DC ++ alternatiivas
0
Luudzu iesakat man kaadas DC++ labas alternatiivas (ar to es nedomaaju origjinaalo CD pirkshanu, bet citas programmas), kur nebuutu iipashi jhaachakareejas pa hubiem, etc, bet uzreiz meklee failus pa visu tiiklu. DC fani var apspriest DC jaunumus un pastaastiit kaadus labu metaljoru hubus.
Komentāri sakārtoti pēc to ievadīšanas datuma
0
Un kādus labus metaljoru jociņus.
0
Trakeri....
0
limewire
revconnect
dahuja ir tādu
0
"dahuja ir tādu"

tad jau apsveicu tevi ar to, ka nosauci veselas divas progas, no kuraam viena, cik es zinu ir taa pasha DC++ nedaudz uzlabota versija.
0
http:/www.bitcomet.com/
0
www.tracker.deep.lv
1 no labakajiem LV trakeriem.
0
0
0
decapitated, šodien, plkst. 18:42
www.tracker.deep.lv
1 no labakajiem LV trakeriem.

Ibio!!! Tur pat zirgam jāsmejas... tas ir viens no debīlākajiem LV trekeriem... tāds sūds bļin ka nezinu...

Labākie LV trekeri:
bithack.lv/ [vienkārši labs]
outlaw.lv [uh šiten no labus metāla, roka DVD koncertus var dabūt, kā arī vispār metālu, roku]
fano.lv/ [šeku daudz labu DVD filmu, kā arī latvisko dažas filmas un metāla/roka mp3 a šad tad iemet]
816.sytes.net [šitas gan RUS valodā, bet johaidī te bieži ieliek kādu metāla DVD konci]

0
jā, baigi kruts trekeris.
Tikai žēl, ka piereģistrēties gan var, bet ielogoties gan ne - vienmēr nepareizs esot username vai password.
Nav jau pirmais, ne pēdējais LV trakeru saits ar šo problēmu.
0
ā, nu tad nav vērts nimaz ņemties ;>
pamēģināsim outlaw.lv - lai gan tur pieprasa apstiprināt, ka 16 gadu (nevis vairāk par 16). Tā kā man ir 16x2+vēl bišķīt... ko nu? :)

vēl OK ir sigma (torrents.lv)

0
uu vii, tad jau Wrong Teils, skjiet, vareetu pretendeet uz vienu no nobriedushaakajaam Truemetal godavietaam ^-^
0
outlaw vispar ir nozelojams trakeris, par bithack administraciju vispar nerunasim puslu bars savacies,
bet ja tiesi iet tema par muzikas kopesjanu tad tev zipak i taisniba, deepa neko jedzigu no metala nevar dabut.
es ta visparinati biju domajis par deepu.
0
torrentz.com - tur meklē vairākos ārzemju trakeros, bet visa veida filmas es tur esmu atradis un galvenais ka dahuja sīderu parasti ir.
0
outlaw? iegāju, tur tak sīderi reti kuram failam pa 2 vairāk hi hi
0
un bithack vajag ielūgumus manprāt.. torrents.com man piem.ātrums sūdīgs, jo no ārzemju trakeriem, citiem gan ir savādāk tra la lā.. un torrents.lv vēl nekas īpaši nav izveidojies pa cik nesen atvērās (moš taga ir, neesmu gājis).. un tracker.deep.lv ir tīri ok, tikai nesen kko vilku un nekonektējās..vo nu nezinu...
0
Man totāli besī tanī Deepā ka nevar sakārtot torrentus pēc seederu, leecheru utt. skaita... vot tas ir kretīnisms...
un arī tur pirms kāda laika tas gaidīšanas laiks bija sapists, karoče man bija tā 24H bet tur kautkas šamiem nobrucis bija un vēl pa virsu 24H = 48H... un vispār tur maksimāli tizli ir un nekā nav...

a outlaw.lv pagaidām maz tapēc ka viņš kādu laiku nedarbojās un pirms 2 dienām tik sāka strādāt, ganjau nedēļas beigās tauta būs atkal savākusies... kā arī šeit liek DVD filmas a tanī Deepā praktiski nav...
0
labi moska vel izkaujamies kas labaks deeps vai outlaw? :D
0
Ko ta neviens Soulseek nav pieminējis?
www.slsknet.org/ Pats gan neesmu pamēģinājis, bet šķiet, ka diezgan populāra lieta.
0
Soulseek tradicionāli var atrast visu retāko underground mūziku, jo tur pārsvarā uzturas sava žanra mīļotāji un kolekcionāri.
Pievienot komentāru
Komentārus rakstīt var tikai reģistrēti lietotāji tapēc ielogojies vai reģistrējies!
Aktuāli
Forums
Online [0]
Pieslēgties
Meklētājs
Jubilāri
daemon_dawn (16 gadi)
Skuja (11 gadi)
skru (9 gadi)
Viskas