maigais vokāls
0
Man nepatīk, ka dažās grupās, kā Decapitated un Anpher vokāls nav pietiekami agresīvs. Patiesībā vispār nav agresīvs.
Komentāri sakārtoti pēc to ievadīšanas datuma
0
Pat rodas tāds iespaids, ka tā ir mūzika bez mesidža - vienkārši virtuozitātes atrādīšana, bet var jau būt, ka tas ir kāds maigais mesidžs, bet metālam tas nepiestāv!!
0
Nu un? Labāk, ka vispār ir kaut kādas atšķirības, sāvādāk death metāls kļuvis pārāk vienveidīgs.
0
puahaha... un interesanti gan, kuri vokāli viņu padara vienveidīgu. Man kautkā šķiet, ka tieši šie "maigie" vokāli, kuri ir cītīgi ieturēti kopīgā, modīgā manierē, dies pas', ka nejauši neiedzied kā savdabīgāk, pieliekot arī kautko no sevis. Viss vienā līnijā, bez jebkādas izteiksmes.

Jā, kudar, ahūnās atšķirības!
0
Ne jau par to ir runa. Ir labi, ka ir gan agresīvāki, gan mazāk agresīvi - dažādība.
0
vot, bļe, puisi, iedevi visiem iekšās. ha ha- "man nepatīk,ka...vokāls nav pietiekami agresīvs.. tiri piri, tiri piri." tas taču ir nenormāli forši, ka tu mēri mūzikā ielikto "mesidžu" pēc mūzikas agresivitātes.

āāā, tiko pamanīju- maigais "mesidžs", nu moins, pasaki vēl kaut ko tikpat dziļdomīgu, un es sākšu uzskatīt tevi par pilnīgi normālu puiku.
ko lai es tagad daru, kā man dzīvot, ja es klausos metālam nepiestāvošu mūziku?
0
Nu es klausos metālu tieš tāpēc, ka tur ir ielikta tā agresija pret pastāvošo iekārtu un, saprotams, ka tam jāizpaušas tajā, kā tieši solists izbrēc tekstu. Viss, ko es ar šo gribēju pateikt ir tikai tas, ka man patīk tā un nepatīk šitā un baigi kruta būtu, ja man visi piekristu!
0
Tik un tā pasaulē ir miljons grupu, kuras brēc tā, kā tev patīk. Gan jau iztiksi bez tām divām iepriekšminētajām.
0
Maigonim ir liela taisnība.
0
"Tik un tā pasaulē ir miljons grupu, kuras brēc tā, kā tev patīk. Gan jau iztiksi bez tām divām iepriekšminētajām."

pilnīgi pareizi
0
...var jau būt, ka tas ir kāds maigais mesidžs, bet metālam tas nepiestāv!!..
:) to teica MAIGONIS:)

...neapvainojies, bet ta baigi labi viss iet kopaa...
0
Es, protams, esmu lose, krople, mauka un kas tik vēl, bet manā skatījumā kaut ko tādu - "Man nepatīk, ka dažās grupās, kā Decapitated un Anpher vokāls nav pietiekami agresīvs." - var pateikt tikai metālists un tāpēc metālisti cilvēkiem nepatīk un metālu īpaši necenšas iekļaut terminā "mūzika". Lūdzu nekādus komentārus manā adresē, šis jautājums nediskutējas.
0
Fignja tas maigais vokaals, labaak iemaacieties speeleet gjichu shitaa!

www.limbermen.com/Ritchie/3%20-%20%20...
0
mazais2, tu esi uz pareizaa celja, domaas par sevi :)
0
Man laikam ir depresija..:( gribu pie mammas.
0
ja ja eij sturi un nokaunies.
0
DC+ laba lieta - tādu mēslu kā Anpher sen nebiju dzirdējis, 1990. šitais labi ietu cauri
0
Nē, starp citu, ģitāras viņiem ir tīkamas.
Pievienot komentāru
Komentārus rakstīt var tikai reģistrēti lietotāji tapēc ielogojies vai reģistrējies!
Aktuāli
Forums
Online [0]
Pieslēgties
Meklētājs
Jubilāri
daemon_dawn (16 gadi)
Skuja (11 gadi)
Viskas