Cannibla Corpse LV stilaa
0
Vai ir kaadas grupas kas meistariibas un seeles veidaa liidzinaas CC? Es tik nesen esmu iebraucis LV metaala sceenaa, buut labi uzzinaat!

PS - Pamaniiju, ka daudzi taa pamatiigi nodirsh Nu-Metaalu, kaadeelj tieshi O_o
Komentāri sakārtoti pēc to ievadīšanas datuma
0
man nepatīk, bet es nenodiršu
ir tie, kuriem nepatīk, un kuri nodirš
0
interment...varbuut...
0
un vecie sanctimony...
0
nu tur jau gan ar CC nekāda sakara nav...
0
varbut vinjs nezinaja ka CC ir desa tapec meginaja pielidzinat?
0
tiesi kur?
nu bet death metal jau vienalga ir...nekaa cita jau letinjiem nava... kkaadi stulbi nekvalitatiivi blackeri pilna dirsa a death nav...:(
0
aaa sanctimony vecie bija riktiigs death ja gadiijumaa kaads nezina taa kaa nevajag dirst ja?
0
nu vispaar jau ir bet nav tik izplatiits kaa black
0
Tu man to?
0
nu jaa jau tu man to savu ieprieksheejo komentu...
0
ne es biju domajis to uz dash :D:D
0
labi sorry...
aaa un nu metalu nodirsh jo tas nava metaals...!
0
nu sorry,es nesaskatu nekādu līdzību starp vecajiem Sanctimony un CC.tās ir stipri atšķirīgas grupas.
0
to melbaaardis

parādi man lūdzu, kur ir tā pilnā dirsa ar blekmetālu?
0
neglected fields,urskumug,nightwing nycicorax,fimoz,laikam eternal snowfall un veel kkaadas kuru nosaukumus neatceros...
0
neglected fields nav bleks
0
Kas tu galīgi? Eternal Snowfall par bleku saukt. Latvija vispār bleks tikpat kā nepastāv. Dažas krievu grupeles un vēl Urskumug, un vēl bij kaut kādi Ocularis Infernum, kurus gan es neesmu dzirdējis. Desa man šķiet Latvijā ir daudz populārāka.
0
Fimoz un blacks? :DDD
0
Fimoz un blacks? :DDD
0
Sorry par spamu, bet moš kāds jau ir ievērojis, ka Trūmetāls caur Operu gļuko
0
izmanto mozillu, negļukos
0
Flaying
0
Manuprāt Latvijā puslīdz Bleku spēlē tikai Urskumug un Dark Domination! Nycticorax visai nosacīti ir Bleks!

Bet tieši CC stilā manuprāt nespēlē neviens! Labākais Latviešu Death laikam ir Flaying un vecie Sanctimony gabali, kaut gan tie jaunie Anpher izklausās visai interesanti!!
Neglected fields, ja kas skaitās Technical death metal!
0
vecie Sanctimony bij baigi labie, bet CC gan viņi nav līdzīgi, drīzāk kaut kas uz MorbidAngel pusi.
0
To ATILLA: Kas ir Dark Domination?

To NEON: Man šķiet ka Flaying spēlē grindu :D
0
nu jamm, brutal death metal
0
Dark Domination ir neliels Urskumug side projekts.
0
Nehera - Dark Domination un Usrkumug ir divas neatkarīgas grupas :)
Tas, ka savā starpā ir draugi un sadarbojas, nenozīmē ka viena ir otras projekts vai otrādi :)
0
Tieši tā, vairāk nav ko par viņiem pateikt!!
0
melbaaardis, aizvakar, plkst. 23:14 [Profils] [Link]
interment...varbuut..."" - kaa tad, tavos sapnjos varbūt.

