briivdabas fests Latvijaa
0
Vai shovasar taads buus? Varbuut nav jeegas teereet laiku un naudu visaadaam maanijaam uc? vienkaarshaak nogaidiit.
Komentāri sakārtoti pēc to ievadīšanas datuma
0
gan jau kaut ko uzveidos
vismaz es ceru, ka uzveidos
0
Blomei jau nu naudas gan daudz nevajadzeeja.
0
Tak laikam ir Valmierā rokfests un ta vēl Madonas pusē laikam saucās Sinepes un medus bet tur laikam jau nav īpaši smagais
0
man šķiet, ka pagājšgad bija pēdējās sinepes un medus madonā.
0
Par sito ari grasijos prasit!
Vispar Latvija ir daudz sada veida pasakumi?
0
jū pagāšgad bija pēdējās Sinepes un Medus, šogad nebūs....
decapitated Tu no meža!? Jopcik nu pietiekami šitie festi ir, bet kautkāds stulbums ir kad divus festus saliek vienā dienā, vai arī vienu pēc otra...
un visos šitajos festos jau labi ja kādas 3 metāla grupas ir... bet tikuntā ir vērts...
0
Zipak es galigi zals vel samas lietas.
0
mjaa, a tomeer dikten nabadziigi mums sanaak...taa ljengani...un nopietnaaku par Blomi taisiit nevar atljauties...un tad izmisiigi lepojamies ar to pashu nekaadumu...beeee. a varbuut tomeer var izdoties arii labaak? Kaukad Robinsonos tak gluzi tik shvaki nebij, ko?
0
Šovasar augustā būs divu dienu fests Ventspils rajonā, uzstāsies dažādas punk/alternative/metal/vē... grupas. Vairāk infas- www.vakc.tk
0
nevis "vē..." grupas, bet "vēlKautKādas" :/
0
Sutas Balss - Alūksne
Tas ir oficiaali, pagaidaam neieliekam ofic informaaciju, jo viss ir tapshanas stadijaa, bet datums tad buus 30.juunijs un 1.juulijs,,,,,un pasaakums solaas notikt Pilssalaa nevis vecajaa vietaa, tusinjsh gan vareetu notikt arii vecajaa vietaa, bet salaa buus 2 skatuves un krutas grupas,un arii citi pasaakumi
0
un tajos pašos datumos Igaunijā notiek Hard Rock Laager....
0
no droshiem avotiem zinu - shogad atkal notiek 2 dienu fests Blomee... turpat kur pagaajusho gad! :) info sanjeemu no Denisa [SANCTIMONY]
0
nu bļa! atkal jau tajā čuhņā!
0
a datumi??
0
tik un tā tu zipak neapmeklē šos pasākumos.
un ļoti šaubos, ka apmeklēsi jelkad.
0
cerība muļķa mierinājums... :E
0
info sanjeemu no Denisa [SANCTIMONY]... >:))
0
nosauc zip pēdējo daudzmaz jēdzīgu festu/konci uz kuru esi bijis.
0
aha Tev jua neviens nepatiks, jo tie takā punkiem vairāk orientēti... bet viss notiek pirmo reiz... bļe nelecies!!! ja zvaigžņu izvietojums būs labvēlīgs man, tad būšu... bļe...
0
pasaki maamukjim ka es tevi pieskatiish, lai tu nepazuudi sauliit
0
Pahod High Times varētu vēl būt Gulbenē. Tā kā pagājšgad un vēl pirms gada... Vienīgi ja būs, tad cerams, ka nebūs organizatorisks čakars - ta būs tās grupas - ta nebūs.
0
Nu ir tāda lieta, kā Trinstoka & Tabūns, vismaz agrāk bija.
0
kodieni pie Jankas ceturtdienās
Pievienot komentāru
Komentārus rakstīt var tikai reģistrēti lietotāji tapēc ielogojies vai reģistrējies!
Aktuāli
Forums
Online [0]
Pieslēgties
Meklētājs
Jubilāri
daemon_dawn (16 gadi)
Skuja (11 gadi)
skru (9 gadi)
Viskas