Ektomorf
0
Skatijos shii gada Wacken listi un ieveeroju sho nosaukumu. Domaaju iesist kaut ko metala arhiivos bet tur nekaa. Nezinu, laikam jau zem segas jaaklausaas tad buus :D :D
Man kaut kaa liekas ka viniem ir taads Sepulturisks skaneejums bet paklausiities bija interesanti
Komentāri sakārtoti pēc to ievadīšanas datuma
0
Dazzas dziesmas taa neko, tiiri labas
0
Nez, pirms 2 gadiem Wackenā, kad vilšanos uz steidža sagādāja Unleashed, gāju paklausīties Ektomorf, kas tai pat laikā spēlēja; aizgājis līdz party stage un izdzirdējis vienas dziesmas pirmos akordus un solista saucienus "Jump, jump!", ar steigu metos prom....
0
yo nigga!

kkada tur fignjaa vaacija shovasar Metallica & g&r & motorheads speelees... bet tas arii viss no labajiem... iedomaajaties pat transvestiites placebo paaicinaajushi, triisrteiz pa seju riikotaaajiem!
0
ho ho ho.... Sepultura saks... tad jau noteikti šamējie ar....
0
Vajag precizēt - post-Chaos A.D. Sepultura sucks. Schizophrenia, Beneath the Remains un Arise slāna daudz vairāk, nekā tu spēj apjēgt.
0
ehhh aii scorpions tai bedree ievilkushi ;[
0
jūū, Zipak nevelc kaut kādus Monsters of metal, bet novelc klasisko Sepultura koncertu-Under Siege- (Live at Barcelona)!!!

njā..vajadzīgs taču Cavaleras comebacks iekš Sepulturas..nu Dikinsons atgriezās, Halfords arī..
Sepultura ar nēģeri vispār nau baudāmi, Soulfly nu tā aiz cieņas pret Cavaleru var dažreiz paklausīties, nu kā nesaprot-varētu tak naudu nopelnīt.. Max is back in Sepultura..stronger than ever...new album and tour bla bla bla...es to albumu gaidītu
0
manupraat shits...
0
tas nav priekš manis...... un man jau ļoti gara rinda ko kačāt....
Pievienot komentāru
Komentārus rakstīt var tikai reģistrēti lietotāji tapēc ielogojies vai reģistrējies!
Aktuāli
Forums
Online [1]
BladeOfDarkness
Pieslēgties
Meklētājs
Jubilāri
skru (9 gadi)
M (jauniņais)
Viskas