Un vispār, vai mums Lv vajag tādu grupu, kas spēlētu līdzīgi kā CC ?
0
JĀ!
0
NĒ!
0
vajag, lai spēlē labāk par CC nevis līdzīgi kā CC, vajag tiem jenķiem ielikt pamatīgi ;)
0
vajag izlasiit komentaaru liidz galam!(par bleku)
es jau teicu nekvalitatiivu bleku !!!ar to biju domajis tas krievu grupas!!!
0
kaut kā tā iegājies ka nu pārsvarā Latvijā spēlē zlobu(cik ir nācies dzirdēt), kāpēc nav neviena grupa kura spēlētu kaut ko smagu, bet ne uz death tendētu, tip tiamat, moonspell utt.? nesaku ka tieši tādu bet minēju vnk kā piemēru..
0
Nē nē, nemaz nav... Year Zero būsi palaidis garām. Tāpat kā Eternal Snowfall, Frailty, un karoče nenāk īsti tagad vairs prātā, bet ne-zlobas mums netrūkst. Da tie paši Niktikorakss.. Baigā zloba, saki? Nenoņirgties kāda zloba.
0
Patiesībā no visām LV metāla grupām - 10% ir ar talantu apveltīti cilvēki, kas rada normālu mūziku, 5% - tādi, kuru klucim nav manāmas nekādas klausāmas mūzikas aprises, bet kuri spēj kautkādā veidā iekustināt publiku, un pārēji 85% ir vai nu grupas, kas sanāk kopā uz 2-3 mēģiem un izjūk, jeb arī tādi, kas nomālējas, un ar savu melnbalto seju imidžu mēģina kautko sasniegt, ņihuja nezinot par mūziku. Kautkas CC līdzīgs varētu ietilpt tajos 10 pročos, jo CC spēlē ļoti talantīgi cilvēki, lai gan tos 10 pročus Latvijā sastāda Sanctimony, Neglected Fields un Huskvarn. Mans viedoklis.
0
Cannibal_Corpse-Kill-(Samp...
jopcik man pat patīk...
0
Cannibal_Corpse-Kill-(Samp...
0
nahren viņš daudzpunktus pimpis tāds liek....
Cannibal Corpse - Kill (Sampler)2006
0
velkās Melnā piektdiena 2005, jāpaklausās un jāatsvaidzina atmiņa drusku
0
a vispār tās Melnā Piektdienas ir pieejamas veikalos??? ja ir tad kuras un kur???
0
Ko tu domaa ar cc stilaa?muzikaalo skaneejumu liidz albuumam The bleeding vai Fishera darbus.tie ir diezgan atshkirigi.Kuri ta tev patika albuumi?vai tikai 1u treku dzirdeeji?
0
To Zipaks: Vēl nesen 2005. gada piektdiena bija pieejama universālveikalā ''Centrs'', bet tā kā viņš tagad ir aizklopēts ciet, tad es pat nezinu kur varētu būt!! Sonnenmensch droši vien zin?
0
Nē nezinu, jo jau gadu nestrādāju Gailītis-G kantorī...
Pēc loģikas varētu būt t/c DOMINA, jo uz turieni tika attdoti visi smagie diski, kas bija CENTRS veikalā. Cena bija jābūt 1,99 Ls.
0
aa ja jau teema aiziet par melnajaam piektdienaam tad veel kaut kur ir nopeerkams 3.,2.un 1. seejums izlasei?
0
Nu nezinu man izdevās Molā atrast IV izlasi, bet šaubos vai agrākie sējumi vēl kautkur ir nopērkami!!
0
Starp citu, ka jums patik tas 3 sample dziesmas no jauna albuma,kill?
0
ēē, bet Frailty-silent winter- diezgan laba dziesma,turpinot cītīgi strādāt varētu sanākt kaut kas ļoti labs(es gan nez cik ilgi viņ spēlē varbut jau 5 gadus?)
0
man pašam ir VI.. gribējās jau vēl ko citu dabūt...
0
zipaks katram uzsauc pa kūkai ?
0
vecīt Tu esi pārpratis jūs man pelmeņus, tādus kā tiko notiesāju baigi labie... mmmm... vēl citronskābīte pa virsu.... amm amm..
0
pastasti ko tu vakar pa nakti vel notiesāji, varbūt kadu malku leknas dziras ko ?
0
vakar pa nakti needu, bet tuvu naktij arī bija pelmeņi... es pat teiktu esmu uzsēdies uz pelmeņiem... tāda ir tā dzīve...
bet tiktiko apēdu 4 siermaizes [krievusiers] uzceptas.. mmm tāds kausēts sieriņš.. jopcik rozā cik garšīgi...
0
uh atkal notiesāju pelmeņus...
0
bļin, pelmeņi... man īstenībā pēc tām vecajām ceturtdienām vairs uz pelmeņiem pat skatīties īsti negribās.
Pievienot komentāru
Komentārus rakstīt var tikai reģistrēti lietotāji tapēc ielogojies vai reģistrējies!
Aktuāli
Forums
Online [2]
PeterisP
BladeOfDarkness
Pieslēgties
Meklētājs
Jubilāri
Liega (20 gadi)
MEDIEVAL (19 gadi)
Sedmenc (15 gadi)
Racējs (1 gadiņš)
Viskas