ar ko saslimāt?
0
Nu, lai nebuutu garlaicigi, tad pamegjinam atcereties kas ta bija ta pirma dziesma vai albums, kas iepeera pa galvu uz turpmako attieksmi pret muziku!
Komentāri sakārtoti pēc to ievadīšanas datuma
0
Pirmā lieta, kas man bija no metāla un norāva šīberi bija:
NAPALM DEATH - Scum - 1987 un tas bija 1999 gadā.

A visu pasaules uztveri man izmainīja, lai saprastu, kādu mūziku es mīlēšu:
IMAPALED NAZARENE - Taog Eht Fo Htao Eht - 1992....
0
liekas,ka Blind Guardian "The course of Feanor"
0
Vintersorg - Till Fjalls
0
man tadi punti ir biushi vairaaki.treknaakie buutu Guns n roses -welcome to the jungle,led zeppelin -whola lotta love,un peedejais Saint vitus -Patra(petra)..kaukaa taa
0
bljin, galīgi izgāzos:
to Napalm Death - Scum, es dzirdēju 1989. gadā, a uzrakstīju 1999... vecuma marasms jau man iesācies, gribas būy jaunākam nekā esmu :)
0
man visa tā padarīšana sākās ar Scorpions-love at first sting- un W.A.S.P.-the last command-
0
Modern Talking - You're My Heart, You're My Soul
0
gorgoroth - drommer ov dod
0
Carcass - Buried Dreams!
0
Kreator - Black Sunrise :)
turklāt toreiz ļoti tirinājos pretī, kad mani par metālisti nosauca :D
0
No metāla pirmos dzirdēju visādus power gabalus, bet tā nopietni mani metālam pievērsa Immortal-Damned in Black albums! Tas bija kaut kur 2003. gadā!
0
es nez nu ja System Of A Down var uztvert kā metālu tad ar viņiem, bet tā vainu Cradle Of Filth vai In Flames... nu nekas spēcīgs...
0
Immortal - At The Heart Of Winter, 2000. gadā bija vislielākā iedvesma manai tupmākajai dzīvei.
0
bļin neatceros
ir divi varianti
vai nu 2000 gadā punkroks vai nu 2000 gadā numetals.
un tā tas progresēja lidz šodienas death/grind/ utt utt utt, un progresē tālāk.
0
Pirmais bije Edge Of Sanity albums- Nothing But Death Remains, 1991 gada albums, draugs iedeva orģinālo CD. Sākumā nesapratu kā var klausīties tādus ārprāta murgus, bet dīvainā kārtā tas disks sāka aizvien biežāk rotēt diskmašīnā.
0
Pirmie laikam bija Nightwish - Oceanborn un Rhapsody - Legendary Tales. Bet no kkā salīdzinoši ekstrēmākal, tad laikam Carpathian Forest - We are going to hell...
0
Hronoloģiskā secībā lielākie "events" (apmēram, izlaižot katru niansi, jo ej un atceries)

Metallica "Master Of Puppets"
Nirvana "The Best Of"
Napalm Death "Inside The Torn Apart"
Cannibal Corpse "Gallery Of Suicide"
Burzum "Det Som Engang Var"
Gorgoroth "Antichrist"
Carpathian Forest "Strange Old Brew"
Anal Cunt "Morbid Florist"
Anal Cunt "Picnic Of Love"
Dillinger Escape Plan "Calculating Infinity"
Meat Shits "Violence Against Feminist Cunts"
Cock And Ball Torture "Sadochismo"
Libido Airbag "Rosebud Rhapsody"
Wolfgang Amadeus Mozart "Requiem"
Mr. Bungle "Mr. Bungle"
Fantomas "The Director's Cut"
Demilich "Nespythe"

...un tā tas turpinās, bet iespaido jau ļoti daudz kas. Tie pagriezieni vairāk ir uzpildīšanās ar "oho! Izrādās var arī šitā!"
0
Dzelzs Vilks - Mirušās kaijas
Paradise Lost - Icon
... un viss, sākās jauna ēra manā dzīvē kopš 1994 gada!
0
Metallica - Reload.
0
Madonna - Rain
0
hammerfall - hearts on fire, kaadu veelu darbadienas vakaru pa viva zvei kadus gadus 4 apakalj bik vairaak

