stoner rock
+2
Gribeeju, lai juus rekomendeejay runcim kaadas labas stoner rock grupas. pashlaik klausos taadas izvirtiibas kaa Queens of the stone age, Kyuss un veel sho to, bet taa kaa dereetos kaut ko jaunu atrast. SOS!1
Komentāri sakārtoti pēc to ievadīšanas datuma
+1
TAS VARBUUT NEIZKLAUSAAS TIK SVARIIGI, CIK TAS PASTIESIIBAA IR ...

BET TAS IR
0
www.stonerrock.com
0
ui, "Queens of the stone age" ir gardumgards! Nezināju, ka tas ir stonerrock, domāju kautāds grunge. kautkad pa MTV vēl gāja šamo koncis. Nu bāāā, KĀDS spēks! bet vai tad man toreiz kāds ļāva viņu skatīties. Nelietīgie skuķi... grrr...
-4
arpraac vait pasaulee maz labas muuzikas ka shitaada shite jaaklausaas, blin 1 - 2 dziesmas bik orginaalaaka skanjas kropljoshana un nu tik visi skries un klausiisies.

KLAUSIES ATZIITAS VEERTIIBAS BLE ! DEKAADES PAARDZIIVOJUSHAS ! ALICE COOPER KLAUSIES !
0
"RuncisRenars" klausi "skinmetalists" un aizej uz www.stonerrock.com tur ir labaas shtelles.
0
Queens of the Stone Age ir diezgan garšīgs vienīgi pēdējais alboms tāds švakāks, nu vismaz man tā liekas.
0
0
Sleep ir jauki visumā.
vēl ir Electric Wizard, Orange Goblin un, protams, Spiritual Beggars
0
NU cik nu stoner bet iekss www.last.fm/tag/Stone..... piemineetie

Monster Magnet
Down
Kyuss tas tagad Queens of the Stone Age
0
Down skaitās stonerrock?
tad iesaku Corrosion Of Conformity un Crowbar.
0
Nu Down ir vairāk uz Sludge , bet minēts pie Stonera.
Crowbar ; Corrosion Of Conformity = Sludge
0
jūūū, Crowbar mani paķēra pa nopietnam. Tādā pašā vārdā saukto albumu tirināju uz riņķi vien dienas divas.
0
cik atceros tad Down sastāvēja no EyeHateGod, Crowbar un Corrosion of Conformity biedriem + Anselmo
0
Jaa

Phil Anselmo - Vocals - Pantera, Superjoint Ritual
Pepper Keenan - Guitar - Corrosion of Conformity
Kirk Windstein - Guitar -Crowbar
Rex Brown - Bass Pantera (laikam tagad Crowbar)
Jimmy Bower - Drums EyeHateGod, Superjoint Ritual
+1
`Black Nasa` - šitas man tīk (tāda paša nosaukuma alboms). vēl tur kaukādi `monster magnet` palika prātā...
0
q.o.t.s.a. stoner rock?juus ko?!!!stoneru pamataa maliekas speelee oldskuulaas dooma grupas.tas ir aatraakaas kompoziicias no shiem.piem saint vitus,sleep,obbsessed utt
0
Ļoti iesaku Blind Dog - Last Adventures of Captain Dog. Nu ļõõõõti iesaku. :))
0
naziic: nu un? tēma ta kāda?
0
ko "nu un"?man vienkaarshi liekas ka kviinofdestpuneidzh ir mazs tas sakars ar stoneru patiesiibaa
0
ā, to nu gan nevarēj saprast no Tav iepr posta :] es gan taga neņemšos piekrist vai apgalvot pretējo, jo neko no tiem rakariem neesu dzirdējis
0
labi, man ir pilniigi pohuj par kaut kaadu stilu vai ko tur, es vienkaarshi mekleeju grupas kas liidzigas queens of the stone age, tas arii viss. kautkur izlasiiju ka tas ir stoner rock, nu i labi.

Paldies par Crowbar
0
Blind Dog, Abdullah, red Aim, Alabama Thunderpussy, Solace, Clutch, Mushroom River Band...
0
Eu Runci, gribi ierīt pa nopietnam? Ja tev patika Mišela Faifere, tad tev patiks citas mistiskā onkoļa F. (lai nu paliek anonīms) tieksmes no folder -> vieglie:

The Hives (!!!!! baigi labs :))) !!!)
Tenacious D (Tāpat jau noteikti zini)
Ugly Kid Joe (hell yeah, babe, rūtainie krekli)
Korol i Shut (nu bez šitā nu nekādi)

Un Mr.Bungle + Fantomas nemaz neminēšu, tas jau ir pašsaprotami.

--------------------------...

augšējais teksts nekādā ziņā neattiecas uz stoner rock vai kādu citu konkrētu muzīkas stilu, bet ir balstīts tikai uz QOTSA un M.F. (kas tas?!)
0
āā, un starp citu, nodibini kontaktu ar Hūteru, viņam arī patikās QOTSA + viņš vispār rokās pa tamlīdzīgiem kēksiem. Visādi tur Flipperi un kas tik vel nē... bail domāt/atcerēties
0
kādā sakarā tu pieminēji Ugly Kid Joe?? pisies dirst ja tu ņirgājies par viņiem..
0
bļē kurš mauka izmanto mani?
0
"Un Mr.Bungle + Fantomas nemaz neminēšu, tas jau ir pašsaprotami."

