Skyforger gandrīz nosvilst...
0
Skyforer turnejas laikaa kaadaa klubaa koncerta laikaa izceelaas ugunsgreeks, ko kluba personaalam gan izdevies likvideet pashu speekiem...

siikaak lasiit šīs nedēļas "Privātajā dzīvē"! (nr.15)
Komentāri sakārtoti pēc to ievadīšanas datuma
0
Skyforger.. ne Skyforer..
0
zibens iespeera no trakas speeleeshanas;)
0
oooo, tā jau ir popularitāte, ja par SF raksta Privātajā Dzīvē.....
0
pie tam, ne 1 lpp, bet veselas 3 LPP!!! ar bildeem..
0
ar visaam liesmaam un lodveida zibenjiem? Me auj kaajas uz biblioteeku...
0
viss skaidrs manas acīs... SF jau ir pilnīga komercija un vairs nekāda undergrounda :):):):)

par cik man šādi preses izdevumi nav pieejami - kurā klubā, kurā vietā viņiem šitā šaise ir sanākusi????

Es tā nedaudz pasapņošu...
piemēram nākošais raksts varētu būt Privātajā Dzīve, kas kāds FIMOZ dalībnieks būs sadūris kādu ārzemju tūristu (ieteicams homosksuālu) un grupa iegūs kulta (kala) statusu :)
0
mhm, zilu EBREJU :]
0
diezko plasha gan info par klubu nav, vien mineets tas, ka tas bijis Vācijas pilsētā - Esenē! Tas gan viss noticies deelj pirotehnikas, kas aizdedzinaajusi griestus..
0
vo, ko es teicu?!
0
:) baarkstveida zibens.. mhmm
0
Perkondievs izlēma viņus pabiedēt
0
Ha! ta jau labi maukushi, ka shitaadas lietas notiek. Vareeja veel pierakstiit, ka pamataa notika rasu naida kurinaashana... :D
0
nu principaa lieta taada , ka tas vispaar noticis ir holandieshu bandas uzstaashanaas laikaa! :P kaa mees zinaam, Skyforger pirotehniku neizmanto.. vai es kljuudos..?
0
Viņi tikai pērkona grāvienus(dabiskos) te vienā Baltijas Saulē izmantoja ;)
0
Nez gan , Bsaulē šis tas debesīs zibsnīja :D
0
oooo, tā jau ir popularitāte, ja par SF raksta Privātajā Dzīvē.....

Sonnenmensch, schitten-taa-te var iedziivoties makten lielaas veseliibas pro, piem. zhults puushlja iekaisuma vai veel ljaunaak:) Tu gadiijumaa veel neesi dzeltenaa kraasaa????:)
0
Ne, es esmu veselīgi rozā, un mans žultspūslis neizraisa nekādas problēmas. Ja nu vienīgais tu varētu man palīdzet ar kādām pretiesnu zālēm.
0
mmm būs kautkur jāsakasa tā avīze...
Pievienot komentāru
Komentārus rakstīt var tikai reģistrēti lietotāji tapēc ielogojies vai reģistrējies!
Aktuāli
Forums
Online [0]
Pieslēgties
Meklētājs
Jubilāri
Liega (20 gadi)
MEDIEVAL (19 gadi)
Sedmenc (15 gadi)
Racējs (1 gadiņš)
Viskas