Lusis+Tolx! :)
0
Vai nav skaisti.
Komentāri sakārtoti pēc to ievadīšanas datuma
0
Atkarībā kā un kur!
0
Skaistuma uztvere ir relatīva, Zipak.
0
Kādam nav ko darīt,es tā jūtu.
0
nu labi, naakamaa teema- relatiivaa uztvere, peec tam par to, kas kuram ir ko darīt un kas nee.
0
Lūdzu,cep tik aukšā!
0
Es tak teicu, ka Zipaks nogribējies. Tā, lūk, puiškans transformē savu seksuālo enerģiju citās nodarbēs.
0
Bet tad man tev Lūsi jautājums: kā Mehāniskais Apelsīns var būt nogribējies?
0
Tas nekas, ka apelsīns, a seksu ta tik vai tā gribas.
0
bļe es tak teivu nejauciet mani te... jūs caur mani ņemat sevi....
0
taads dzejnieks! ljaujiet Zipijam izteikties.
(heh, Zipij, paldies par iisu pamaaciibu miileeshanaa, nebiju sen taa smeejusies:))
0
nu ko,rekur tev Zipij būs kāds,kas varēs palīdzēt.Pati piesakās pie tam.
0
Nu šitts ir kā mēs ar Kūlo kautkādā 10, vai 11. klasē Armuci uzstiepām tai Anitrai virsū, kad pats nepratās. Jā.. tā kā mazus bērnus salikām kopā un vēl nācās paspiest tās galviņas kopā. Ķiķināja un spirinājās jau baigi aktīvi, bet pēc tam bij labi. Ilgi jau kopā tāpat nenoturējās, bet tas tā... cits stāsts...
0
Fauns,tas kāds mājiens,vai kā?
0
Tāds paņēmiens šoreiz nederēs, es jau liela, es 12-tajā. :)
0
Heh,es gan vēl 11-tajā. Bet paņēmiens tiešām nederēs.
0
re re Tolx pats pretī panāks.. Lūsi beidz tak spītēties...
0
Tikai 11. klasē, bet džekks jau atkniebies līdz vēmienam. "Nesiet tās kuces prom"
0
Zipak,aizej pie meistara.Jeb tev garantija jau beigusies?
0
Fauns, šodien, plkst. 22:32: "Tikai 11. klasē, bet džekks jau atkniebies līdz vēmienam. "Nesiet tās kuces prom" "

Jā, tādas, lūk, emancipācijas sekas, trulās ielenes, tfu!
0
wtf? Fauns,sorry,tu mani jauc ar kādu citu.Man ir konservatīvāks skatījums uz pasauli.
0
bla bla... ko tu te taisnojies.. tev tak cauri var redzēt...
0
Nja? Pamēģini...
0
Zipaks, šodien, plkst. 22:38: "bla bla... ko tu te taisnojies.. tev tak cauri var redzēt... "

Jā, mehānisms galīgā dirsā.
0
Pag pag, arī es esmu kārtīgs, godīgs un ļoti uzticīgs džeks, bet tas jau netraucēja man būt atkniebtam līdz perfekcijai jau tai pašā 11. klasē. Tā, ka nerausties.
0
atslābinieties un viss notiksies.... jeah...
0
Zipaks tikko beidza...nomizot apelsīnu. Faun,līdz tavam līmenim man vēl tālu. p.s. tagad klausos to Fimoz...njā,interesants,i... labāk nekā es gaidīju.
0
Tu mani esi tikai uz ielas no mugurpuses redzeejis, bet jau atzainiigi noveertee manu liimeni? Vo jaunaas tehnologjijas...
0
Nu i Zipak, skauž ka citam ir bet tev nav? hi hi (histēriski smiekli)
0
man skauž!!! (histēriska izbīle) Man prieks!!!!
0
viss skaidrs, a es domaaju, ko ar mani par skaistumkopshanu negrib parunaat...
0
nu tad par skaistumkopšanu!
0
parunaasim?
0
aha
0
vai tu kraasojies?
0
nē a tu? bet es esmu nagus vienreiz krāsojis :DD baigi ilgs proces ritīgi nobesīties var, tapēc vairs nekrāsošu... :DD
0
jaa, man arii manikiirs apnika, vienmeer sanaak knagjus kaut kur iegraabt...es kraasoju sakropstas, veel es audzinu matus:)
0
es a audzinu matus.. baigais tizlums ar viniem katru dienu jāmazgā.... duh...
0
audzini ..hmm maneejie pashi aug
0
es atkal cenšos audzēt bārdu :)
0
nedirs tev mati nemaz nav....
0
aaa bļaha man bārda neaug... Ko man tagat darīt??? es gribu baigo bārdu... eu ko darīt?
0
ja godiigi es arii bisku kuski esu atlaidis:).bet taada caurspiidiiga sanaaca:)
0
zipij, njem piemeeru no daudzajiem xmas veciishiem:) a man veel oktobrii bij baarda, atceries:)
0
vecums nenāk viens.... a man būs tāda bārda ibio visi dievi manā priekšā kritīs!!!!!!
0
pacietību kungi!
0
domaaju baardai liidzees taas pashas maskas, kas matiem, sk. teemu "Mati un mees":)))
0
nu nē,to es netaisos darīt :)
0
buutu smuki, kaa peec plastiskaas operaacijas nosaiteetu zodu...
0
es būšu baigais meža vecis ritīga bārda kur putniņi dzīvosies un matos stārķis pat varēs ieperināties.... yeah!
0
man kaukas teic ka vaigot bez putaam un uudens..vnk pa sauso kasiit:)
0
a tas neko nedod
0
pamēģini gan! pēc tam negribēsies tā darīt!
0
domā es stulbs esmu... hu hu ho
0
es to naziic teicu
0
haha, ar pliku zhileti, true...
0
..un gareniski..
0
ljoti gara, ljoti sarkana baardaaaa....
0
kas aug pa kaklu uz leju...taalaak pa veederu..liidz..
0
zemei
0
un taalaak veel bisku ..un tad jau visi 7 litri baarda izgaajushi.
0
ommmm, nezeeliigi skaisti...kaut mazliet neekonomiski...
0
nu sūds ar to bārdu, pa to es nesūdzos, a tie mati, bla... bērnības sapnis noaugt ar villu un ragiem, un kļūt par Alni Terōristu laikam jāaizmirst...

Fauns, 5. janvārī, plkst. 22:41
"Pag pag, arī es esmu kārtīgs, godīgs un ļoti uzticīgs džeks, bet tas jau netraucēja man būt atkniebtam līdz perfekcijai jau tai pašā 11. klasē. Tā, ka nerausties."

Rausties gan. visi jau nevar būt tādi daiļpisēji kā Faunc.
0
SDaiļpiseji, bļin. ha ha ha, ei tu nosst. ahujenais skils b'lein.
0
ikh, ui. :) mirsti mirsti, mirsti, mana dārāgā, es tevi redzēšu atkal, mana dārgā un es twvi redzēšu elllllē. mder`fuckin jēēē''!!!@!
Pievienot komentāru
Komentārus rakstīt var tikai reģistrēti lietotāji tapēc ielogojies vai reģistrējies!
Aktuāli
Forums
Online [0]
Pieslēgties
Meklētājs
Jubilāri
Liega (20 gadi)
MEDIEVAL (19 gadi)
Sedmenc (15 gadi)
Racējs (1 gadiņš)
Viskas