pie dabas kruuts!
0
ka man patik pie dabas! daba tas ir skaisti, nav uzbazigo cilveku! braucam piekosties pie dabas?
Komentāri sakārtoti pēc to ievadīšanas datuma
0
heh, a ko dzili mezhaieksha, bet vajag siltu laikuun nevajag lietu!
0
bet forshi! gribi teikt uz manu vardeni nemauksi?
0
he.. tiko atcerejos, man darba sauka par puku bernu(hipiju) tad jau mana vieta ir pie dabas :P
0
mežā man būtu īstā vieta
0
nu open air taa ir bauda!
0
vamp, a kur ta bus tava vardene? lilaste varbut? es cerukatikshu, pacik uz tavu dzimeni netieku
0
Man patīk daba:
Meži, kalni un lauki
Lietus vai saule;
Auksti vai silti,
Allaž man liek justies
tamā dabā brīvi..

P.S. Itsevišķi Latvijas daba.
0
es ssavu dziiviibu speetu atdot par 100 kvadraatkilometriem latvijas dabas.......
0
A kaads dabai sakars a kruutiim....?! :D
0
nu iedomaajies dabas mati...ar krutim.. :D
0
Kha bet iisteniibaa baigi perversi iznaak! :D
0
peimeram es Dabas mati iedomajos nokarushos ar visadiem chiekuriem utt.. butu ta pagruti tiktklat, tapec var vienkarsi klepi pasedet.. ;)
0
Man vina asocieejas ar bomzu veceni kura vasaraa iet uz mezu lasiit mellenes lai veelaak vareetu paardod un aiziet tockas snabi nopirkt...! :D
0
nu vot!
0
Viforšāk dabu var izbaudīt Jāņos un open air pasākumos.
0
Jaa pienemsim uztaisot briivdabas kodienu smirdiigajaa kvadraataa!
0
Ideaali!
0
un briivdabas urineshanu uz manas majas sienas! neka tur ideala nava,es neesu ar mieru! PROTESTEJU!
0
Labaak alberta laukumaa vismaz tur tik traki tie talantiigie krievu muuziki nesmird!
0
Nuja,,,nuja!!! :)))
0
Iebildumi netiek pienjemti. Tas stuuris jau taa ir aizlaists
0
Ok a pa kuru stuuri tu iisti runaa napaleon?! :0
0
nu bac, nekadas iejutibas....
0
Eu te nav alternative.lv kur visi miil cilveekus tik tapee ka vini ir tapee ar nekaadas iejuutiibas..!!! :p
0
Gaidi vien te kautkaadu iejuutiibu...
0
vovovovovovovo
0
nav iejutibas- nu labi. varetu straavu tam stuurim piesleegt...
0
:D
0
Jip tiesi taa :)
0
Stuuris pie kvadraata, kur visi miizh
0
un tad buutu jautri! >:)
0
ts ts ts baigi smiegliigi iznaaktu ja visi utaino muzikanti nospraagtu!
0
vai nu vinju mati paliktu skrullaini ka negeriem
0
Jaa vismaz buutu kaads iemesls sos sist
0
utis visas nospragtu vinjiem.. >:)
0
eu nu baidziet! tema bija par dabu! dunkelheit es domaju svinet savu vardeni 2-4 julijaa, lilastee! vari panjemt kadu lidzi, bet ja man vinjsh nepatiks dabuus pa muli! es tev pazinjoshu pa tel!
0
pa nakti es jau netikshu... bet tev jasak svinet jau no rita.....
0
nja tad laikam sestdienas riits ludz sveetdienai
0
butu baigi jauki!
0
njaa! ceru ka dabushu leiteni lidz latvijai, citadi atkal sakshu uzvesties... nu ka jau vienmeer(tu jau zinaasi)
0
blaaa :D
0
karoche visi tie kas mani zin PAZVANA vai atsuta SMS vakara, lai mes varetu ko sarunat par manu vardeni! ceru ka nekas nenojuks! :P
0
vamp, a kad vriga busi? 22.atceries,ka janak skatities uz doma laukumu, ka es bauroju :D
0
blaa! es bushu briivs un rigaa laikam tikai 2 datumaa!
