Motorhead: labas ziņas!
0
www.roadrunnerrecords.com/blabbermouth.net/ne...

MOTÖRHEAD Announce New Album Title - May 24, 2006

MOTÖRHEAD have set "Kiss of Death" as the title of their new album, tentatively due on August 29 via Sanctuary Records. The follow-up to 2004's "Inferno" was produced by Cameron Webb, who also worked with the group on their last effort. A new MOTÖRHEAD track, entitled "Kingdom of the Worm", received its world premiere on Friday, May 19 during MOTÖRHEAD mainman Lemmy Kilmister's appearance on the "Jonesy's Jukebox" radio show on Indie 103.1 FM. A transcript of Lemmy's chat with "Jonesy's Jukebox" host Steve Jones (of the SEX PISTOLS fame) can be found at chriswasanon.blogspot.com (scroll down to the Monday, May 22, 2006 entry).


Komentāri sakārtoti pēc to ievadīšanas datuma
0
Jāā... tas tik ir.
0
tas labi
0
ja?
0
Viņi vasarā tūrēs pa Eiropu. Mums te Liepājā viens trakais grib Motorhead atvilkt spēlēt - uztaisīt alternatīvu festivālu Caine beach pārtijam. :D
Tiesa gan šaubos vai viņam izdosies plāns.
0
interesanti, Artūrs prot lasīt angliski ?
0
Nu šī albuma promo versija jau atdusas uz mana HDD. Cik nu atdusas - mieru jau tai lāgā nelieku. Komentāri - nav. Motorhead, kā jau Motorhead :D Tieši tāpat kā vienmēr - kickass rock'n'roll! Viena balāde gan iezagusies albumā, bet nav nemaz peļama.
0
ROCK AND ROLL!
0
es vakar kautkur viņu manīju... ai, bet man viņi diesko neiet iekšās...
0
es vinju albumos un dziesmaas neredzu paaraak daudz principiaalu atskjiriibu. ta kaa man laikam pietiks ar to, kas jau ir.
Pievienot komentāru
Komentārus rakstīt var tikai reģistrēti lietotāji tapēc ielogojies vai reģistrējies!
Aktuāli
Forums
Online [1]
atmoda
Pieslēgties
Meklētājs
Jubilāri
daemon_dawn (16 gadi)
Skuja (11 gadi)
skru (9 gadi)
Viskas