Superhuman
0
www.superhuman.lv/main.php

no kurienes tādi uzradušies, netīšām uzskrēju virsū tvnetā rakstam? pastāv it kā no 2004. gada.
mājaslapā var vienu pilnu dziesmu novilkt-forša dziesma īstenībā-tāds kā lai nosauc, modernais hardroks vai?
un kā tāda nezināma grupa strādā ar populāru angļu producentu, jā arī imidžs tīri tā neko grupai izveidots. es domāju ka panākumi te ir garantēti 100%
Komentāri sakārtoti pēc to ievadīšanas datuma
0
Nezinu, no kurienes uzradās, bet eksheresiarhu Reinītis pie viņiem kādu laiciņu basu spēlēja... a par to producenta meklēšanu bija pat Dienā sludinājums kaut kad samērā pasen, es redzēju
0
e, kaut ko sajaucu, sludinajums bija par menedzheri laikam
0
labs money noteikti samaksāts tam producentam. nē nu ja albums iznāks un visas dziesmas būs ieturētas tādā stilā kā lapā novelkamā Voices, tad man viņu vajadzēs noteikti
0
Ierakstā viņi diezgan smagi ieliek kloķi Sanctimony. Vispār dīvaini redzēt, ka tādā alternatīvajā, vai kā viņu nosaukt stiliņā, pie mums ir kautkas smuki uztaisīts, ierakstīs, pat biš kačīgs, nerunājot nemaz par vokālu, kurš tiešām ir izdevies. Pie dirsas, ka peģiki. Vairāk tādus. Vairāk vairāk!!! Ne jau tāpēc, ka man ahūna viņus vajadzētu, bet tāpēc, lai paceltu vietējo līmeni biš augstāk. Prasībām ir jāaug!!! Malači.
0
Neesmu dzirdējis, bet man ir spēcīgas aizdomas, ka tai grupā viens mans bijušais klasesbiedrs spēlē. Būs jāiečeko, ja jau pat sūrie metaļori slavē.
0
varu droši apgalvot un pievienoties Faunam, ka pediņi vien tur ir. nu kjipa grupai labaaks nosaukums tomeer buutu - Superhujman
0
tagad, kad paskatiijos bildees, nospriedu, ka toch pedinji!!!! nahuj ir jaakraasojaas, bljee? kas tur vispaar jeedziigs varbuut, kad vokaalists ir no juuras akmentinjiem un taas popgrupas, aizmirsu kaa sauca!!!????
0
un kā tu to tik droši vari apgalvot? esi ar kādu no viņiem pārgulējis?
0
tb ...jeedziigs var buut...
0
paskaties bildes, nav obligaati ar vinjiem jaapaargulj, lai to secinaatu. bet nu tu varbuut vari pameegjinaat un tad padaliities savos iespaidos
0
āā, sorry-tu esi no tiem kas grupu vērtē pēc bildēm, oi šitie stulbi izskatās, noteikti arī sūdu spēlē. ōō, šitie baigie ļaunie izskatās, super muzons noteikti
0
es Oziju Osbornu arī esmu redzējis uzkrāsotu dažādās promo bildēs un klipos-peģiks, viennozīmīgi, šaubu nav.
0
neuztver to tik saapiigi un tieshi!!! :D

paklausies un secini pats, ko vinji tur speelee!
mans viedoklis ir, ka vinji speelee kaarteejo meeslu!
0
nevareetu teikt, ka vinji speelee kaut ko paaraak iipashu, bet muuzika ir sakariiga un klausaama/baudaama, pimiiliigi riffinji un diezgan labi piemekleets vokaals.

grib kraasoties - kraasojas, kuru tas rausta?
0
Katram tiesibas uz savam domam,bet puishi ir superigi un muzika vel labaka.Ja kadam ir problemas ar orientaciju tad tikai tiem kas par to runa!!!Runa paslaik iet par muziku.....
0
Attiecībā uz tiem, kas vēl brīnās, kur viņi piķi rauj, varu po sekretu fsemu svetu pateikt, ka grupas ģitārists Uldis Blaževics ir bijušā "Ventspils Naftas" direktora Jāņa Blažēvica dēls un ierakstu studijas Sound Division īpašnieks.
0
a vispār kāds šiem sakars ar metālu!? manuprāt viņi spēlē pop-roku ja šī ir tā pati banda kas visu laiku skan pa radio, it sevišķi iekš Kurzemes radio
0
vokāļists no C-Stones:D
0
vor sī-stouns ierullē pa reālam!! ventspils smagākā grupa
0
baigā reklāmas akcija draugiem.lv - vislaik prožektōru gaismā, banneris
0
baaaahahahahahahahhahahaha...

fgtz
0
neklausijos, bet aizdomas ka huiņa:D
0
hehehe diivaini tomeer cilveeki meedz buut...latvijaa...
lasot diskusiju, ienaaca praataa paaris metaaljoru, piemeeram Children of Bodom vokaals Alexi, kas meedz kraasoties ( acis, nagus ) ne tikais uz skatuves, bet arii "izejot tautaas". diez vai shis arii zilais?:)
0
Daudzi viņu tā apsaukā ;)
0
jaa, dirst jau vieglaak, nekaa pasham ko sadariit, bet pieljauju ka shie nebuutu ne uz pusi tik kruti ja tur tas labais pikjis nebuutu apakshaa
Pievienot komentāru
Komentārus rakstīt var tikai reģistrēti lietotāji tapēc ielogojies vai reģistrējies!
Aktuāli
Forums
Online [0]
Pieslēgties
Meklētājs
Jubilāri
Mustana (jauniņais)
TurboHobo (jauniņais)
Viskas