0
nu ja.. man shausmigi slikts garastavoklis.. ai, es tev email aizrakstishu..
0
gaidishu ar nepacietibu!
0
lalal, man jau daba aknaas seezh, pilseta tomer labak! :p
0
Vo vo es a dabu negribu vairs gribu pilseetaa maajaaa atpuusties..!
0
vampirs:
kas tad tur ir ar tavu vardeni, ko?
0
Es gan labpraat gribeetu tagad pabojaat aknu kautkur netaalu no dabas kruuts...Ehh
0
karoche 6dien dienas pirmaja dalja! laiku nevaru izdomaat tiekamies pie UVC un maucam uz turieni kur jau toreiz maucam(lilaste) tipa laiks varetu but... emm... audzej pajauta musu baram, ja satiec vai 14:00 der? lidzi janjem- alkohols+paika, guljama atributika, kada meitene :) un labs garigais, un velams davaninju! audzej es ceru ka tu samainisi musu stikla kareivjus!
0
ja kads velas mums pievienoties, pazinjo man!
0
Vampisr:
samainiju gan... dabuju +/- 4ls... [iemetu naudiju un man majas stav jauka zila kastite... trrr.. :DD
Kjipa visus shodien satiku un visi ir tikat liela nezinja ka es... ceru ka satikshu shos ari rit un vareshu ar vinjiem nospriest precizak laika jautajumu...
0
okz labi es tad pazinjoshu veel kadam lai pievienojaas! vari panjemt sniedzi(ja paradisies pats zini kura, es tevi uzskerdishu, NOPIETNI)
0
vampir:
Leishi brauc... :DD
0
Nu un lai sie brauc!! TEV traucee.....???!!! :p
0
Ne veiss te par leishiem ir biku cita ideja... gan jau ka Vampires sapratis...
0
Nu labi cereesim ka sis sapratiis..!!! :)
0
ne vinja riebiga kaka nebrauks, bet varu meginat dabut parejaas :) tev vajag? un kas tad ir ar laikiem? musejie piekriit?
0
nezinu es vel neesmu runajis... nmav sanacis ar laiku... bet es domaju ka vajadzetu taka piekrist...
to ko tu man piedava gan jau ka iztikshu ar to ka ir :DD
es isti nesaprotu kapec pasakumu nevlies rikot no 5diebas uz 6dienu... sanaktu logiskak un ari pirms 1dienas varetu 7dien atpusties... ://
0
man 5dien jastradaa! doh... un es nezinu cik ilgi tas buus, jo mums ir tad janodod vagons sunju kapseetai! bet meginat jau var! a hvz, dabu roka kadu no musejiem
0
dabut kadu jau es varu bet ko lai es saku ja tu pat isti nezini tas notiek 5dien vai 6dien?
0
es pasedeju un padomaju, ka laba ir 6diena 14:00 tie kas nebus lai mauc pashi! ceru ka vismaz tu busi, un mes varesim nokosties :)
0
nu esbushu !00% ar visu shkjidro maizi....
0
un es bushu 200% ar savu braali :) un shkidro maizi! un mums japaker meitenes, kaut vai pa celjam :P shas jaizskata potencialas kandidates ko varetu pasaukt
0
nu es panjemsu lidz Sniedzi jo vijai ir telts... esmu ieieteresets miega, un vispar... Un ku njemsi lidzi Dzelzaino smaidu?
Ja ar sniedzi mos vel bus viena, nu ta ar sarkanajiem maiem, maza Slipknotiste... ok?
0
par smaidu jau iedomajos :) varbuut, visas ko gribu satikt netiek :( sniedzi vari njemt, tikai lai nebutu rutas
0
nu es nezinu ko lai es vinjai saku "es dirst Vampirs tevi negrib redzet, tu vinjam riebies... " es neesmu tads cilveks, bet nu aicinat es vinju nemaz ar netaisos...
Es ceru ka bus labi daudzx tautas ko?