He, piemineeji gan. Nu bet pashsaprotami jau tas ir. Fantōmas ir labais.
0
fukk, nu tas Crowbar tik tieshaam ir diezgan nopietns. Normaali ierakstiiju no shameejiem kaadus chetrus CD, fukk, kaut vai Old fellows rest ir tik omuliigs, ka es vienkaarshi nevaru... taads diezgan pamonotons, kachiigs zveers ar uz leju notuuneetam gjitaaraam. nu tas vokaals ir sirdi plososhs. SUFFOKATE MEEE!!!1
0
nu ja nu ja, es ar pārvarēšu slinkumu uz uziešu vēl kautko no šamējiem.

Bet to The Hives iečeko gan. No tiem mīkstajiem garāžu zēniem, šie man reāli piedūra. iemanīju jau pa MTV klipos, ka ir nesūdīgi, un albums nepievīla.
0
oo, nu ok, zinu jau es vinjus mazliet. veel pamatiigi labi no maigaakiem zeeniem + veel ar sievietes vokaalu ir The Pixies. Nu reaali mauc pa gjiimi, it seviskji pirmie 2 albuumi (Come on Piligrim un Surfer rosa). Atceros kaa Ed is Dead pirmo reizi sadzirdeeju, peec tam 2 dienas no vietas klausiijos, kamer kule saaka svilt. Nu taa iegriezj, taads forshs pofigistisks rokjelis. Mosh tev var patikt.

Aa, no QOTSA tu tur teici, ka tev Lullabiji patiik, bet tas katraa zinjaa nav vinju labaakais albums, ja yev nav, noteikti dabuu R Restricted, tas man liekas vislabaakais, no turienes arii shos atradu, kad The lost art of keeping a secret kaadu laiku atpakalj laida pa radio.
+1
Jē, PIXIES!! - manu bērnudienu mīļākā grupa, vislabāk Bossanova un Doolittle patika, bet vispār kolosāls flešbeks bija, kad pirmo reizi Fight Club noskatījos (Where is my mind? beigās), tikai kāds tam sakars ar stoner??
0
Ir ir no QOTSA dzirdēti visi albumi. mm mm un vel tak no Patona ir gardumiņš Tomahawk. No sākuma nepatika, bet kad vienreiz ieklausījos attiecīgajā garīgajā, tad gāja abi albumi viens otram astē.
0
Sirsnīgs paldies par Pixies :))

+ vēl sasparojos un ceļu nost divus Cranberries albumus + Tito & Tarantula, kuriem uzgāju 4! albumus, oho!
0
Nu bet kursh tad Tomahawk nezina :))) To jau pat mulkjis aiz seetsaugshas zina :)))))))
0
zooombii zombiiii
0
I Can't Be With You, na na na.... vo tas ir gabalu gabals.

I wanted to be the mother of your child, but now it's just farewell.

mhm.

:))
0
izraadaas tie joki buus tai festaa uz kuru es braucu, novarokaa, uzzinaaju tikai kad biljetes jau 2 dien kaa pasuutiitas heheh nu neko dariit buus jaanoskataas ;]
0
Oi, es te visus Crowbar albumus dabuuju, visi labi kaa viens. Kyuss arii tagad taa baigi iegarshojaas. Monster Magneets gan kaut kaa iipashi neaizraava :(
+1
I cant be with you :(
+1
But you still can be with me :)
0
Fireball ministry ir normals stoner rock.. Volbeat , es arii domaaju vareetu klaseficeet par stoner metal..
0
Samsara Blues Experiment www.metal-archives.com/band/view/id/354032...

Mani labi paķēra. Otro dienu darbā klausos.
+1
Runcis labais džeks :*
0
Monstru Magnētam briest jauns albums, pirmais singls jau masās: soundcloud.com/napalmrecords/monst...
0
Abramis Brama, Kyuss, Acid King, Sideburn, Goatsnake, Orange Goblin, Cathedral, Goblin Cock,The Mushroom River Band, Alabama Thunderpussy, Blue Cheer, Flower Traveling Band, High On Fire, The Sleep, Spiritual Beggars , Melvins, Barn Burner , Spirit Caravan , Wino,
+3
Opel, Volkswagen, Audi, Mercedes Benz, Ford,
www.metal-archives.com/search/advanced/sea...
0
sunsviņzin, vai šamā grupa varētu būt ieskaitāma stoner rock vai kādā citā žanrā, bet man īsts atklājums bija šis: www.symbolic.lv/

Nebija gadījies nekad ātrāk uztrāpīt, citi droši vien būs dzirdējuši!
0
Kādreiz šie spēlēja kaut ko tādu, ko varētu raksturot kā nu-metal ar folka piešprici.
Pievienot komentāru
Komentārus rakstīt var tikai reģistrēti lietotāji tapēc ielogojies vai reģistrējies!
Aktuāli
Forums
Online [1]
Liega
Pieslēgties
Meklētājs
Jubilāri
MEDIEVAL (19 gadi)
Sedmenc (15 gadi)
Racējs (1 gadiņš)
Viskas