Monsters Of Metal
0
Tātad ir tāda lieta kā Monsters Of Metal, noteikti vairums zin kas tā par štelli... un arī noteikti grib savā īpašumā, ja tā tad dodies uz outlaw.lv/details.php?id=744... un sāc kačāt!!!
un tur arī ir vol.1 abi diski DVD, un būs arī vol.3...
Tātad Apollo klienti uz priekšu, savādāk baigi lēnu man nāk.... :D

Rekur mazs ieskats vol.2 ---> www.dvd-galaxis.de/genre-detail-no-145...
Komentāri sakārtoti pēc to ievadīšanas datuma
0
torenti shmorenti ! neko nerubiiju !
es esmu uzticiigs dc++ :DDDDDDDDDDD
0
negribi domāt,pats vainīgs.
0
jā, nu domāšana tur ir briesmīgākā!!!
0
tie lomi negrib mani regjistreet
0
nu dažam kā redzams ir par briesmīgu.
0
tikko tieši monsters of metal vol. 2 skatīju,arī vol1 un vol2 ir redzēti
šo to jau tur var labu atrast
0
tas kas no tā saraksta interesē tas jau redzēts....
mmmm...atcerējos Savatage-gutter ballet-...ideāla dziesma
0
redzēts jau daudzkas, bet vai pietiek ar vienu reizi!? un jā šitādi tēvaiņi izauguši un neko nerubī....
0
ko tu tur murkšķi?! Ieliecis kautkādu huiņu un tagad gozējās. Bla, kas tas ir par mēslu?! Izklausās pēc kautkā smagi draņķīga.

Daudzi no jums jau laikam ir informēti par tādu štelli kā "Pilnīga Huiņa vol.13", nu tad uz priekšu, ieslēdzam savus kompasus un ņemam tās pipeles rokās.
0
hi hi hii a uz vaaka ta kjirbiits ;]]]]

eu atsuutat kaads uzaicinaajumu uz ihack.lv

torrenti ROCKS jeah!
0
Faun... skatos tev tāds stresiņs.. saprotu jau, zin tādu mantu gar ausīm laist...

0
p.s.
oho es te tā paskatījos un izrādās man ir 2 ielūgumi iekš ihacka :D.... labs i Artūriņ, dod tik e-pastu......
0
Ja jau tāda manta, un tu esi tāds mantu pazinējs, tad moš padomā par tiem € 31.95, ko? Pautu ģīmi?
0
uh.. aizsvilies ne pa jokam... nesatraucies gan kāds tev iedos...
0
p.s.
un nafig man naudu tērēt, ja pa velti varu dabūt... un vispār kad pats pelnīšu tad varēšu domāt...
0
zipak tu tomer esi malacis no manam tavam alus, vai avri resnajam ugim pieprasit vinsh man dahuja paraadaaa

portvins@inbox.lv

0
nu no tiem monsters of metal parasti 3/4daļas gabali ir metami,bet vismaz jautri
0
divus diskus biju novilcis.Paskatījos drusku un izdzēsu,nav tur nekā.
0
bišķīt jau ir... poh vilkšu visus.... būs vecumdienās ko skatīties... a pēc šitiem iemetīs Monster Of Death oh tur gan daži grandi...
0
es labāk palūkošos,ko ārzemēs var atrast.tagad kāds queenryche DVD derētu.
0
Kas tie queenryche?! Queen parastie?!
0
Klausies Zipele, man te cilvēki saka, ka tas tavs fag parade esot baigā huiņa. Tu zini, tu riskē ar baigiem sūdiem. Ko lai es tagad tiem cilvēkiem saku? Nesmuki sanāk.. Ko tagad darīsim?
Pievienot komentāru
Komentārus rakstīt var tikai reģistrēti lietotāji tapēc ielogojies vai reģistrējies!
Aktuāli
Forums
Online [3]
pincītis
neverforgotten
BigUgga
Pieslēgties
Meklētājs
Jubilāri
M (jauniņais)
Viskas