Beveriina radio Nabaa
0
Sakaraa ar paarcelshanos no Riigas uz Liepaaju kaadu gadu nesanaaca klausities nedz Swh rock nedz Nabu
Tagad maajaas ievilkts internets un sagribeejaas atkal paklausiities Beveriinu Nabaa, bet tai laikaa kad bij - sestdienaa 22 nekas nenotiek.
Pastaastiet luudzu kaa tur ir - nolikvideeja to raidiijumu vai veel pastaav tikai citaa laikaa
Nabas lapa taada pamirusi izskataas.
Komentāri sakārtoti pēc to ievadīšanas datuma
0
Ieej tur un viss tur ir rakstīts... un tā lapa tāda vienmēr bijusi.... džung džung...
godīgi sakot nesmu dzirdējis nekad, bet kautkad derētu sadūšoties...
0
Pastāv tas raidījums,kur tad liksies.Pirmdienās 24:00 būs īstais laiks.
0
pa ko taja raidijuma stasta?
0
ai Tu maca par dārzniecību... visādus padomus dod ko, kā un kad labāk... citreiz vēl par viādiem māju remontiem.... āāā un parasti beigās par dzīvnieciņiem....
0
un vispār.... labāk jau laicīgi iet gulēt uz to raidījumu neklausīties.
0
Hmm, es jau taads naktsputns eju guleet ap 2-3 naktii...
0
naktsputns saki?
0
loti jancigi.
0
decapitated paklausies kādreiz varbūt tev iepatiksies!!
0
ta ari darisu
0
Rīt Beverīnā, plkst 24:00 būs sekojošas lietas:

Trail of Tears - 2005
Krisiun - 2006
Faro - 2006
Benedictum - 2006
Dismember - 2006

un citi...
0
Savukārt vulgāro komercmūziku Jūs droši vien nesadzirdēsiet radio NABA frekvencē.
blin piro reizi sitadu radio redzu kur neskanetu popsa.
0
sonne, blee laid labaak ManOwaR vo ta es ar mosh bisk paklausiisos ;p
0
kad bus Manowar jauns CD - tad ari tiks "palaists" :)
0
heehe viltiigs lapsa kuuminsh, a kam tev vecaas dziesmas, uuber-dziesmas nepatiik ? vai taada tjipo politika ?
0
beidzot arī līdz Krisiun esat tikuši? Laikam visu laiku paši klausījāties,nebija laika atnest uz radio.
0
oi oi. psc.
0
uzvārds ir, bet tolka nav
0
forsi man tas raidijums loti patik, turpmak klausisjos katru 1dienu.
0
a cik vispār klausītāju tas raidījums pulcē? Nu tā vidēji? Tur nav gadījienā tā, ka sēž divi džeki Madonā, viens Valmierā, un tolx ar decapitated Rīgā? Vai arī jums to nekad neuzzināt, tāpat kā man?

Atbilde droši vien būtu kautkas tamlīdzīgs: "we have a small, but strong comunity, and as you see, it grows! I'm happy to educate these young, fresh minds. I just have this feeling, that it's right somehow, yeah"

Nu tie tikai minējumi, un nekādā gadījumā nebija domāti kā uzbraucieni. m? Kā tur ir, ko? Tā tīri inči vienkārši.
0
Nezin, kā tur īsti ir. Sevošķi liela jau tā auditorija nevarētu būt, bet gan jau tik traki nav, kā Fauns minēja :) Pašam gan baigi reti sanāk dzirdēt, apmēram tikpat reti kā tad, kad tas raidījums bija sestdienu vakaros.
Labi vismaz, ka Roka Avēnija tagad būs labākā raidlaikā - varbūt vismaz to biežāk sanāks iedzirdēt.
0
tam raidījumam apt. kādi 200-300 klausītāju ir... patstāvīgu. vairāk gan nebūs...
0
Pārējie klausītāji ir pie rociņas vedami?
0
ja ir inernets un dc nav nekādas vajadzibas pēc tādiem raidijumiem.
0
Piekrītu,bet humors tur tomēr ir labs brīžam.
0
Eu a tur ir kautkādi konkursi??? Zin gribas ko vinēt :D un te tā visi runā būs jāpamēģina tik vienmēr aizmirst.... un pārāk vēlu....
0
eds vienreiz konkursaa vinneju cd un spilgti oranzju UZLIIMI :)
0
eds=es
0
^Intaram: nu kā jau tu droši vien saprati, bija domāts- pastāvīgi klausītāji. Pārrakstījos. :)
0
a es redz tiku par brīvu uz Hypocricy un Exodus.Labs vinnests.
0
isteniba es to raidijumu klausijos caur i-netu, tiri tam lai uzinatu ko vairak.
0
nu nezinu gan, man jau šķiet viņi tur pa daudz vārās un liek garlaicīgu mūziku, es parasti, ja arī noķeru, izslēdzu pēc 20 minūtēm. nevelk mani tā beverīna, labāk tiešām tas, kas pa miks fm
0
ja kāds klausījās vakar šo raidījumu, varbūt atceras kas tā bija par bandu no UK(?) laikam bija priekšpēdējā dziesma.. black/death ar melodiskām vietām..
0
grupu ta atceros,bet nosaukumu gan laikam viens no vadītājiem izrunāt korekti nespēja.tā prasi viņam.
0
Heheheheh, ta grupa bija

AKERCOCKE
0
misteri (elle)Galantie
0
(elle)Gantie
0
Akercocke ir baigi interesantie...
0
Mhm, no Akercocke esmu dzirdējis tikai 2003. gada "Choronzon", bet tas ir dikti gards.
0
Eu Sonne ( sauliite laikam ? ), a. neko.
0
A var pasūtīt pie jums dziesmas. Es gribētu veltījumu artura jaunajai frizūrai. Kaut ko no blonde, var sarunāt ? esi choms.
Pievienot komentāru
Komentārus rakstīt var tikai reģistrēti lietotāji tapēc ielogojies vai reģistrējies!
Aktuāli
Forums
Online [0]
Pieslēgties
Meklētājs
Jubilāri
MEDIEVAL (19 gadi)
Sedmenc (15 gadi)
Racējs (1 gadiņš)
Viskas