saruna pie teejas
0
Teema, kur risinaat laipnas sarunas izsmalcinaatos vaardos un teikt viens otram labi domaatus komplimentus...ja nu izdodas?
Komentāri sakārtoti pēc to ievadīšanas datuma
0
Viss ir really cool, cik jauks tāds vakars, visi tik smuki un mīļi.
0
ak suminaati shinii shkebigajaa riitaa! Vakar taa sastreebos, ka tagad laaga nevar uz darbu aiziet. Bet prieks aciis iezaigo,kad redzu alus kausu vizmojot ledusskapja saanu atveriitee...kaads burviigs riits..
0
Nez kāds vēl būs vakars... uz ezera.
0
vakars točna būs (nevis uz, bet) pie ezera. pirmais pikniks šogad- desiņas, alus, ugunskurs un bariņš laiciņu neredzētu draugu. dzīve dažreiz mēdz būt tik jauka. Brāļi un māsas, lai jums tikpat jauka diena, un/vai vakars!
0
man lūdzu kafiju. ar pienu.
0
cukurinju ar vajadzees!?!?
0
divas tējkarotes, lūdzu!
0
merry fucking everything.
0
A bļa!
0
nu tautieshi... luudzu bez miiljvaardinjiem...
0
bjl.. es ir nojudzies..
0
vai varetu es dbuut teejinju ar kazas pienu?:)
0
Naziic, atvaino mīļais draugs, bet kazas pienu izdzēra universum! Es Tev varu piedavāt putnu pienu!
Vēlies putnu pienu? :D
0
ar putnu gripu .
0
izklausās labi, bet man bez gripas, lūdzu :)
0
a es jūs visus mīlu :)
0
nee- es visus miilu veel vairaak:) ai, pavasaris!
0
Es jūs visus drāžu :)
0
vai, kaads Tu labs..
0
Jēzus ir augšāmcēlies!
0
Pareizi, nav ko tik ilgi gulēt...haahaaaa
Kāds vēl Jēzus? Vo...drīz gaismas un pavasara dievs Ūsiņš ieradīsies...tas ir riktīgais čoms...:)
0
Ūsiņš arī būs?
Paga es ar Laimu arī piekāpsim :)
0
Man patīk Latvijas karalis. Kāds zin, kā ar viņu var satusēt?
0
Jā, jā Ūsiņš būs 23. aprīlī...piekāpjat gan. Būs labā kompaška...:))
0
es neko nezinu, bet nahren sniegs ir atgriezies to es toč nesaprotu.
0
jā sniegs... še tev bija... Salavecis grib izkonkurēt Lieldienu zaķi......
0
Kur tu redzi sniegu?
0
Nu pavisam cita lieta... :)
0
redzu pa logu laukā, man te apkārt mājai viss sasnidzis ;p
0
Kur jūs dzīvojat, Ziemeļpolā? Man nekas nav sasnidzis un es dzīvoju Rīgā, Ziepniekkalnā.
0
Man ar te nevienas sniega atliekas nerēgojas...saule tik savas retās zobu rindas rāda.
0
Man te kaugurgrada ari sniegs nav,
0
Bļins dirsēji.
0
Ka es tev saku ārā sniegs.. ibio... šļūdonis no jumta veļas a visu Santu...
0
dublji dublji mani miiljie dublji, slapjaas zekjes vilkt 6dienas riitaa un uz maaju pusi sljuukt. patiikami.
0
ai viss jau nokusis...
0
oi, ku jauka teema :)
0
Runcis būs samīlējies...
0
aij man arī ir nokusis, bet no rīta, murjāņos, viss bija balts ;p
0
mazais jāņtārpiņš tīra aizsērējušo podu, bet jūs te par visādiem niekiem melšat. kauns!
0
Paga.. par to Santu kas šļūdonī no jumta sliid.. KAS NOGALINAAJA VECIITI????
0
Un kādā tieši veidā?
0
esmu iemiileejies.... :)))********
0
Ehh, Dzelzi...man Tevis žēl.
0
viss tik baigi...
0
Kas baigi?!?
0
ejiet murraat...
0
man garšo tēja, varētu teikt esmu atkarīgs...
0
Razorblade, tev baigi gotiskā bilde :)
0
kapeec mani ir zzeel?
0
kapeec mani ir zzeel?
0
aaaa,Razorblad...nepazinu XDDDD
0
Mani nepazini?! :P nu gan....
