Apģērbi
0
Kāds var pateikt, kur var dabūt normālas kvalitātes apģērbus ar metāla grupu simboliku???
Komentāri sakārtoti pēc to ievadīšanas datuma
0
Vaacijaa..!
0
Var mēģināt izlīdzēties arī ar šādām bodītēm: www.metalmerchant.com
Ak, bet tā jau arī laikam sanāk Vācija :)
0
any way - shii vislabaakaa :D www.x-tra-x.de
0
kaadreiz tirguu vareeja nopirkt(centraalajaa),bet tagad,cik esmu dzirdeejusi,tur vairs nekaa neesot,nu nezinu-var jau paskatiities.Bomberaa un Randomaa arii kaut kas ir,bet loti maaza izveela un daargi.
0
Latvijā šādas mantas reti kur var atrast, vairāk jābraukā pa pasauli
0
Randomā agrāk bija tas foršais apakšējais stāvs, nu tie krekli vienmēr ir bijuši sūdi, man liekas tad jau tochen centrāltirgū var lētākus un labākus nopirkt, bet diski gan tur bija papilnam, tagad to visu aiztaisīja ciet...
0
nu tie krekli tur bija no krievzemes un krievzeme jau nekad nakas labs nemedz but...
0
audzeejs, kaapeec jaapeerk krievijaa suudus? taapeec kaa Latvija pati neko nerazho :)
0
patiesiba ta arii ir! ja gribi normalu kreklu, aizej un origo un apdrukaa ar kadu bildi vien gribi! piemeram ar happy tree friends :) es gribeetu
0
saki origo tā var izdarīt??? Jā, mans sapnis būtu dabūt mašīnu ar tree happy friends simboliku un normālām tumbiņām, tad braukāt apkārt un uz skaļāko laist viņu dziesmu...
0
Taa dziesma ir aarpraatiiga. Tur var vienkaarshi izniikt, ja divas minuutes vinja ir jaaklausaas.
0
nee ta ir superiigaaka lieta pasaulee HAPPY TREE FRIENDS i love you :)
PS: origo var tikai apdrukat kreklus(laikam) uzlimes ir citur, es savam autinjam liktu uzlimi BMW SUCKS
0
Jā protams, ko tikai neteiksi - no tās dziesmas var iznīkt, aaaaaaaaaaaaaaaa, es to dziesmu vakar 3 stundas pēc kārtas klausījos un dziedāju līdzi un arī tagad uz to vien velk... Giggles rulllzzzzz 4ever!!! Vienīgā normālā lieta, kura līdz šim pasaulē ir izdomāta=)ļā ļā ļa ļa ļāa, ļa ļā...
0
Priekškam ar metāla grupu simboliku? Man tas atgādina mazos tīņus kam dikti patīk ka visi zin ko viņi klausās... Ir taksh tāpat tik daudz interesantas lietas...
0
2 Ragana
Jā, tiešām - piemēram uzrakasts "Sugar Baby" vai "Sexy" :))))))))
0
Es piem. dažreiz staigāju ar kādu Backstreet Boys vai Britney Spears krekliņiu vai arī tēloju velsieti... Ai kā mani repa karaļi un šugarbeibes apsmej...
0
ŌOOOOOōōō Šuga, Šuga, Hanī, Hanī...
Bī mai beibī tunait! Ō Jēe! Aim jōr men, svīt lidl gerl...Ez long ez jū lav mī...

Davai dibinām black metal grupu Blackstreet Boys!
0
aaaaaaaij, jē hanī, giv it tu mai beiiiibī, komon, giv mī luv end aim ol jo-ors, nīd luuv litle Čik, so K'mo, nou fiear, yah mēn iz hier, a jei-i jei-i

Bet Backstreet Boys tāda jau grupa pastāv (!), ja nezināji, tā jau būtu necieņa pret oriģinālajiem autoriem, šie vēl noskaistos un atteiktos ar mums ierakstīt demo songu, es teiktu, ka nosaukumam jābūt Backstreet Boys2, lai oriģinālāk (pakaļielas puiši - ar latviski labi skan), bet ja jau tāds rihtīgais blackmetāls tad var piem. Melnās Maģijas Brīnišķie Izzinātāji, Saules Dievu Dienišķie Aizstāvji, nu tā tas viss notiekās...
0
Džast rimember jūr mai beibiiiiiiiiiiiiiiiii... jo
0
Es rakstīju BLACKstreet boys. Bet "Pakaļielas zēni" arī ir labi. Nosaukums tik latvisks, ka Folk-black varētu spēlēt.
0
man besii jebkaadi uzraxti!
0
Un tjipa tattoo uz apgērba kā urlām!
0
Un tjipa tattoo uz apgērba kā urlām!
0
Oj fak, laikam nepareizi izlasīju, faking acis asiņo, ta tu taisīsi to grupu Pakaļielas zēni???
Im in ;)
0
Piesakos ansamblii kaa ksilifona speeleetaajs..
0
Ķepas no krieviem, lūdzu nost:anger:, viņi vismaz kaut ko ražo:)

A vot šito fišku es nesaprotu - kāpēc vajag standartā ģērbties??

Tipa, lai visi uz ielas redz, ko tu klausies? Bet tad jau tev nav po* ko par tevi domaa... cviests.
0
Nu man ir poh, ko par mani domaa piem. Melnaa, kad es uzvelku kaadas sev miiljas blices kreklinju.
0
Bet taj pat laikā tu visiem parādi, ka tev tā blice mīļa:)))
p.s. a es par tevi i netaisos domāt, man ir citas lietas, par ko savas pelēkās šūnas sprindzināt:))))))
0
jaa, paraadu gan. Bet man neliekas, ka tas ir kautkas shausmiigi slikts. Nu varbuut izkataas kaa taads reklaamas stabinjsh, bet vispaar kaada tur starpiiba.
0
Ja tas ir legāls grupas krekls, par kuru tu viņiem esi naudu maksājis - tā ir goda lieta! :)
0
Neskati viiru no cepures.Galvenais kas tev ir sirdii un galvaa!!!
0
Neviens neko nezina,labaak pasakiet kur pashi neemaat?
0
vai nav vienalga man vispaar tikai viens iron maiden krekls a paareejaas lupatas vienkaarshi tumshas es labaak naud ziedoju alus dievam
0
Vienīgā vieta,manuprāt, kur metalhedien iepirkt T kreklus ir Randoms, Bomberā sen neko prātīgu neesmu redzējis.
0
uz tirgus iisteniibaa man tirguu patiik pie reizes kaadu belashu var noeest
0
hm...cha visiem...!! es ta ka skaitos jauninja, bet kam gan tas interese.:))
Pievienot komentāru
Komentārus rakstīt var tikai reģistrēti lietotāji tapēc ielogojies vai reģistrējies!
Aktuāli
Forums
Online [0]
Pieslēgties
Meklētājs
Jubilāri
M (jauniņais)
Viskas