Jack Frost
0
Eh... Ja jau par Doom Metal daži ļauži šeit sākuši daudzmaz runāt pēdējā laikā, tad būs vien arī man tāda lūk tēma šiten jāiesprauc...
Nu dikti laba grupa! Edenbeast, Beldegir u.c. - ja jūs neesat šos dzirdējuši, jūs neesat dzīvojuši!
Īpaši jau viņu pirmais albums, "Eden"...
www.jackfrost.at
Gloom rock for asylum...
Komentāri sakārtoti pēc to ievadīšanas datuma
0
Es esmu dzirdējis - tiešām labs!
0
Jaa, laikam nebuushu vis dzirdeejis :(
Bet, tu, Pallidus, ieveertee taadu grupu no UK - The Prophecy. Man vinji baigi iepeera. Tuvaaks info www.the-prophecy.net
0
Paldies!
Ieteikumi noder - doom klausos ne visai ilgi; taču pēdējā laikā nu baigi esmu uzsēdies...
Starp citu - Jack Frost it kā rakstaalbumu, taču tas var arī neiznākt... Metalheads - support!! :)
0
Mums ir jaaatbalsta DOOM! Es nesaprotu, kaapeec cilveeki tikljoti to nemiil... Doom tachu ir pats smagaakais un skaistaakais, kas ir. Nesakiet, ka man nav taisniiba, jo esmu klausiijies ieprieksh gan death un black, gan arii visu paareejo, bet tikai Doom manu dveeseli speeja sazhnjaugt pa iistam. Support Metal, support Doom!
0
To Pallidus
Ieveertee arii taadus monstrus kaa Ewoken. Death/Doom no ASV ar Funeral Doom elementiem. Baigi labi, it iipashi albuums Quietus un dziesma WHERE GHOSTS FALL SILENT. Skumjais skaistums... :)
0
O.K.; paldies :)
Bet man liekas, ka doom vairumam metālistu ir vienkārši "pārāk garlaicīgs" - tā estētika neprasa, piemēram, baismīgi nomālēt ģīmi un pasludināt sevi par lieloun briesmīgo nezinko... Te viss tā drusku vienkāršāk - cilvēki spēlē mūziku, raksta interesantus tekstus un īpaši necenšas nevienam neko pierādīt...
Starp citu, unikāls radikāls death-doom - WINTER.
0
Jaa, es zinu Winter. Diezgan labs.
Runaajot par DOOM esteetiku - es pats ilgi mekleeju, ko klausiities, un tieshi DOOM METAL skumjais skaistums man lika apstaaties un palikt tajaa uz muuzhiem. Paaraak garlaiciigs, ko? Man garlaiciigs lieks tieshi DEATH vai BLACK, jo tur viss pazuud neuztveramaa aatrumaa. DOOM tieshi nav vienkaarshaaks, tas ir daudz dziljaaks un melnaaks.
Ja gribi uzzinaat visu, ko zinu es, Pallidus, tad ej uz www.doom-metal.com
We dance and the music dies...
0


Pour yourself into me, our time approaches
so near, that I sigh. What danger in such an
adorer? We dance and the music dies. We
carry them all away, as we glide through
their lost eyes. You lift me above myself,
with the ghostly lake of your mind. Arise
from your slumber in my arms. Your beauty
took the strength from me. In the meadows
of heaven, we run through the stars.
Romantic in our tastes. We are without
excuse. We burn in our lust. We die in our
eyes and drown in our arms.

Man shodien gribas buut romantiskam... Kur gan veel var sastapt taadu dzeju? Tikai un vieniigi DOOM Metal, MyDyingBride...
0
Hehe, doom-metal.com - tā jau ilgāku laiku ir man otrā dzīvesvieta :)
Man mīļākā dziesma laikam gan ir "Crown of sympathy" no ta paša My Dying Bride albuma... Vismaz to es gaudoju bezmaz vai ik dienas... :)
Vēl pāris atklājumi:
REVEREND BIZARRE - klasiski lielisks DOOM ar Black Sabbath un Candlemass atbalsīm tajā...
MAJESTY - tā kā vairāk viena cilvēka projekts... Bet - kas par spēku!... Šis dzīves norūdītais (spriežot pēc noģīmja bukletā -nē, tik "true" paskatu doom'ā sen netiku redzējis:)) Majesty ar savu nesatricināmo flegmatismu spēj notiekti vairak nekā vairums blekeru ar savu histēriju... Total darkness and gloom! :)
0
Jack Frost have just signed with Massacre Records, the new and yet untitled album will be released in February 2005.

www.jackfrost.at

Tas nu tā, ziņa no manas pašlaik mīļākās grupas maillistes :)

Edenbeast!!
Kur, ellē, Tu izrāvi Evoken un The Prophecy ierakstus? Pastāsti man ar', es ari gribu!!! Kur tos var nopirkt?
0
Evoken var atrast bomeraa, tur jaabuut vinju albuumam Quietus.
Ar the Prophecy buus gruutaak. Pagaidaam pieejami tikai sampli www.blackdoom.com

Enjoy the dark sadness of DOOM METAL. MDB forever!!!!!!!!!!!!!!!!!!!...
0
Vispār jau grupas The Prophecy leibls tirgo viņu albumu, taču tur atkal priekšā tas nolādētais "Paypal", kurs ar Latviju nesadarbojas... Tāda, lūk, mēs nolādēta province, kaut arī iekšā ES, johaidi...
Bet samplus paklausījos - tiešām satriecoši; atgādina gan MDB, taču vienalga - ar tādu izjūtu nospēlēts...
0
Jaa, it iipashi TILL LIGHT ENSHRODS saakumaa.... taa vien gribeejaas uz celjiem raapot un raudaat....
Hail The PROPHECY!!!! Hail DOOM!!!!
Pievienot komentāru
Komentārus rakstīt var tikai reģistrēti lietotāji tapēc ielogojies vai reģistrējies!
Aktuāli
Forums
Online [0]
Pieslēgties
Meklētājs
Jubilāri
Liega (20 gadi)
MEDIEVAL (19 gadi)
Sedmenc (15 gadi)
Racējs (1 gadiņš)
Viskas