Heaviest band that you know..
0
gribeejaas zinaat ko uz shaadu jautaajumu atbild aarzemnieki..
ja kaadu interesee, luuk metaltabs.com/forum/showthread.ph...

un ko saka saveejie?
Komentāri sakārtoti pēc to ievadīšanas datuma
0
diezgan maaniigs jautaajums
0
Blins, es zinaaju vienu brutaalo desu kur vokaals tieshaam oga bija naturaala. Smekiigs, zems un nesaprotams bet stabils un graujosh. bliins, aizmirsu nosauku vieniigi
0
Ļauj minēt... Sikfuk

Nu ok.. varbūt Guttural Secrete
0
Kā ir domāta smagākā, pēc ģitāru rifu smaguma, vai pēc vokāla!! Varbūt pēc bungu ātruma??
0
Abaddon Incarnate, Gorgoroth, Nile. Psiholoģiski/psihiski- System of a Down
0
Wormed?
0
vecais Cooper's dziivajaa!!! Nu taa gaazh...
0
Gorguts.
0
moška Grabak....
0
Nu nevar uz šitādu jautājumu viennozīmīgi atbildēt. Subjektīvi pie smagākiem es skaitītu kādu mid-tempo desas buldozeru, teiksim tā kā Bolt Thrower, Incantation, Immolation; varētu būt arī kāds drūms desdūms, uz Evoken šniti. Ātrie man kaut kā neliekas tik smagi, pofig, cik viņiem zemu ģitāras noskaņotas - nu vai ta Mortician ir baigi smags? No ieraksta ar daudz kas atkarīgs.
+3
Varētu būt Carpathian Forest, viņiem riktīgi resns basists. Domāju, ka diezgan normāli piedod svaru klāt visai grupai;) Bet vispār Pavaroti arī tāds tukls, turklāt kopā ar visu orķestri sver ne pa jokam;)
+1
Tad jau jāmin, teiksim, Crowbar - resno komanda, vai arī, piemēram, Haggard - lai arī nav tik resni, toties vesels bars. Nile gan arī dzīvsvara kategorijā tīri vērā ņemami varētu būt. Vai, reku, Crematory tas ūsainais tak arī ir aplam resns.
0
roof noteikti Wormed :) Well, iisti nezinu, smagaakaa, mosh The Berzerker...
0
Winter
0
Disgorge
0
Ir daudzas nezināmas SMAGAS grupas
0
pagaidam no man zinamajam grupam,pasam liekas ka
Nile vai Dying Fetus, bet tas ir tikai pagaidam..
0
perversist,christ denied...
0
nu es dotu žetonu Lee Dorian par līdzdalību 2 platēs, kas katra savā ziņā varētu būt smagākā:

1) Napalm Death "From Enslavement...", īsi un konkrēti tīrs grindcore. Tas nekas, ka pēc tam šitās idejas tiek visādos veidos apspēlētas, N grupas un grupeles taisa vēl bezjēdzīgāku troksni, bet sākums tam visam varētu būt šitas cd;

2) Cathedral "Forest of Equilibrium" - brrr, pilnīgs pretstats punktam nr1, bet smags un depresīvs, lielās devās nevar klausīties, bet pa retam 1-2 dziesmas no šitā cd joprojām uzlieku. Arī šķiet sava veida pieonieris ar N turpinātājiem.
0
Saatans

Jap, Tu atsauci atminjaa. Taa grupa bija Disgorge (MEX nevis US). Ar smagumu es vairaak uz vokaalu biju domaajis.
0
Sadistik Exekution, blieziens vienk, austrāļi kkādi ja nemaldos.

Bolt Thrower ar smagi māk spēlēt.
0
Winter, Winter
0
:)) yeeee Disgorge:)))
0
Bolt thrower vairāk izceļas ar savu monotonumu un vienveidību!! Respektīvi visa albuma garumā tiek bliezts smags, salīdzinoši lēns, bet patstāvīgs zāģis!! Vēl arī vokāls ir tīri labs!!
0
The most heavy i know? Latviešiem bija Dies Irae.. This one!
0
atdodu savu balsi par jau iepriekšminēto tuklo Crematory ūsaini >:))
0
par Black sabbath nekaa smagaaka naw bijis un nebuus:)
0
Tarktor, arī Cattle Decapitation "To Serve Man" laikos, sevišķi vokāls.
-2
Pec skanejuma Condemned, uztveres sarezgiitibas zinaa Meshuggah, Gorguts
0
Līvi
0
USURPER. Twilight Dominion albums, lai arī fillerus saturošs, satur arī nereāli smagus gabalus. Par šo runājot, galvenais Usurper iedvesmas avots T.G. Fišers arī ir gadu laikā saražojis daudz ļoti smagas mūzikas - sākumā ar Hellhammer, pec tam Celtic Frost, un pēdējie divi albumi - CF - Monotheist un Triptykon - Eparistera Daimones arī ir ahūna smagas lietas.
+1
Nezinu par Līviem, bet Credo pirmie albumi vissmagākie ever spārdītāji. Tik smagi, ka vnk pzdc visam.
0
Celtic Frost, Trypticon, Evoken, Hierophant... nez, bet pārsvarā lēnā mūzika.
0
Vēl atcerējos - dāņu Dominus arī nav gluži tā kā hēlija baloniņš. Sk. vecās detuhas tēmu.
0
Paraudziņš, kā skan Usurper, ja kāds nav dzirdējis:

www.youtube.com/watch?v=Sv2R0naRmSg...

