Nogalinat savus vecakus!!!
0
Nu ne jav pa istam bet kaut kada zina ja? 100 dienas bez vecakiem esat meginajusi iztikt?
Komentāri sakārtoti pēc to ievadīšanas datuma
0
Protams, ka esam mēģinājuši. Vecāki, protams, sūkā, bet tomēr viņi man daudz ko ir devuši - piemēram, slaucījuši manu sūdaino pakaļu bērnībā un daudz ko citu un tāpēc man ir jāciena viņi mūžīgi. Pat, ja viņi ir dolbani lohi.
0
100 dienas? Ko tik maz?
0
ņja, 100 dienas ir aptuveni tas laiks, kad vairs nevar izturēt ar viņiem kopā dzīvojot.
0
kas jums nepatiik vecaakos?:)
0
Tas, ka tu viņiem vienmēr būsi tikai bērnelis. Stulbāks, sīkāks, bez vērā ņemama viedokļa. Diskusijas nav iespējamas, jo argumentācijas trūkums nenozīmē sakāves atzīšanu, bet pāriet principa jautājumā. Kādu laiku jau padzīvoties ir baigi feini, bet kad ievelkās, tad ir biš pa traku. Man jau nervi ir dirsā nupat. Varbūt mājā dzīvojot to nejūt, bet dzīvoklī ir žoppa. Piem. man vēl aizvien ir jāstrīdās ar savu māti par to, ka es netaisos vilkt treniņbikses zem esošajām biksēm, lai būtu siltāk. Kad es viņai apskaidroju, ka pa nakti palikšu pie meitenes, viņa ir sašutusi: "Nu bet kas tev kāds viņas tur redzēs?!!" Tu varbūt, naziit esi novārtā pamests bērns, vai arī tavi senči ir kautkādi apdolbījušies hipiji, vai varbūt tev tas šķiet normāli. Es gan kautkā neesmu uz mieru kautko tādu sagremot. Un vēl ar sīko bračku vienā istabā jādzīvo. Es takk neesmu saspiedies, tikai situācija spiež. Vo tas ir nekro! Tad jau labāk pilnīga vientulība, kā bij tur Rīgā uz beigām, nekā šitais nekro cirks.
0
es tikai pajautaaju :) manas sajuutas ir liidziigas jo arii ar bracku jaadzivo vienaa midzenii...un jau kaadu laiku mekleeju iespeejas parvvakties...kauku noireet kaut 1 istabinj
0
Turies! Gan jau viss būs kārtībā (apskauj, noglāsta pleciņu)
0
Momma's gonna make all your nightmares come true
0
ou sory her ne your
0
Man arī besī - mani joprojām māca, kā dzīvot un ar ko gulēt. Murgs. Fauns labi uzrakstīja par to argumentāciju un viedokli.
0
laikam visas mammas liek vilkt apaksa otras bikses, es lai nesaktos kaskis, mammai par prieku piekapos :D
0
man gan otras bikses neliek vilks tikai biezāku džemperīti un biezāku kurciņu... nu bet es pa savam.... un arī es dzīvoju ar bračku vienā istabā... un vispār es vēl par mazu lai sakravātu mantas un dotos laimi meklēt.... hrr vēl pāris gadi jāpadzīvo vecākiem uz kakla... un vispār man viņi tīri ciešami, protams dažreiz rodas nesaskaņas, bet visu var mierīgi vai mazākmierīgi atrisināt... un arī fakts ka esmu vidējais bērns ģimenē tad tā teikt mazāk man piekasas par visādiem sūdiem... he he.. esmu apmierināts...
0
No senčiem var tikt prom ziniet kā? - Atrodiet kādu citu, kas jūs uzturēs :))
0
piemeram bagatu sievieti :D
0
Maigonim derēs arī onkuls :DD
0
nekad un nemuuzham. nebuus, kas peec koncerta miilji apjautaajas, kaa gaaja un vai pohinjas nemoka...

