message notifications to email
0
А почему в форуме нет возможности получить уведомление об ответе в теме на почту? Ведь гораздо удобнее было бы проследить как дискуссия развывается.
Komentāri sakārtoti pēc to ievadīšanas datuma
0
A ti kto tokoi?
0
Diskusija parasti attīstās pēc viena un tā paša scenārija - viens vai divi kaut ko mazliet izsakās pa tēmu, tad atnāk Artuurs un paziņo kurus vecos hevistus viņš tai brīdī klausās un ko ēd, tad pamazām visi sāk apsaukāt viens otru par pediņiem un pokemoniem utt.

Tā ka nav nekādas vajadzības pēc tādas opcijas :P
0
un tāpat IMHO ērtāl ir paskatīties forumā.Un ja vēl dažkārt aiziet tā hiperaktivitāte,tad meils aizdiršas ka prieks.
0
blind guardian - zomevhere far beyond, ble ahuenna epizki ;D ! nupat paeedu kartupeljuz ar galjaz meerci, burkaanuz izlaziju un vienmeeriigi izzmereju pa zkiivi ;p...

a bet ja pa temu vajag... nu hz, zhita vienz divi emailz piezpamojaz.
0
ble un vizpaar intar, nu pazaki tikai, aciiz zkatotiez pazaki ka tev neinterezee ?!!
0
pietiek jau ka jādzēs ārā visi tie one time opportunity
0
jopcik... tak LATVISKI raksti.. kā redzi te visi Latviski raksta... ibio mans nesaprast un nemaz nemēģināt...
0
Veco hevistu muzons mani interesē.
0
emm,vai man tikai liekas,vai arī jaunā paaudze nepavisam nezin krievu valodu?
0
Liela daļa jaunās paaudzes nezin latviešu valodu.
0
arī.da ko vispār mūsdienās kāds zin?
0
Я непонял - что вы тут пиздите???
0
ДимаБерг, причем тут "кто ты такой?", к тому же в разделе "предложения"? Можешь не напрягаться и писать по латышски, я прекрасно понимаю язык своей страны.

Intars, ну это спорный вопрос - как раз наоборот получается - посмотрел в email, который у цивилизованны... людей висит на POP3 программ, увидел (к примеру) что это опять Артур что-то не совсем умное сказал и не надо заходить на форум и копаться в разделах. Ведь навигация тут все таки похуже чем в классическом phpBB.

tolx, а чтобы почтовый ящик не засирался, надо фильтрами пользоваться - gmail такое предлагает, да и любая POP3 почтовая программа. Это, кстати, ответ и пользователю universum.

Zipaks, ты конечно извини, но и русский язык можно выучить, я то латышский выучил. Ведь рассказчик должен уметь выражать свою мысль, а слушатель - понимать его. Это остается в силе и тогда, когда они меняются местами. Специально для тебя: Bet ja tev ir tik gruti saprast, tad es nezinu, ka tu seit dzivo - nevar tacu nezinat valodu, kuru plasi lieto valsti, kura tu dzivo.

И мне очень жаль, что ты не понимаешь русский, так как тут легко достать много хорошей литературы, как оригинальной, так переводы на русском языке. Ну разве если только не в силе факт, что "настоящий металлист книги не читает!"

Sonnenmensch, что это ты сам тут накаркал? Посмотри тему - "уведомление об ответе в теме" (message notifications to email). Дело говори!
0
nav vajadzības pēc filtriem, jo man ir daži "normālie epasti" un viens tīri piediršanai domāts, kuru norādu visās vietās kur jāreģistrējas. tāka tur ieeju tik reizi pāris dienās un iztīru
Pievienot komentāru
Komentārus rakstīt var tikai reģistrēti lietotāji tapēc ielogojies vai reģistrējies!
Aktuāli
Forums
Online [1]
BladeOfDarkness
Pieslēgties
Meklētājs
Jubilāri
Liega (20 gadi)
MEDIEVAL (19 gadi)
Sedmenc (15 gadi)
Racējs (1 gadiņš)
Viskas