbu ar +/- brīvu grafiku un kur tu pats esi noteicējs par saviem radošajiem projektiem. Mākslinieki ir tādi. Principā neviens īsts mākslinieks arī nemaz nespētu strādāt "normālā" darbā, kur jāstrādā no tikiem līdz tikiem.
0
a es šonakt sapņoju ka seaimā dirsos ar Ingrīdu Ūdri!
0
ahaa, pietam tas nebij vienu reizi vien tik pacilaa visiiti izrubies uz kadu pusstundinju akal tulamoru samiiljo, blee ZAJEBIS ;]... un nekas es peectam veel dahuja reizes manowar dzirdeeju ;]... un arii g&r un Led zeppelin.. aahhh :D

kkaas jautrs notika kameer es acis puutinaaju ?
0
nee
0
a cikos juus ar veceni aizpisaaties ? man jau viss sapluuda ;]
0
tev jau viss bija ciet ap 01.30 ko tur vēl/
O! A sexu ta Artuurs nedabuuja!! ;)
0
Mazāk dzer BĻE! Vismaz tā ka es i pie samaņas! ble
0
nu tas jau vakaraa veeel, atceros pamodos... tad palika gaissh, tad akal tumssh utt.

artuurs bija taadaa kondiicijaa ka labaakajaa gadiijumaa vareeja iedot kaadai pasuukaat, kadu tur veel seksu :D, ar tulamoru man bij sekss ;p

bet isniba neteiktu ka tur buutu baigi daudz potenciaali draazhamu vecenju bijis ;].. nu viena taada smukinja bij bet taakaa ne pa labi ne kreisi man blakus vinjas nebij taalaak kkur kko domaat man bij vlom ;]
0
Bij, bij, Artūr! Meitenes ui(!), kā dejoja, a tu nikā nerdzēji..
0
hehe edmund nu sava romantika taa ir re..

pa vait smukas ar bija ? nu tu jau pati par sevi sauliit (no tevis alus), bet saproti esmu paaraak ceels (no edmunda alus)

...
0
Ak, nu ko nu tēlo, bij, bij tur daudz smuku meitu, tu tik acis tā aizlēji, ka neko neredzēji..
0
tev laikam gaume slikta ;]... bet pasaki ka aizliet acis nav forshi... pa reizei... hehe un ja kas ta labak aizliet taa lai ir miers nevis papusei aizliet un izdraazt "vakara karalieni" ;]
0
Un vannas istaba ar krampīti ar bija....
0
Mmm, nē, ja es aizliešu acis, mani vēl ņems un piesmies, nez vai ļaus tā klusi stūrī gulēt, kā dažs labs te..
0
izdevaas paglaabtt man savu fifiigo dupsi hehe kaajas gan pipeles ar skochu sasaistiija, bet es jau labu laiku biju pamodies, nebija fun ;]...

hehe un arii piemiiztais kreesls tur bija :D...

a tas man pa miegam gljuki bija vai kudars tur arii aktiivi vienu skukji sev organizeeja?
0
annu ja?
0
xz manliekas ka paaraak forsha nebij... hehe nez izdraaza vai nee hehe
Pievienot komentāru
Komentārus rakstīt var tikai reģistrēti lietotāji tapēc ielogojies vai reģistrējies!
Aktuāli
Forums
Online [0]
Pieslēgties
Meklētājs
Jubilāri
daemon_dawn (16 gadi)
Skuja (11 gadi)
skru (9 gadi)
Viskas