Fauna cienītājiem
+1
Vai ir Latvijā kāds Fauns fanklubs?
Komentāri sakārtoti pēc to ievadīšanas datuma
+1
Latvijas Republikas Faunklubs
0
Visiem, kas sirdī jūtās fauni...
+1
A: kā iet?
B: nu jūtos tā faunīgi, kā pašam?
A: ej dirst...
-1
taa biku dauniigi
0
iesaaku ieveest taadu valsts iekartu ka Faundamentalisms...
0
Walk in to this world with your head up high, stay faun.
0
Miilja Labinja!
Man patiik tikai Fauna meele, taapeec neuzskatu sevi par gana piederiigu Faunklubam. Ko man dariit?
0
Ar šādām seksuālām pusaudžu problēmām lūdzu rakstīt uz Sīrupu.
Jūsu Laba.
0
Dārgā Izkapts:
Es domāju, ka franchu skūpsts šajā gadījumā atrisinās šo jautājumu:) Lai veicas.

+1
varbūt vajag uztaisīt žurnālu "truemetal.lv" ar lielo Fimoz posteri pa vidu un padomiem pīrsinga gribētājiem?
+2
Man īstenībā tās slapjās franču zēnu paradīšanas ne pārāk... esmu parasts latviešu puika, kas lieliski dod pa sauso.

...spļaušana attiecīgajās vietās jau ir cits stāsts...
0
A sūkāšana?
+1
Sūkāšana, teica Maigonis un pēctam burtu `Ā`
0
viegla pakodīšana ar zobiem.
-1
boks,tu to Izkaptij? Man liekas,ka viņai Nefolks varētu palīdzēt,bet īsti drošs neeesmu.
+1
Ierosinu tēmas nosaukumu mainīt uz "Fauna cienātājiem".
0
Radās vēlme pacienāt Faunu,ko?
+1
Jā, ar ciankāliju.
0
Ko tik ļauni? Viņš tev pāri nodarīja? Jeb tu tomēr pieteicies piedalīties Tabestic Enteron klipa filmēšanā?
0
Ak šausmas, piedod- atkal aizmirsu pielikt smaidiņu klāt! :)))
+1
Šoreiz piedodu ;)
0
TE klipam ir ljoti nopietns kastings, jau vairak ka 20 gribetajas tika atshutas...
0
Johaidii,tur noteikti sanāks kaut kas graujošs.Vai arī jānomaina vērtētājs.
0
Labi, ka nepiekritu. Ja mani atšūtu, es to nepārdzīvotu, iegrimtu depresijā, sāktu graizīties, utt., utjp.
+1
Kandidates nespej pareizi rikoties un pielietot "administrativo aparatu"...
Ceru, ka tu Tolx atceries, kas tas bija (URSK foruma)....
0
Ar to jau var nodarboties arī tāpat,pajautā Puucei.
0
Pag,mēģināšu atcerēties.
0
Tads melns... koniskas formas priekshmets...
+1
zini man tas fauns nemaz tik ljoti nepatik, tape faunuklubaa nestaashos, man labaak satiiri, griekji vispaar bija forshaaki
0
tad dibinaasi arturklubu?
0
man jau ir "rokenrola zeeni un meitenes", kuraa principaa visi mani taapat pieluudz, so nav lielas vajadziibas
0
:DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD
"Par Fauniem mums atkal jāiedzer" :DDD
0
Prozit!
+1
es tikai sajuusminaajos par Fauna meeli uzstaashanaas laikaa. Un Fauns vienk. ir kruts dzhegass (un kruts dzhegass bija arii Fauns Naarnijas hronikaas). Un Nefolk arii ir kruts dzhegass, kura meeli es iipashi nepeetu, un vinjsh jau arii neraada.
+1
Pāns tomēr labāks. Tas romiešu hellēnisms sūkā.
-1
kas ir Naarnijas hronikas?
+1
Tas pats, kas ākāšas hronikas. Tas nozīmē, ka tu ceļo savā astrālajā ķermenī ātrāk par gaismas ātrumu un redzi, kas noticis pagātnē uz dažādām planētām.
0
Nē...
0
kāpēc nē?
+1
Tāpēc, ka "Nārnijas hronikas" ir K.S. Lūisa grāmatu sērija par citu pasauli - Nārniju, kurā bērnu pulciņš nokļūst caur skapi, vēlākās grāmatās citos veidos un tur viņiem ir dažādi piedzīvojumi, bet Akaša hronikas ir nedaudz līdzīgs tam, ko skaidroja Maigonis, es teiktu, ka tas ir visuma arhīvs, kurā saglabājas ziņas par visu, kas noticis.Kāda tad tur līdzība?
0
+1
Man tā filma nepatika. Grāmata bija laba, bet filma bija daudz švakāka.
+1
dzirdeeju preteeju viedokli, bet pati nezinu.. man vienkaarshi fascineeja bebrs brunjukreklaa un tie nobimbaajushies caaliishi (ap 4g.v.), kas man priekshaa kinoteaatrii seedeeja.
graamataa vairaak jau bija taas mitologjijas, tas gan tiesa.
0
taa filma bij diezgan aizdomiga..
bet Bebrs ar bebreni riktiigi ierulleeja :DDD
0
rulliitis izskatijas bagi forshs, tuvaakajaa laikaa jaapbrujojas ar daudz alu un jajiet nostiities :D
0
Nu, kkur te bija, nu, iedot kāds tā labā onkkuļa Fauns kkkontaktiņu, ja? e-mail, piemēram
0
atradu, nevajag, ejiet dirst visi nefauni
0
ak dies - kādi vēl bebri??? :D neko neatceros vairs!
0
OMG LOL
0
Faun live @ Pagan Folk fest
(es biju tai festiņā, bija burvīgi, tikai uz In Gowan Ring paspējām uz pēdējo dziesmu vien :(( taču FAUN šovs visu atpirka, mmm)

rapidshare.com/files/106859675/F08... (passw: Folkbunker)
0
bebri? kādi bebri??
+1
joprojām Fauna Fanklubu nekur neatrodu. kāds no mums slinko. jautājums tikai - kurš?
+6
Pļeķķ,mincīt, nu cik var vecas tēmas cilāt.

btw,ja neesi aicināts uz mūsu Faunkluba sanāksmēm,znač esi atzīts par necienīgu esam. Viss,pizduj par Mad Fish fanot.
+2
Kāda vaina - var normāli parēkt. No slapjā līdz bebram bruņukreklā viens solis :D
+1
Jāgaida tik, kad episkā tēma par spermu taps augšāmcelta :D
+1
a kas tai bebra oi bl..atvainojos fauna spermā tāds īpašs, episks?
+1
nebija jau runa konkrēti par Fauna spermu (vismaz sākumā :D ) Bet izvērtās diezgan episks fleims, cik es atceros :)
-1
+1
Kas? o_O
-2
nekas random
Pievienot komentāru
Komentārus rakstīt var tikai reģistrēti lietotāji tapēc ielogojies vai reģistrējies!
Aktuāli
Forums
Online [0]
Pieslēgties
Meklētājs
Jubilāri
MEDIEVAL (19 gadi)
Sedmenc (15 gadi)
Racējs (1 gadiņš)
Viskas