nu pirmstam jau ar tika klausiits shaads taads smagais shits tipo populaarie soad utt nu vis kaadi suudi kas gadijaas hehe bet iisto ieraugot sirdii zibens iepisa uz reiz zinaaju kas ir iistais hehe btw tas tikai noraada cik tomeer no svara ir nodroshinaat atpaziistamiibu ne tikai noteiktaa shauraa fanu lokaa, fak juu andergraundisti
0
jaa bet tas bi labais, tur bij taada smagaas muuzikas stunda or smth, tur bij nu no labajiem shitas pac hammerfaals, veel blind guardiana mirror mirror un ari bik Manowar manliekas... un katru vakaru nostijos to visu hrenovo stundu kas parbazta ar kojaniem un visadiem mesliem lai tik vienu no "saveejiem" noskatiitoes ;]... forsh laicinsh bija ;]
0
Pēc Metallicas sākās numetal ēra - Korn, Deftones u.c. sūdi. Type O Negative, Nine Inch Nails, pēc tam pamazām Cannibal Corpse, Death, tad kaut kāds black, bet beigās jau evolucionēju līdz metalcore.
0
uj ! Nine Inch Nails bija labs !!!
iipatneeja muuzika .
0
Nine Inch Nails - mūzika klusajiem savādniekiem, kas ienīst pelēko masu.
0
Senčiem bija lenšu magnetafons 80tajos. Mīļākās lentas no viņu kolekcijas bija Bon Jovi "Slippery When Wet", Deep Purple "House of Blue Light", kautkas no Whitesnake un Uriah Heep. Tad vēl es izdīcu, lai Čiekurkalna tirgū iepērk AC/DC, U.D.O "Animal House", Blue Oyster Cult "Imaginos", Def Leppard "Pyromania", Ozzy "No Rest for the Wicked". Tam Def Leppard es noorganizēju, ka otrā pusē atrodas Metallica "Kill EM All" :D Par "Kill EM All" mana sajūsma bija neizmērojama!
0
Jocīgi, bet man pirmie bija Tiamat.
0
Pirmais spēriens bija Grindmaster Dead "Under the Willow tree", ko dzirdēju pa radio, bet neatgriezeniski slimība progresēja pēc tam, kad biju spiests pavadīt 3 mēnešus laukos, kur manā rīcībā bija sekojoši diski: Accept "Objection Overrulled", Deicide "Amon", Kreator "Renewal", Black Sabbath "Sabotage", Metallica "Metallica" un Metallica "Kill 'em all". Pašlaik es tādu eksekūciju laikam neizturētu.
0
napalmi ar harmony corruption, paradise lost ar shades of god, sepulča ar arise..., protams arī toreiz grunge popularitātes pīķī nirvana un visa pārējā sietlas brandža u.c.
Ap 94-to, 95-to tas bija.
0
94tais vispār bija brīnumu gads. It kā vairs nebija deviņdesmito paša sākuma spēka, bet tomēr pēkšņi saradās šedevru kaudze.
0
hehe, lai cik smieklīgi nebūtu - Huskvarn "Bloody Nightmare" klips LTV.
0
Izšķirošais moments laikam bija kaut kad ap 90- to gadu, kad redzēju pa TV AC/DC gabala "Thunderstruck" koncertierakstu, un tad sapratu, ka roks ir baigā štelle. Tad bija kāds brīdis, kad visādi hard rockeri figurēja, tie paši Def Leppard, Whitesnake u.tml., un tad laikam 1994. gadā patrāpījās Metallica melnais albums. Nu i saslimšana kļuva neatgriezeniska.
0
pirmais pēriens bija Manowar ar Brothers of Metal , Iron Maiden ar Wicker Man un Metallica ar Fuel,
izdzirdēju jamās un panesās.
0
MANOWAAR !

sveicu tevi metaala braali!
0
heh, paldies ;) neilgi pēctam laikam izraku Kings of Metal albumu un ta jau bija širmis ciet

A visp es te vēl Motopeles taga skatos, moš tā multene pie vainas, tur tīri normālas ģitāras šamiem ir, kad sīks biju baigi šitā multene patika:D
0
Hehe Kingdom Cooooooome !

lec rock and ride !!

vinjiem themesongu jeff scot sotu sataisijis laabs hehe...

ko ble earthshakeraa nebiji ?!! mega Manowar fanconvention :D
0
Saakums bi Metallica, saakumaa Reload, tad uz aiz vien vecaakiem un vecaakiem albumiem.. bet nu Kill`em all tomeer nepatiik...sit vai nost.
peec tam ar Nirvana un Obituary..
0
ņā, tieši Kill 'em All bija pati pirmā oriģinālā kasete, kas tika iegādāta. ...stulbās kasetes...
0
pantera-cowboys from hell(1991)
viss albums
0
Self propelled mesiah blice
0
sodom - agent orange 1988.tajā
0
Metallica- Load
kaut kāds 1996. g.
0
Pirmā oriģinālā kasete, ko nopirku bija Depešmod - Ultra. Pēc tam es nopirku visas Metalikas kasetes. Es esmu varonis.
0
Sūdīgs esi tu varonis ;) mans pirmais orģinālais cd bija Ride the lightning!
0
hah, mans pirmais bija Kings of Metal, bl!
0
Ta jau būsi Artuuram labs draugs ;)
Pievienot komentāru
Komentārus rakstīt var tikai reģistrēti lietotāji tapēc ielogojies vai reģistrējies!
Aktuāli
Forums
Online [0]
Pieslēgties
Meklētājs
Jubilāri
MEDIEVAL (19 gadi)
Sedmenc (15 gadi)
Racējs (1 gadiņš)
Viskas