0
Ok nu ko lai saka Vampiir nokodee godamm..!!!! :p
0
:) baigi dranjkigas zinjas, esmu apslimis, visu ritu vemstijos! centishos atveseljoties! ta ka turiet par mani ikshkjus
0
Tureesu labaak acu augstumaa taisni izstieptu labo roku , a ko zin mos kaads ziidu cionistu gots tevi i nolaadeejis a gotisko cionistu laastu..!!?? :D
0
:DDD

vampir labaki ieed shkidro maizu un gan jau ka visas mokas paries...
Bet nopietni ruajot, paed kautkadas zales, jo es tiesham esmu ieinteresets shaja pasakuma!!!
0
tiko zvanija maminja un saka blaustities,ka pasaciens jaatliek par nedelju! :( laikam bus ari jaatliek :( bet kara zinja pievienojaties veisam! tulit piekarshu sev svastiku lai pasargatu sevi no turpnakajiem uzbrukumiem :)
0
riebigie zhiidi un negerishi!pabarot shos ar lodem vajag
0
Eu bet ja jau tu uz 1nedeelj atliec mos es a aizbrauksh...!!?? Hmm nu protams ja tik tu a mieru esi??!! :p
0
redz es nesaju perkonkrustu kakla un neslinoju.... :DD
0
Man a peerkonkrusts kaklaa u viss i ok..!!! :)
0
nu re man ari un viss ok, vampiram ari vajag, lai tas pasarga vinju...
0
Jaa vajadzeetu gan..!! A tu vakar gadiijumaa uz to SF konci arrii nebiji???
0
biju domajis ar mati braukt, bet tada fufele esnaca ka vinjai vajadzeja tur braukt kautkur kautkam kautko palidzet darit un vinja iaizbruaca, un ar vilcienu galigi kautka negribejas kratities un dzintariem... :/
0
Aaa nu jaa skaidrs ...!! Zeel ka nebiji!!
0
es butu priecigs ja tu veiss ierastos(esi atstajis labu iespaidu) karoche tad anak visu atlikt par 1 nedelju! parmetu par krutim svastiku un dodos talak izslimot zhiidu laastu!
0
Veelu lielo antiziidu veiksmi tew..!!! :)
0
ziniet ko jusu arieshu padarishanas man ir palidzejushas! jutos labaak! vakara zinashu par visu labaak vai esmu spejiigs :)
0
Nu labi giadu izsmeljoshu zinjojumu pa paredzeeto nazi saietu...!?
0
ieej dc++ tad varam parunat
0
Nevaru darbaa esmu buushu tik vakaraa maajaa jo driiz uz vecriigu chaaposhu..!!! :)
0
njaa
man shi slimoshana izmaksaa 10Ls varak pariniekam par dienmu samaksaja 10 nevis 5 :(
0
Zheeel ka es tew saku ziidi i pie visa vainiigi...!!!
0
vo vo! vajadzeja adolfam vinju izshaut! starpcitu zini kapc vinjsh nomira? dievs vinju nomushija lai varetu patuset paradize :DD
0
Vampir:
zini kapec Jezu piesita krusta?
Jo vinjsh bija zhids :DDD
0
:)
0
Vampirs:
ka tad paliek ar dabs krushu taustishanu shis nedeljas nogale, Lilaste?
0
a kas lilastee
0
shonedelj nesanaks laikam nakamnedelj vai ari vispar neka nebuus
0
:(( ja nu zel ko vel tev varu pateikt....
0
ka mili mani :)
0
ta nav godigi!
0
njaa! bet man ir viena ideja prataa, kad satikshu pastastishu!
0
nu lab, lab!
0
ATENSION :) laikam shosestdien-svetdien pie ta ezera kur bijam toreiz! vinesim man vardeni un manam draugam 20
0
ev a kam palika 20?
0
kazhum!
0
daba valda
Pievienot komentāru
Komentārus rakstīt var tikai reģistrēti lietotāji tapēc ielogojies vai reģistrējies!
Aktuāli
Forums
Online [1]
undead666
Pieslēgties
Meklētājs
Jubilāri
daemon_dawn (16 gadi)
Skuja (11 gadi)
skru (9 gadi)
Viskas