niks
0
nu tatad, tagad visi bez aizspriedumiem atklaaj sava truemetal.lv nika noziimi -
Komentāri sakārtoti pēc to ievadīšanas datuma
0
Tu sāc!
0
mani vnk taa kadreiz nodeveeja, esmu uz metaala muuziku tendeets cilveeks + regulaari skuju matus(man vinji vnk riebjas)- taatad lisaks! kopaa sanaak skinmetaalists. un bljin, nekaads naziks es neesu.punkts
0
Nabadziņš- un tāpēc bija jāpiecūko forums ar šādu tēmu?
0
nepatiik - nelasi.
0
kapēc tad piecūkot>?
ar mani bija tā, ka gribējās man ko latvisku, tas bija galvenais.
artuuram bija baigi gruuti izveeleeties ;D
0
Tas jau kaut kad ir bijis- apnicīgi!

Man Viesulis saistās ar kautkādu nekomercionālo punk festiņu Kandavas apkārtnē.
0
Un ar ko tad tev heresy saistās niks- klucifers?
neatceros ka buutu taada teema bijusi.
0
klucifers bija kautkādam krievu fantasy rakstniekam...
0
Tikai latviskojot bija klucifers, krieviski kaut kā citādi. Bet stāsts tāpat par atejas dēmonu:D
0
jap! ir bijusi sadaļa par to kapēc tāds niks pirms 2 gadiem ;D tad es veel nebiju tik zemu nolaidies liidz šim forumam ;)))
0
man niks pietiekami banāli izvēlēts-Amorphis viena no manām iecienītākajām grupām, albums Am Universum
0
es vienkārši esmu patiesa posere! :)
0
Mans niks ir baigi cēlies... biju sīks nu kādi jau 2-3 gadi atpakaļ nu un zin vajadzēja niku izdomāt un tā es domāju nedēļām ilgi... bija jau labums es ar draugu sākām domāt, apsēdāmies un zin jopcik nevar tak atpalikt no dzīves vajag niku ar kuru varēs līst visādos čatos un lamāties... tā mēs sākām štukot metot viss neiedomājamākos vārdus un to kombinācijas, bet kā nebija tas īstais tā nebij... Tad vienreiz sēdēju mājās un protams štukoju to īsto, nu tādu kas nav nevienam. Kā arī tajos laikos baigi kruta skaitījās kautkas anglisks un tāds zin kas īsti neko nenozīmē, bet tai pašā laikā ar to ir pateikts viss kas jāzin... Tad nu tā ņēmu tildes vārdnīcu un domāju visādas gudrības... Tā mocīdamies stundām kautkur pamanīju tādu vārdu ZIP, zin baigi patikās. Pārtūlkoju uz Latvisko mēli un tur viena no vārda nozīmēm bija enerģija, spars kā reiz tajos laikos biju baigais sportists un neparko citu nedomāju kā tika kad atkal būs treniņš... Bet protams ZIP takā par īsu priekš nopietna nika un ķēros tam klāt lai padarītu nedaudz garāku. Virknēju visādos variantos un galu galā iznāca ZIPAKS. Nekas nopietns, ne saprotams un pats galvenais vēl šobaldien nekur nesmu sastapis vēl tādu pašu niku. Un kā redzat mans niks nav cēlies no nekādām Zipo šķiltavām, WinZipa vai sazin vēl kādām nedabiskām parādībām... Vienkārši Zipaks. Prieks iepazīties!
0
a es to nospēru no viena džeka, tā kā viņš ir beigts , viņam to vairāk nevajag :D
0
uz halavu, sagadijas ka klausijos taja bridi kad registrejos decapitated un nosperu nosaukumu.
bez nekadas izdomas.
0
Mani izbanoja no foruma un tad es, lai atriebtos, piereģistrējos vēlreiz zem maksimāli tizla nika (iepriekš man bija niknāks niks).
0
nezkaapeec vinji mira striipaam vien ap to laiku, kad es te registrejos...draugi, pazinjas un iekaares objekti njeema galu cits peec cita...cits par citu nelabaaku...un tas bija par godu vinjiem...un veel Einar Fredriksen godam un pieminjai, taa ya.
0
Tā saucas planēta no kuras es nāku
0
a - par alu

r - par rokenrolu

paaerejais par seksu

vot i sanaak artuurs
0
Es esmu gejs, visi mani draugi un draudzenes ir geji, bet es esmu "true gejs" taapeec arii taads niks.
0
no mana "latviskaa" uzvaarda IVAnovs :P
0
F - Fukk
A - Anal
U - Uber
N - Niagāras krāšņais ūdenskritums
S - Sekele
0
Zipaks gadu domāja, kādu viņam niku izdomāt un beigās nonāca pie ūberkrutā un seksīgā vārda "Zipaks".. kas man atgādina vārdu "Žipčiks" (žiperīgais).
0
R - rurrr
U - umrohr rurr rurr
N - Napoleaona kaajinieks
C - Caaliitis
I - iiiiuuuiiiiuu (policija)
S - Sleeptais Sikspaarnis

R - raaauuhhrrrhrhrh
E - ekonomika
N - Ņūtons
Ā - Ārs (mazāks hektārs)
R - Rundāles pils
S - (seers)

visa dziive ietverta vienaa nikaa...
0
Ai, nu labi, es arī pamēģināšu, bet man jau tik kruti nesanāks.

L - Laima
ū - ūdens
s - sudrabs
i - inde
s - Saule
0
Petenju Maleejs - lai Tu, sīkā kuce, man atdotos un man nenāktos pirms tam izrādīt jēlu ķipa wannabī interesi par Tevi... besis, bla
0
Allah Ahbar....
0
Peteni, a tu negribi izrādīt nekādu interesi? Neko nesapratu. Ja tu neizrādīsi par viņu interesi, tikai sitīsi pa seju, viņa jau nemaz nesapratīs, ka ir jāatdodas!
0
nu ja nesapratīs, tad nav nemaz vērts iesilt, ne ?
0
Tev patīk, ka tev sievietes karās kaklā? Man gan tādas maukas netīk.
0
pārveidota uzvārda rakstība...
0
ja pa burtiem, tad
Q - quack quack
U - ulmens
O - operators(visam)
R - re!
T - tere tere!
H - ho ho ho
O - oh oh oh
N - nekā nebija!
0
ir tādas, kuras ir tā vērtas, lai par viņām cīnītos, citas nav...
0
ble plagijatu bars nah

super laicinsh, tho
0
Bija reiz tāds cilvēks kuru sauca tādā vārdā!! un pluss vēl neliels atvasinājums no mana vārda!
0
hunnja
0
es saaku domaaat, ka laikam vajadzeetu nomainiit niku, jo vinjam vnk nav nekaadas noziimes, pirmais kas ienaaca praaataaa :)
0
Vispār tas ir jau trešais profils ar vārdu Enemy šajā forumā, jo iepriekšējie divi (Enemy un <Enemy>) vai nu nočakarējās vai arī es vienkārši paroli aizmirsu. Nu tātad

E - Es
N - Neesmu
E - Epitēlij
M - Matiņš
Y - Yo!
0
patīk spēlēties ar uguni, tāpēc arī šitāda figņa...
0
vecmamma mani taa sauc
Pievienot komentāru
Komentārus rakstīt var tikai reģistrēti lietotāji tapēc ielogojies vai reģistrējies!
Aktuāli
Forums
Online [1]
atmoda
Pieslēgties
Meklētājs
Jubilāri
daemon_dawn (16 gadi)
Skuja (11 gadi)
skru (9 gadi)
Viskas