Viena grupa, par kuras 'reunion' es noteikti priecātos.
0
Es tā sapratu, ka tas "heaviest" kritērijs kilogramos mērāms ir.
0
Nav jau nekādi izmērāms. Bet jēga no tēmas kaut vai tik daudz, kā manīt, kas kuram ar to smagumu vispār asociējas. Citam cūkgrainds, citam kapudūms, citam Credo.
+1
Šitie varētu būt daudzpusīgi smaga banda:

Crowbar - Existence Is Punishment

www.youtube.com/watch?v=mM2-iPAY2p4...
0
Jap, es arī par Crowbar. Pamatīgs klintsbluķis.
0
Klausos tagad Incantation "Blasphemous Cremation", un šķiet, ka smagākā muzīka ever varētu izklausīties apmēram šitā. Ne tik smagi, cik nospiedoši savā apzinātajā sabiezinātajā vienmuļīgumā. Monotoni nopresē smadzeni, ka prieks.
Bezmaz vai tāds funeral dūms, bļin, moš Skepicism disu izvilkt, salīdzināt...
0
Patiesībā šitā ir tāda laba viela diskusijai. Ar cik cilvēkiem nav runāts , katram domas dalās par to smagumu. Un ja tā aizdomājas... Ko tad var tā likt par smagāko , ko ņemt par etalonu. Kad es tik tikko sāku klausīties smaguci , man šķita, ka nekā smagāka par Cannibal corpse nav , vēlāk atklāju graindu , un tad man tas šķita ūber ūber smagākais , bet tagad pat nevar pateikt, bleķis , detuha vai dooms.

Bet laikam jau es Nokturnal Mortum pieskaitīšu pie tiem smagu smagajiem.
-1
Vispār, ja neskaita pēdējos divus albumus, tad domāju, ka Sunn O))). Viņiem tā kā arī bija piešķirts smagākās grupas un zemākās skaņas īpašnieku statuss, bet tas jau arī, protams, tikai tā... Teorētiski. Bet brīnos, ka neviens nebija pirms manis viņus minējis.
0
Kas gan tur tiem Sun O))) tik smags?
0
Nav nācies Sun O))) dzirdēt pilnu gabalu kaut vienu , tik tā dažus mirkļus , un kaut kā neticās , ka viņu drone ir zemākā skaņa no visām visām blicēm... Ir dzirdēts, ka dažas blices ar saviem augstajiem un zemajiem rifiem spridzina pastūžus , varbūt arī Sun 0))) tā dara. :D
0
diSEMBOWELMENt
+1
vajadzēja jums aiziet uz SUNN O))) tad, kad šie bija Rīgā, un muzicēja Anglikāņos, rastos priekšstats, kas ir īsts skaņu okeāna radīts smagums.
Teeth of Lions Rule the Divine arī ir šausmīgi smaga grupa. :)
0
Bija zināms par to konci , bet man bija žēl naudas un nervu. Varbūt kā background kaut kādā klubā arī varētu iečekot viņus un gan jau būtu tīri ok , bet kā uz konci iet...
0
a šķiet ka smagākā grupa nav jāmeklē īsti metālā... visos šitajos noizedrone blablabla, tas pats Merzbow šad tad tā bombij pa smadzenēm, ja neklausas caur tumbiņām pa 9ls.
0
Jā, O'Malley gan ir vienas varenas svina ražotnes īpašnieks. Ir man viens Burning Witch disks... Tas tiešām ir tikpat smagi, cik nepanesami.
0
^^ Tātad tu nosaki grupas smagumu pēc tās trokšņu frekvencēm un spēju/nespēju tās paciest ?!
0
Hmm, drīzāk tomēr pēc kopējā iespaida, ko tas viss atstāj. Burning Witch tā atmosfēra tiešām visai pārņemoša un pie zemes spiedoša. Mūzika savā ziņā patīkama, bet - pamēģini divreiz disku noklausīties... Smags kā mamuta pakaļa!
Oho, tie frīki pat dīvajā spēlē (cik labi, ka var atslēgt YT embedošanu): www.youtube.com/watch?v=OdQKpq4qXfU...
0
Manuprāt uzstādījums par "smagāko" grupu ir nedaudz bezjēdzīgs. Taču Sun O))) koncerts bija izcils ( klausīties ierakstu ir citādi, es arī neko bieži neklausos). Kombinācijā ar gaismām izjūta tā kā atrodoties kaut kādā plaisā starp dažādām dimensijām.
Pievienot komentāru
Komentārus rakstīt var tikai reģistrēti lietotāji tapēc ielogojies vai reģistrējies!
Aktuāli
Forums
Online [1]
Lācis
Pieslēgties
Meklētājs
Jubilāri
MEDIEVAL (19 gadi)
Sedmenc (15 gadi)
Racējs (1 gadiņš)
Viskas