maneejie ir ideaali. ljauj visu un pienjem visu. uzticas man. bijushie panki kaa nekaa...
0
ar laiku tak visi vecāki pierod!!!
0
mana muteriite pat visu to aktiivi atbalsta. savureiz es aiz cienjas vinjai istabaa ienaakot nogriezhu decibelus, bet vinja pati atkal uzgriezh skaljaak muuziku... ideaalaaku maati nevar veeleeties.
0
vecaaki nevis pierod, bet samierinaas :))
0
nabaga cilvēki - kā saka, vecākus neizvēlās
es gan labprāt dzīvotu pie mammas, es neredzot vecākus vairāk par mēnesi nevaru nodzīvot, ne jau tāpēc, ka esmu memmesmeitiņa, bet tāpēc, ka viņi ir kā morālais pamats zem kājām..
pietam padomājiet - kurš parasti jums "sēž pie gultas", kad esat slimi?
0
uraa- vismaz veel viens normaals un neapdauziits.
mani gan uzjautrina, ka tie, kas sheit vissmagaak apcelj savus senchus, arii visssmagaak tiem pielien reaalajaa dziivee. tiktaal par oidipa kompleksu u.c. shtruntiem...
0
hehe - laikam jau to domāšanu kaut kā ietekmē tas cik bieži vecāki dauzījuši, gadās laikam, ka trāpa arī pa galvu
jeb
vajag uzmanīgāk staigāt lai nenokristu un neapdauzītos
starpcitu gadu skaits bieži neietekmē brieduma pakāpi, tāpēc, ja kāds domā, ka ir īpaši gudrāks tāpēc, ka ir vecāks 'ges agen' :D
0
piekritiishu. infantilitaate ar vecumu tikai pienjemas speekaa.
0
sheit dazziem buutu veelama psihologa paliidziiba
0
piekriitu. un tam psihologam dereetu vinjiem pastaastiit, ka 25-40 gadu vecumaa dziivot pie senchiem un teikt, ka "vecaaku sucks", iisti nav normaali. ja reiz esi paraziits, turi muti un ja esi patstaaviigs, tev vinji diez vai traucees dziivot... secinaajums no shii visa.
0
"mani gan uzjautrina, ka tie, kas sheit vissmagaak apcelj savus senchus, arii visssmagaak tiem pielien reaalajaa dziivee"

Kurš šeit tik smagi apliek savus vecos, un kuru no tiem, kuri te viņus tā apliek, tu tik labi pazīsti reālajā dzīvē?
0
Kur ta nu paliki? Iebrauci auzās, panku bērns?
0
aizmirsu piebilst, mani vecaki ari ir loti labi, labakus nevar vairs veleties.
0
Nu manus vecāku varētu iedalīt divās grupās - Oma, kas visu nosaka un ir principāla dirsa un pārējie. Ar pārējiem viss būtu ok, ja tikai kādam no viņiem būtu mugurkauls, bet Oma gan būtu jāizsūta 100 dienu izsūtījumā, ko pēcāk pagarinātu uz nenoteiktu laiku.
0
labi, ka mana ģimene ir tikai mamma...
0
Vārdu sakot labie vecāki ir slikti un sliktie vecāki ir labi...
dāāā..
0
tu vispaar par sevi rakstiiji iisteniibaa vai kaut kaa tev izteele samezhgjiijaas? ja kas, es ar tevi runaaju, negaaciju mekleetaajĄ
0
Fauns- es neiebraucu auzaas, bet paaris dienas padziivoju, nerokoties netaa. ne jau visiem atkariiba.

nu labi- ja no shii foruma personiski paziistu kaadus 3%, tad par ap sevi esoshajiem tieshaam to varu teikt.
0
Nevajag pie vecākiem dzīvot un būs skaistas attiecības.
0
toch nogalinaat autora vecaakus, pa to ka cirvi izaudzinaajushi. publiski
0
a varbuut nenogalinaat nevienu un vienkaarshi iganoreet?
0
Nezinu,man ar vecākiem ir ideālas attiecības...
0
Klau, tak Ēdenbičs teica, ka burtiski nav jāuztver. Ko jūs te reibstat?
0
Man ar vecākiem āri viss ir normāli. (vīni āri klausās metālu :-P)
0
njaa, un, kad to buusi paveicis, beidzot vareesi buut atbildiigs tikai par sevi...meesli buus. bet pasham savi.
Pievienot komentāru
Komentārus rakstīt var tikai reģistrēti lietotāji tapēc ielogojies vai reģistrējies!
Aktuāli
Forums
Online [0]
Pieslēgties
Meklētājs
Viskas