Katrs pats sev skaifordžers!
0
Latviešiem ir sakāmvārds "Katrs pats savas laimes kalējs". Ko tas nozīmē?

Konduktors saka, ka mēs visi esam bioroboti. Tātad - determinisms, nekādas brīvas gribas.

Vienā modernā grāmatā rakstīts, ka dievs visus cilvēkus dala 2 grupās:
1) tie, kuri saka/domā "Lai notiek dieva prāts"
2) tie, kuri saka/domā "Lai notiek mans prāts" un vienā mierā turpina pildīt dieva prātu

Kā domāt? Kur būt? Varbūt nebūt?
Komentāri sakārtoti pēc to ievadīšanas datuma
0
bļa kur esi nokliīdis, es jau suņus palaidu, a tu zini cik tas maksā ? zabak eu , piķis iet, atpakaļ uz factoriyju un rubī pie konvejera. Man ir vajadzīgi bioroboti nevis foruma topitāji, armiju vajag saproti.
0
Kur armija? Kaņepju ielā 2a? Suņu nebija pēdējoreiz, laikam labi palaidi...
0
ne heroina 4b ielā, a tu ne tur saktījies, mazak blandies apkārt.
0
augury ir promilitārs Pagāna klons?
Mūzika, Mārtiņi un mizantropija. (c)
Neesi no www.boydrice.com/ inspirējies?

Latviešiem ir zemnieku sakāmvārdi un tikai ļoti spējīga iztēle var no tiem izvilkt kaut ko labu.

Redzi, pareizā pieeja ir zināt, ka determinisms valda un... neņemt to vērā. Bet praksē tas ir grūti, te mēs varam ātri vien nonākt pie Junga "vecākā dēla" tēmas, patības tehnoloģijām, dzīves mākslas utt.

Katrā gadījumā, viens ir noteikti skaidrs, šādā nozīmē: "Skaifordžers (Skyforger) nav pats sev skaifordžers." (Šajā sakarā, varbūt kāds var man atgādināt vai iedot linku, kur Dailes teātra santehniķis Pēteris izsakās par to, ka viņam teātris nepatīkot, tipa pārāk samākslots esot?)
Pagānam - augury noteikti būtu kaut kas, ko par to teikt.
0
a tu vair noliktava nestrāda, nu tās burkas, tu vairs netīri ?
Pievienot komentāru
Komentārus rakstīt var tikai reģistrēti lietotāji tapēc ielogojies vai reģistrējies!
Aktuāli
Forums
Online [0]
Pieslēgties
Meklētājs
Jubilāri
M (jauniņais)
Viskas