Man žeel, jo vienmēr mīlestība beidzās vienādi. Beigās tās vienkārši vairs nav....
0
aiiijjj...taa tacu ir itin visur...tikai pieneemusi citaadu formu;)
0
Mīlestība ir tās objekta eksistences un laimes uzstādīšana par visaugstāko mērķi. Tai neko nevajag. Ja mīli, Tu esi laimīgs jau dēļ tā, ka Tevī ir šī PĀRLIECĪBA, neko citu- seksu, pretmīlu, cieņu laimei nevajag. Jo patiesi mīlēt var vienīgi arī mīlot sevi- un caur to Tu dod brīvību tam, ko mīli, un tas arī nespēj Tevi sāpināt un Tu spēj ļaut tam attālināties no sevis...
0
Ja tā ir mīlestība.
0
Jā Heresey zināmā mērā tev pat varētu būt taisnība! Bet vispār šis ir pārāk sarežģīts jautājums, lai mēs šeit nonāktu pie vienas atbildes!
0
jaa...un daziem pat miila uz sevi paliek neatbildeeta, ehh...
0
mīlēt sevi = dročīt? or kā?
:^)nesaprotu
0
Dročīt ir kas pilnīgi cits. Maukoties ar kādu, kas neko nenozīmē, ir pat ērtāk- nav bail kaut kā sāpināt.

Es par mīlestību, nevis kaisli runāju. Mīlestība pati sev ir mērķis- pārliecība, nevis tieksme pēc kaut kā.
0
es līdz šim neko neteicu, bet apsēdies heresy un noslauki lūpukrāsu no tasītes, mūļumiņ, man šķiet, ka briest sholastisks strīds.....
0
Klausos!
0
...."Teema, kur risinaat laipnas sarunas izsmalcinaatos vaardos un teikt viens otram labi domaatus komplimentus...ja nu izdodas?"
...:):):) nu neizdevaas nekaadiigi:):):)
0
ESMU TOPIKU STOPEETAAJS:) ...shajaa smirdiigajaa foruminjaa:) laikam
0
a kāpēc tu teikuma vidū patstāvīgi liec tik daudz kolus un aizverošās iekavas? jēga?
0
ble kka agraak nepamaniju shito najebku hehe
nu kas i, parunaajam par manaam olaam ? nu davai !

FOOOOOORSHAS!
0
hehe,Razor...man pagaidaam veel ir...pietiekami...kad vairs nebuus,cepssu augsaa vientuļo, mataino sirzzu klubiju...
0
Archij, vai tu lieto daudz kalciju saturoshus produktus? vai arii tas no zobu pastas? ir patiesaam lielisks vakars peec peerkona un alkohols veel triis dienas noliegts...teeja;)
0
labs vakariņš jūsmājiņās, tā kā derētu drusciņ alutiņš. Man lūdzu vienu maziņu knapkausiņu (kā sacīt jāsaka). Ai, ai nestrebiet tik ātri! Vēl aizrīsietes un tad būs dirsiņā matiņi. Kas zin, vēl nosprāgsiet(lai jums dieviņš dod).
0
Nav par ko!
0
šodien visi dievi ir pret mani... mani visulaiku met no draugiem ārā... visulaiku, pat minūte nepaiet un mani izmet... tas takā diesko draudzīgi nav... man sāk likties, ka tie draugi nav tik draudzīgi, viņiem tikai naudu maitām vajag... vot špicbunkeri...
0
whatever,es juus visus miilu...artuuru nee jo vinjam pretiigas olas... :/
0
lol, tas Artuur tavaa bildee tieshaam esi tu?
0
tas ir, tavas olas >:) ?
0
vai arī tu šmaucies?
0
šmauklis...
0
pareizi ka šmaucas... mīkstais...
0
nu re...kafija ar maiziiti brokastinjaas...tik mineraaliiti kaarojas...mineraaliitis ir labs otrdienas riitos. un riitos vispaar.
Pievienot komentāru
Komentārus rakstīt var tikai reģistrēti lietotāji tapēc ielogojies vai reģistrējies!
Aktuāli
Forums
Online [0]
Pieslēgties
Meklētājs
Jubilāri
Liega (20 gadi)
MEDIEVAL (19 gadi)
Sedmenc (15 gadi)
Racējs (1 gadiņš)
Viskas