neskaidrība ar druzjam el ve
0
Ibio, bij metālistu interešu grupa, lietotāju ~1.1k, kur tā ir palikusi? Moders, lunis nonesis? Bij interesanti palasīt to forumu, kas nepārtapa par TE smilšu bedri(kā šeitan), sasodīts
Komentāri sakārtoti pēc to ievadīšanas datuma
0
jā tiešām, es arī pirms kāda laika pamanīju, ka lielākā metal interešu grupa pazudusi.
0
ko pardzivo - droshi ka tur vel palicis Britnijas pulcinsh....
0
(neķītri smiekali fonā)
0
Faunc,izrādies? (es par bildi profilā)
0
vismaz ir Power metal domubiedru grupa.
kur nekas nenotiek.
0
nja .... citaas grupaas menesii reizi kaads tik ieposto ko .
0
abidna, ne ?
0
vispaar jaaa !
0
diez kas nav, ka Tu atbildēji...
0
nu uztaisa jaunu domu grupu, kur ta ir tā lielā problēma ?
0
ja nav laika, var arī rīt uztaisīt...
0
vai parīt...
0
pazuda gan...
0
nez, to mr Larins izstrādāja vai draugiem.lv admins?
0
Savādi, bet ir cilvēki, kas itin labi dzīvo arī bez draugiem.lv un turienes interešu grupām..
0
...piemeram es.
0
modē sāk nākt pofigisms par nebūšanu iekš draugiem.lv
0
Draugiem.lv - baigi ērtais atgādinātājs par dzimšanas un vārda dienām :D
0
da taapat es tur vieniigais ar smadzeneem biju, ja ko gribi prasi man
0
Beidz! Problēma tak nopietna! Cilvēkam bija kur griezties, kad bija skumji. Bija izveidojies cilvēku pulciņš, kuru aizraujošās sarunas bija, ui, cik interesanti lasīt. Bija apmierināta šī slimīgā novērotāja tieksme. Ko tagad? Tagad it kā būtu laiks pašam/-ai rīkoties, bet tālāk par svešām smilšu bedrēm tā smadzenīte netiek.

Bet nebēdā! Onkolim Faunam, kurš izrādās ir arī lielisks dakteris un cilvēku draugs, priekš tevis ir maucīgi labs padoms. Šo padomu tu varēsi izmantot savā labā, ja vien tu to pieņemsi par savu... jo savādak tam nav jēgas...

Tātad, varianti:

1) atrodi kādu ārzemju saitu, kurš apmierina tavu vajadzību
2) uztaisi savu, populāro, saturīgo un visādi citādi perfekto un lielisko "domubiedru" grupu
3) pis nahuj

un atkal es nepateicu neko jaunu. nezinu kāpēc, bet kautkā iešāvās prātā, ka pats/-i tu līdz tam neaizdomātos
0
...bet palīdzēt ta gribās tā ka acīs kož...
0
vai, kaads tu labs.. asarinja noteceeja.. :DDD
0
var ar bez domubiedru grupām iztikt, un laiku nosist nesaturīgās sarunās.
bet to kas izdzēsa gan būtu interesanti noskaidrot... ne?
0
ei kāds man var pasūtīt statistiku? :D
0
protams smerdeli jau skrienu
0
Artuurs, vakar, plkst. 17:05 [Profils] [Link]
da taapat es tur vieniigais ar smadzeneem biju, ja ko gribi prasi man

šitas smagi ieper, kas tad bija tie pārējie :))
0
ne, artuuram ir izstradaats savs stils man jāsaka. ta neko. IR noslīpēts daudzo gadu laikā. Ka tad bez viņa jautrība būtu. bravo
0
dazhreiz gribas vienkarshi iespljaut sejaa, ne taa viltiigi no koka vai paar plecu bet vienk taa forshi pretiim stabili nostaajoties un bliezhot
0
Artuur, kādas bija tavas attiecības ar tēvu un tēva tēvu?
0
djelavajas
0
Tāpēc tu esi izaudzis par donžuānu un mačo tipa vīrieti, kas nevēlas pastāvīgas attiecības ar sievieti, jo savā zemapziņā šādi vīrieši, kam nav tuvu attiecību ar tēvu, ir precējušies ar savu māti. Griezies pie psihologa!
0
tev gan papus paliidzeja nagus kraasot beerniibaa ?
0
Nē, man var teikt nav vispār nekādu attiecību ar tēvu, bez tam mans tēvs ir zem sievas tupeles. Tāpēc es arī negribu pastāvīgas attiecības ar sievieti.
0
bet ar viirieti gan, un tad iebaazis suliigo pulseejosho peni meeginaasi praataa vizualizeet ainas kaa tev papinsh mazgaa traukus, mamma vartaas pa gultu ar santehniki a pac tu klusi kaktinjaa kaa traks raudaadams rauj kulakaa lai to visu neredzeetu... tad jau tu pat iedomaaties nevareeji veel kaadu veelaak prieku un seksuaalu uzbudinaajumu tev sagaadaas sho atminju parcelshana un iepludinashana savaa sagroziitajaa psihee
0
nu jau aizgāja augstos toņos...
0
mazais puišelis lej pilnīgu ūdeni, par lietām, kurām viņam nav ne mazākās nojausmas. tā tik turpini, gudreli, tavs ārprātīgais krutums spiežas man caur monitoru virsū, uzbrūk visām šūnām.

vot bļe, tojs.
0
kurš ta ir puišelis?
0
Artuurs gan nodeva sulīgu fantāziju. Tik detalizēta, ka šķiet, viņš pats to piedzīvojis.
0
tu nē.
Pievienot komentāru
Komentārus rakstīt var tikai reģistrēti lietotāji tapēc ielogojies vai reģistrējies!
Aktuāli
Forums
Online [2]
Dethecrator
DestructerOfNewb
Pieslēgties
Meklētājs
Jubilāri
MEDIEVAL (19 gadi)
Sedmenc (15 gadi)
Racējs (1 gadiņš)
Viskas